Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartja
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 24.03.2006
brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartja » 01.04.2007 20:05

pytania są takie

1. aparatament natalia Apartmani Darko Mrnjavac - był tam ktoś ?

2. stomarica - ile jest do breli ? samochodem, pieszo, czy jest jakaś promenda do centrum ?

3. czy sto schodów z apartamentu do morza to dużo ? będe miał ze sobą czwórkę dzieci w tym dwa maluch 1.5 lat

4. warto tam ?

dzięki
Bartek
beti222
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 02.04.2007 00:11

Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D
PRIESTPL
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 21.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRIESTPL » 02.04.2007 10:06

beti222 a może podeślesz mi namiary na ten apartament w Breli :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Proszę :D
chudziak
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 28.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chudziak » 02.04.2007 10:51

Ja też prosiłabym o jakieś bliższe informację .Szukam czegoś dla 4-osobowej rodziny z tym że dzieci duże (17 i 15 lat) i mam już prawdziwy mętlik bo jak już coś zdecyduję to okazuję się że albo miejsce niezbyt fajne albo niestety za drogo. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bartja
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartja » 02.04.2007 14:47

beti222 napisał(a):Witaj ja bylam w Breli na ul Stomarika u Pani Rosy - w Willi Hrvoje.
Do plazy mialam 130 schodow ( liczylam :) )
Do centrum Breli mozna dojsc promenada, dzieci ( te male najlepiej do wozka ) Powiem tak: ze mi sie ta okolica bardzo podoba, jest mniej ( o wiele ) ludzi na plazy niz w centrum Breli , na plazy sa prysznice ,toalety ,knajpki, lody. Naprawde warto. Piekne widoki na gory i morze .

Pozdrav :D


właśnie z nimi romawiam

powiedz mi o tych schodach do morza - czy to jest duży problem/wysiłek - czy dzieci sobie radzą ?

promenada - ile czasu się idzie do centrum ?

warunki w tej willi widać ze zdjęć że bardzo dobre ?

plaża - drobny żwirek ? płytka ?

dzięki za info
beti222
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 04.04.2007 00:33

Piszesz ze z nimi rozmawiasz? jak ja dzwonilam 2 tyg temu to nie bylo wolnych kwater ( ale my chcielismy w 3 rodziny)
Jesli chodzi o schody to bylismy 1 raz jak nasze dziecko mialo
1,8 mies. i jakos dalismy rade :D fakt - czasami maz mial dosc jak musial wniesc dziecko + materac + reczniki :D ale warto .
Do centrum Breli promenada idzie, sie spacerkiem jakies 15,20 min ,po drodza sa knajpki sklepiki .
Jesli chodzi o wille Hrvoje to jak sa miejsca to sie nie zastanawiaj naprawde jest ok .
Plaze to drobny zwirek ,nadaja sie dla dzieci ,ja bylam tam 2 lata temu i mam nadzieje , ze nie ma tam teraz takiego tloku jak w centrum breli .
Pozdrawiam :)
beti222
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 04.04.2007 00:36

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tu sa moje zdjecia z Breli i nie tylko pozdr. 8O
beti222
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 04.04.2007 00:37

cos nie wyszlo wklejam jeszcze raz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 04.04.2007 08:13

beti222 napisał(a):cos nie wyszlo wklejam jeszcze raz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jak wklejasz jakiś link to wsadź go pomiędzy znaczniki URL:
Kod: Zaznacz cały
[url]http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,22852097.html[/url]

Wówczas wygląda to tak:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i działa znacznie lepiej... :wink:

PozdraV
J.
gumi11111
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.01.2008
Był ktoś w "Natalii" Brela, Stomarica??

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 30.01.2008 11:18

Witam,
wybieramy się ze znajomymi do Breli. Mamy już prawie zarezerwowane pokoje w 'Natalii' - właściciel Darko Mrnjavac - czy ktoś zna to miejsce i mógłby napisać jak tam jest - chodzi mi o kwatere i czy warto, miło i przyjemnie...;)??
Z góry dziękuję, pozdrawiam.
gumi11111
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 06.02.2008 12:15

Może zdjęcia komuś coś przypomną:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 08.02.2008 14:10

Witam! Niestety ja tam nie byłem planuje również pojechać do Breli i muszę przyznać, że rzuciłeś ciekawą propozycję, może nie jest to cos super ale warte zainteresowania jak dla mnie. Pozdrawiam!
gumi11111
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumi11111 » 08.02.2008 14:22

No my już mamy zarezerwowane...zaliczka zapłacona. Mamy nadzieję że będzie przyjemnie jeśli chodzi o kwaterę i resztę - super nie jest ale ze zdjęć wygląda dobrze, a że decyzja ostateczna padła na wyjazd z psem więc nie mogliśby narzekać bo Darko nie robił żadnego problemu. A swoją drogą pan Darko musi być bardzo cierpliwym człowiekiem bo zanim ustaliliśmy tą ostateczną wersję jak jedziemy, kiedy dokładnie, w ile osób i że z psem to każda kolejna opcja była przez niego akceptowana, a i z kasą wyszło dobrze:)) Oby na miejscu było też tak miło i zapowiada się super wypoczynek. Pozdrawiam.
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 08.02.2008 21:45

warto, miło , przyjemnie i SPOKOJNIE
kwatery nie znam, ale zlokalizowałem miejsce
Obrazek
Obrazek
bietka1964
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bietka1964 » 17.03.2008 18:45

Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu się podepnę--co sądzicie o tym apartamencie i jego lokalizacji? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Daleko do centrum?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone