Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Valdaliso Rovinj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 18.08.2012 12:56

My parę lat temu zwiedzaliśmy Wenecję z Punta Sabioni ale tam nocowaliśmy. Po całym dniu zwiedzania czuliśmy się zmęczeni i fajnie, że nie musieliśmy jechać dalej samochodem.
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 19.08.2012 13:06

ja jade w 5 osob wiec saomochód zdecydowanie taniej wyjdzie, co innego w dwie osoby. Z Punta Sabioni trzeba doplynąć promem więc czy tańszy parking się opłaca jak sie doliczy prom x5 osob. Z drugiej strony tam nie ma kolejek korków itp niż od strony san Guliano. Z mapy wynika, że mozna jechać jechać SS14 a nie autostradą A4, ale jak to wygląda w rzeczywistości ? Niestety wyszukiwarka Forum nie działa dlatego tutaj zapytałem
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 13:17

Szukajka działa, po wpisaniu "do Wenecji" znalazłem np. to >>> selce-wenecja-werona-i-padwa-t38282-15.html#p1000373
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 19.08.2012 21:10

forum/
klikając na odpowiedzi na często zadawane pytania czy wyszukaj odsyła mnie do tej samej strony :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 21:16

Po prawej stronie ekranu masz na niebieskim pionowym pasku napisane na biało "szukaj" - w to klikaj :idea:
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 25.08.2012 19:41

Jestem na Vandaliso.
Potwierdzam, że internet przy budce z vinem działa.
Co do wtyczek prądowych są w recepcji za 20 Ero kaucji, ale są też takie skrzynki z gniazdkami jak do kosiarek więc ja redukcji nie potrzebowałem. Pozdrawiam
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 08.09.2012 18:37

Venecja gdyby komuś się przydało :
- przejazd we Włoszech w jedną stronę 9,40 Euro więc moim zdaniem nie ma co się pchać drogą równoległą
-stacja LPG w Mestre (jeśli dobrze pamiętam Shell) zaplacilem ok 80 zł - z Rovinji 240 km
-parking w Wenecji zaraz za mostem (21Euro), a z tego miejsca spokojnie można w ciągu godziny dojść do Placu więc tramwaj wodny nie jest konieczny. Ja wybrałem opcję być tam ok 13.00 do wieczora więc dojechałem bez żadnych korków
zbyszum
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbyszum » 10.09.2012 07:32

witam
z Poreca 250 km niecałe 3h drogi ale parking płacilem 26 euro reszta jak wyzej :)
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 11.09.2012 20:35

ja jechalem 4, ale dlatego, że wolno jeżdżę :) no i 5 osób
Dla przestrogi - w drodze powrotnej nawigacja poprowadziła mnie przez Koper (ktoś już opisał podobny przypadek) więc doradzam, aby od Triestu w drodze powrotnej patrzeć na znaki i jechać autostradą :)
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 13.03.2013 23:23

Odkopuje wątek, pytanie do tych którzy byli w Valdaliso albo w Amarinie w ostatnich latach. Ja pamiętam ten camp sprzed 14 i 11 lat. Camp jak i Rovinj wspominam ze sporym sentymentem. No ale czas robi swoje, do tego priorytety sie pozmieniały /dzieciarnia/. Czytałem w różnych wątkach że camping jest głośny przez wieczorne imprezy. Ja czegoś takiego z dawnych lat nie pamiętam, inna sprawa że byłem tam we wrześniu. Teraz planujemy spędzić w Rovinju ostatni tydzień czerwca. Średnio mi sie uśmiecha wysłuchiwanie np. do północy jakiś koncertów i czerstwych animacji, więc pytanie czy rzeczywiście jest głośno ? Rozbijając się na parceli w części zalesionej te koncertowe hałasy będa uciążliwe ?
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 14.03.2013 09:48

Głośno jest na Amarinie i przy zakwaterowaniu blisko restauracji i zjeżdżalni. Tylko wieczorem do ok.22.00-23.00.
Jeżeli będziesz w głębi, to powinno być bezproblemowo. Najbliżej głośnej strefy, w ubiegłym roku, były rozbite namioty firm wynajmujących. Jeżeli masz własny namiot lub przyczepę to się nie "dopchasz" w tamte okolice.
O Valdaliso może Ci napisać Maniust, gdyż tam jeździ.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 14.03.2013 09:59

Aattaa napisał(a):Głośno jest na Amarinie i przy zakwaterowaniu blisko restauracji i zjeżdżalni. Tylko wieczorem do ok.22.00-23.00.
Jeżeli będziesz w głębi, to powinno być bezproblemowo. Najbliżej głośnej strefy, w ubiegłym roku, były rozbite namioty firm wynajmujących. Jeżeli masz własny namiot lub przyczepę to się nie "dopchasz" w tamte okolice.
O Valdaliso może Ci napisać Maniust, gdyż tam jeździ.


Dzięki za info, masz na myśli restaurację/zjeżdżalnie na Amarinie czy Valdaliso ?

Planuje rozbić się na częsci Borik patrząc na mapę nr pewnie od 30 do 80-ki. na mapie blisko jest jakaś restauracja :roll: Sprzed dekady to pamiętam tam raczej tylko beach bar i absolutnie nie był źródłem żadnych hałasów.
krzkrz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzkrz » 14.03.2013 11:35

byłem w tym roku tzn 2012 i było cicho, byłem przy samym płocie - minus troche smrodu między 9-10 bo jestam zlewnia dla kamperów, które spuszczają szambo, ale to tylko godzina dziennie, wiec da się to ominąć - miałem chyba działkę 110 ale pewny nie jestem, sprawdzę i dam znać - było cihutko. Odradzam miejsca blisko Łazienki
P.s ja po 12 latach nie widziałem zmian za dużych poza domkami na górce :)
Wracaj tam i nie będziesz żałował. Zmienił sie tylko wyjazd - trzeba wyjechać do 12.
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 14.03.2013 12:05

Maćku - piszę o Amarinie . Restauracja i zjeżdżalnia jest blisko pomostu w kształcie lit. l. Tam stoją stateczki do Rovinj. Na Twojej mapie nie ma Amarinu.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 14.03.2013 13:30

Dzięki raz jeszcze, nieprecyzyjnie zapytałem. U mnie priorytet ma Valdaliso, ew. brak miejsc mógłby skłonić mnie do sprawdzenia Amarinu - choć jeśli tam głośnawo to niekoniecznie. Za moich pobytów nie było Amarinu tylko camp Monsena - dla naturystów.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Valdaliso Rovinj - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone