Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.09.2006 08:58

:lol: Dobrze Janges, że nie napisałeś :" Relacja też mi jest znana :lol: "
Czekamy na powrót z Czarnogóry innych forumowiczów, może też coś napiszą. Bogjan zmienił plany i też pojechał do Czarnogóry kosztem Chorwacji. Jak mu sie nie spodoba to mnie "prześwięci" po powrocie.:D
Panie z BB już wróciły i co? :)
Pozdrawiam
Gumbas
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gumbas » 16.09.2006 16:20

Dzis właśnie wrócilismy tj. ja i moja ładniejsza połowa z wakacji w Czarnogórze.
Przed wyjazdem trafiłem na waszą relację i uzyskaliśmy z niej wiele cennych wskazówek.
Mieszkaliśmy w Budvie ( rzeczywiście troche duże miasto, ale teraz było juz mało turystów), Zwiedzalismy Bokę ( rejs statkiem ), i kilka miejscowości na południu CG.
Na rejsie chyba był ten sam przewodnik - tak nam się zdaje mówiący m.in. po angielsku o imieniu Milosz.
W zasadzie wybieraliśmy się tak jak w poprzednim roku do Cro, ale Wasza relacja spowodowała, że w ostatniej chwili zmieniliśmy decyzję. Nie żałujemy!!!
Dzięki. Gumbas z Gumbasową.
farenhajt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 31.05.2007 08:07

Państwo Krakusowie, gratulujemy wspaniałej i bogato ilustrowanej relacji.Wczoraj przeczytaliśmy ją z mężem, i mimo, że jak co roku planowaliśmy wakacje w cro, to postanowiliśmy zmienić plany i jedziemy do Czarnogóry.
Pozdrawiamy
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 31.05.2007 08:26

Bardzo na miło :D
My w tym roku planujemy Słowenię i Chorwację, a w przyszłym jak wszystko będzie ok cd Czarnogóry.
Życzymy Wam wspaniałych wrażeń, Czarnogóra jest piękna.
Czekamy na relację
:D
Grigorij
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 31.05.2007 18:34

Miałem okazję w zeszłym roku czytać relację Krakusów na bieżąco, pisaną i wysyłaną w trakcie podróży. W 3 kilka tygodni później pojechalismy do Czarnogóry. Relacja mi pomogła, wiele wskazówek.
pozdrawiam - Grzegorz
Joker_28
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 11.07.2007 08:59

Wciąż jeszcze będąc w Jadranowym nastroju, dopiero teraz przeczytałem całą, obszerną relację :!:

Po przeczytaniu i mnie zakiełkowała myśl - może czas na jakiś rekonesans w Montenegro? :roll:
Sicario
Odkrywca
.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sicario » 27.08.2007 11:04

krakuscity napisał(a):.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to postaramy się odpowiedzieć.

P O Z D R A W I A M Y.! :papa: :papa: :papa:

K O N I E C : :)

Cześć Krakuscity>
Mam pytanko czy aby niemasz jakiejś rozpiski ze stacjami lpg na węgrach i BiH.
Jadę w piątek do Ani do Blato i właśnie wybraliśmy trasę którą Ty wracałeś!
Jak bys miał coś to prosze daj znać.

Pozdrawiamy
Monika i Piotr
krakusowa
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 23.07.2017 16:34

krakusowa napisał(a):My w tym roku planujemy Słowenię i Chorwację, a w przyszłym jak wszystko będzie ok cd Czarnogóry.

W 2008 roku jednak się nie udało :( , ale....
Wszystkie oznaki na niebie i ziemii wskazują, że we wrześniu br odwiedzimy po raz drugi Czarnogórę :D
Grigorij
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 23.07.2017 17:54

To czekamy na relację. Aktualności pobytowe.Ceny, atrakcje ;)
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 24.07.2017 07:13

Grigorij napisał(a):To czekamy na relację. Aktualności pobytowe.Ceny, atrakcje ;)

Witaj Grzegorz :D
Na relację musisz trochę poczekać :wink:
Na urlop wyjeżdżamy dopiero 2-go września :?
Po drodze dwa dni spędzimy jeszcze w Sarajewie :D
Grigorij
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 24.07.2017 08:42

Poczekam, dawno ten wątek nie był ruszany. Może czas na zmiany. Chorwacja zrobiła się diablo droga. Siedzę w Puli i jestem zaskoczony tak duzym wzrostem cen.NO cóż, słońce kosztuje. :) Jakoś pobyt w Czarnogórze wspominam lepiej, tam nie było to tak mocno skomercjalizowane, ciekawe czy juz tak jest czy nie. pozdrawiam. :)
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 08.09.2017 12:12

krakuscity napisał(a): Pozdrawiamy serdecznie z Petrovaca na moru w Czarnogorze.

Powrócilismy tu po 11 latach :D
krakuscity napisał(a):pogode mamy bardzo ladna, dzis bylo 28 stopni, morze dosc cieple, juz troche plywalem.

Do wczoraj,bo od dzisiejszej nocy ciurkiem leje i przechodzi burza za burzą :twisted:
krakuscity napisał(a):galka lodow od 0,4

Niestety podrożało
1 kugla 0,8 - 0,9 euro :evil:

krakuscity napisał(a):Byc moze jeszcze sie odezwiemy, trudno sie tu dopchac bo jest jeden komp z internetem.

Tu się zmieniło, każdy apartament oferuje już darmowe wifi :D
Wprawdzie w naszym dość wolno chodzi, ale jest :D
krakuscity napisał(a):Pozdrawiamy cieplo, :papa:

Pozdrawiamy ciepło :papa: ale dziś burzowo :x

Petrovać na moru bardzo się zmienił .
Niestety moim zdaniem na niekorzyść :evil:

Z klimatycznej mieściny, stał się blokowiskiem hotelowym.
Nasz gospodarz też mówi, że to porażka
Hotele ( po 11 pięter) budują tuż przy samym brzegu.
Plaża miejska to porażka - rząd parasoli i leżaków hotelowych, dla "normalnych" turystów pozostawili łaskawie aż 80 m plaży 8O
My chodzimy na Lucicę, mamy bliżej.
Też są leżaki, ale przynajmniej 50% plaży pozostawiono dla tych "ręcznikowych".
Petrovać opanowali Rosjanie 8O. Wtedy też było ich dużo, ale teraz na plaży i na spacerach słychać tylko rosyjską mowę. :twisted:
Polaków nie słyszymy, podczas spaceru widzieliśmy chyba dwa auta z polską rejestracją.
Ceny w restauracjach:
np. cevapy - 6 - 7 euro
pizza 6-8 euro
Grigorij napisał(a): Jakoś pobyt w Czarnogórze wspominam lepiej

Ja też
Grigorij napisał(a):tam nie było to tak mocno skomercjalizowane, ciekawe czy juz tak jest czy nie

Niestety już jest :(
renatalato
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 08.09.2017 13:52

No niezłe te ceny 8O , jeszcze w 2015 było trochę taniej.
Plaże w 2015 już były pozastawiane parasolami, równiusieńko pod sznureczek :( masakra jakaś :?
Wi-Fi było ale słabiej działało wieczorami :?
pozdrawiam
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 08.09.2017 14:44

Za to w pobliskim sklepie można kupić świeże mięso , już przyprawione i uformowane na pljeskavicę, cevapcici lub pikantną cienką kiełbaskę po 3,85 euro za kilogram. Jedna duża pljeskavica to jakieś 150-200gram . Dziś idziemy do restauracji na coś jarskiego (zapamiętaliśmy , że w pobliskiej restauracji "ryba morska 1kg = 30 euro")
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.09.2017 18:07

Polecam na Lucice w barze plażowym pizzę sef z kwaśną śmietaną i szynką parmeńską a do tego obowiązkowo ich szopska. Z tego co piszesz to musicie być gdzieś blisko naszego gospodarza,my przechodziliśmy tylko schodami przez szkołę i już byliśmy na drodze do Lucice.Jak wypożyczycie rowerek to po wypłynięciu z Lucice macie po prawej stronie fajną jaskinię (rowerek się mieści na styk).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacko-czarnogorskie relacje Krakusow. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019