Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.09.2006 09:58

:lol: Dobrze Janges, że nie napisałeś :" Relacja też mi jest znana :lol: "
Czekamy na powrót z Czarnogóry innych forumowiczów, może też coś napiszą. Bogjan zmienił plany i też pojechał do Czarnogóry kosztem Chorwacji. Jak mu sie nie spodoba to mnie "prześwięci" po powrocie.:D
Panie z BB już wróciły i co? :)
Pozdrawiam
Gumbas
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gumbas » 16.09.2006 17:20

Dzis właśnie wrócilismy tj. ja i moja ładniejsza połowa z wakacji w Czarnogórze.
Przed wyjazdem trafiłem na waszą relację i uzyskaliśmy z niej wiele cennych wskazówek.
Mieszkaliśmy w Budvie ( rzeczywiście troche duże miasto, ale teraz było juz mało turystów), Zwiedzalismy Bokę ( rejs statkiem ), i kilka miejscowości na południu CG.
Na rejsie chyba był ten sam przewodnik - tak nam się zdaje mówiący m.in. po angielsku o imieniu Milosz.
W zasadzie wybieraliśmy się tak jak w poprzednim roku do Cro, ale Wasza relacja spowodowała, że w ostatniej chwili zmieniliśmy decyzję. Nie żałujemy!!!
Dzięki. Gumbas z Gumbasową.
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 31.05.2007 09:07

Państwo Krakusowie, gratulujemy wspaniałej i bogato ilustrowanej relacji.Wczoraj przeczytaliśmy ją z mężem, i mimo, że jak co roku planowaliśmy wakacje w cro, to postanowiliśmy zmienić plany i jedziemy do Czarnogóry.
Pozdrawiamy
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 31.05.2007 09:26

Bardzo na miło :D
My w tym roku planujemy Słowenię i Chorwację, a w przyszłym jak wszystko będzie ok cd Czarnogóry.
Życzymy Wam wspaniałych wrażeń, Czarnogóra jest piękna.
Czekamy na relację
:D
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 31.05.2007 19:34

Miałem okazję w zeszłym roku czytać relację Krakusów na bieżąco, pisaną i wysyłaną w trakcie podróży. W 3 kilka tygodni później pojechalismy do Czarnogóry. Relacja mi pomogła, wiele wskazówek.
pozdrawiam - Grzegorz
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 11.07.2007 09:59

Wciąż jeszcze będąc w Jadranowym nastroju, dopiero teraz przeczytałem całą, obszerną relację :!:

Po przeczytaniu i mnie zakiełkowała myśl - może czas na jakiś rekonesans w Montenegro? :roll:
Sicario
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 06.03.2007
.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sicario » 27.08.2007 12:04

krakuscity napisał(a):.



Jak macie jeszcze jakieś pytania to postaramy się odpowiedzieć.

P O Z D R A W I A M Y.! :papa: :papa: :papa:


K O N I E C : :)



Cześć Krakuscity>
Mam pytanko czy aby niemasz jakiejś rozpiski ze stacjami lpg na węgrach i BiH.
Jadę w piątek do Ani do Blato i właśnie wybraliśmy trasę którą Ty wracałeś!
Jak bys miał coś to prosze daj znać.

Pozdrawiamy
Monika i Piotr
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 23.07.2017 17:34

krakusowa napisał(a):My w tym roku planujemy Słowenię i Chorwację, a w przyszłym jak wszystko będzie ok cd Czarnogóry.

W 2008 roku jednak się nie udało :( , ale....
Wszystkie oznaki na niebie i ziemii wskazują, że we wrześniu br odwiedzimy po raz drugi Czarnogórę :D
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 23.07.2017 18:54

To czekamy na relację. Aktualności pobytowe.Ceny, atrakcje ;)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 24.07.2017 08:13

Grigorij napisał(a):To czekamy na relację. Aktualności pobytowe.Ceny, atrakcje ;)

Witaj Grzegorz :D
Na relację musisz trochę poczekać :wink:
Na urlop wyjeżdżamy dopiero 2-go września :?
Po drodze dwa dni spędzimy jeszcze w Sarajewie :D
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 24.07.2017 09:42

Poczekam, dawno ten wątek nie był ruszany. Może czas na zmiany. Chorwacja zrobiła się diablo droga. Siedzę w Puli i jestem zaskoczony tak duzym wzrostem cen.NO cóż, słońce kosztuje. :) Jakoś pobyt w Czarnogórze wspominam lepiej, tam nie było to tak mocno skomercjalizowane, ciekawe czy juz tak jest czy nie. pozdrawiam. :)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 08.09.2017 13:12

krakuscity napisał(a): Pozdrawiamy serdecznie z Petrovaca na moru w Czarnogorze.

Powrócilismy tu po 11 latach :D
krakuscity napisał(a):pogode mamy bardzo ladna, dzis bylo 28 stopni, morze dosc cieple, juz troche plywalem.

Do wczoraj,bo od dzisiejszej nocy ciurkiem leje i przechodzi burza za burzą :twisted:
krakuscity napisał(a):galka lodow od 0,4

Niestety podrożało
1 kugla 0,8 - 0,9 euro :evil:

krakuscity napisał(a):Byc moze jeszcze sie odezwiemy, trudno sie tu dopchac bo jest jeden komp z internetem.

Tu się zmieniło, każdy apartament oferuje już darmowe wifi :D
Wprawdzie w naszym dość wolno chodzi, ale jest :D
krakuscity napisał(a):Pozdrawiamy cieplo, :papa:

Pozdrawiamy ciepło :papa: ale dziś burzowo :x


Petrovać na moru bardzo się zmienił .
Niestety moim zdaniem na niekorzyść :evil:

Z klimatycznej mieściny, stał się blokowiskiem hotelowym.
Nasz gospodarz też mówi, że to porażka
Hotele ( po 11 pięter) budują tuż przy samym brzegu.
Plaża miejska to porażka - rząd parasoli i leżaków hotelowych, dla "normalnych" turystów pozostawili łaskawie aż 80 m plaży 8O
My chodzimy na Lucicę, mamy bliżej.
Też są leżaki, ale przynajmniej 50% plaży pozostawiono dla tych "ręcznikowych".
Petrovać opanowali Rosjanie 8O. Wtedy też było ich dużo, ale teraz na plaży i na spacerach słychać tylko rosyjską mowę. :twisted:
Polaków nie słyszymy, podczas spaceru widzieliśmy chyba dwa auta z polską rejestracją.
Ceny w restauracjach:
np. cevapy - 6 - 7 euro
pizza 6-8 euro
Grigorij napisał(a): Jakoś pobyt w Czarnogórze wspominam lepiej

Ja też
Grigorij napisał(a):tam nie było to tak mocno skomercjalizowane, ciekawe czy juz tak jest czy nie

Niestety już jest :(
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 08.09.2017 14:52

No niezłe te ceny 8O , jeszcze w 2015 było trochę taniej.
Plaże w 2015 już były pozastawiane parasolami, równiusieńko pod sznureczek :( masakra jakaś :?
Wi-Fi było ale słabiej działało wieczorami :?
pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 08.09.2017 15:44

Za to w pobliskim sklepie można kupić świeże mięso , już przyprawione i uformowane na pljeskavicę, cevapcici lub pikantną cienką kiełbaskę po 3,85 euro za kilogram. Jedna duża pljeskavica to jakieś 150-200gram . Dziś idziemy do restauracji na coś jarskiego (zapamiętaliśmy , że w pobliskiej restauracji "ryba morska 1kg = 30 euro")
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.09.2017 19:07

Polecam na Lucice w barze plażowym pizzę sef z kwaśną śmietaną i szynką parmeńską a do tego obowiązkowo ich szopska. Z tego co piszesz to musicie być gdzieś blisko naszego gospodarza,my przechodziliśmy tylko schodami przez szkołę i już byliśmy na drodze do Lucice.Jak wypożyczycie rowerek to po wypłynięciu z Lucice macie po prawej stronie fajną jaskinię (rowerek się mieści na styk).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone