Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.12.2019 11:21

Czy coś się zmieniło tu w kwestii klimatyzacji? Jest już?
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 01.12.2019 15:32

piekara114 napisał(a):Czy coś się zmieniło tu w kwestii klimatyzacji? Jest już?


Gospodarz odpisał, że wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację, ale może to potwierdzi ktoś kto tam był ostatnio? :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.12.2019 08:45

A z ciekawości jaka cena za nocleg? w jakim okresie i za ile osób?
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 04.12.2019 10:46

Początek września , rodzina 2+2 60 euro. :)
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 04.12.2019 11:06

nadia2014 napisał(a):Początek września , rodzina 2+2 60 euro. :)

Bardzo, bardzo tanio jak na Brele, położenie też super 8O :D
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 04.12.2019 12:03

ZytaS napisał(a):
nadia2014 napisał(a):Początek września , rodzina 2+2 60 euro. :)

Bardzo, bardzo tanio jak na Brele, położenie też super 8O :D


Orientujesz się może jak daleko jest z tego miejsca do centrum Breli? Mam na myśli spacery wieczorne z moją 5 latką? Czy da radę :lol: :lol:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 04.12.2019 13:52

Do centrum(słynny kamień w połowie drogi) tam gdzie konzum albo studenac jest ok. 1,5 km, czyli jakieś 30-40 min pieszo betonowa nadmorska promenada, momentami nie zabezpieczona barierkami, więc dziecko trzeba pilnować (poniżej skały), ale nie jest to jakieś ekstremum, dacie radę. Plaża zaraz przy zejściu że schodów, my chodziliśmy w prawo, dużo ciekawych miejsc do plażowania. Nam podobało się w Breli to połączenie: fajne, łatwo dostępne, plaże i możliwość spacerów wieczorami (promenadą a nie ulica)
Ostatnio edytowano 07.12.2019 17:17 przez ZytaS, łącznie edytowano 1 raz
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 04.12.2019 14:05

ZytaS napisał(a):Do centrum(słynny kamień w połowie drogi) tam gdzie konzum jest ok. 1,5 km, czyli jakieś 30-40 min pieszo betonowa nadmorska promenada, momentami nie zabezpieczona barierkami, więc dziecko trzeba pilnować (poniżej skały), ale nie jest to jakieś ekstremum, dacie radę. Plaża zaraz przy zejściu że schodów, my chodziliśmy w prawo, dużo ciekawych miejsc do plażowania. Nam podobało się w Breli to połączenie: fajne, łatwo dostępne, plaże i możliwość spacerów wieczorami (promenadą a nie ulica)


Super, dziękuję ci bardzo. Zastanawiałam się właśnie nad miejscówką w Breli na nocleg i doszłam do wniosku że samo centrum trochę może być meczące , więc stawiam na Stomaricę - mam nadzieję że nie będę żałować , że nie wybrałam bardziej centrum :D :papa:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 04.12.2019 15:04

My nie zalowalismy, byliśmy 2x na Stomarica 13, villa mili, ale tam teraz ceny 8O 8O :( za nasz apartament 130 e to duża przesada...
Edit. początek września -140 e za 2+2 - na zdjęciach wygląda super, ale jest już na pewno trochę zużyty, bo zdjęcia są niezmienne od 2013 r. kiedy tam byliśmy (wtedy za 60e)
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 05.12.2019 09:24

ZytaS napisał(a):My nie zalowalismy, byliśmy 2x na Stomarica 13, villa mili, ale tam teraz ceny 8O 8O :( za nasz apartament 130 e to duża przesada...
Edit. początek września -140 e za 2+2 - na zdjęciach wygląda super, ale jest już na pewno trochę zużyty, bo zdjęcia są niezmienne od 2013 r. kiedy tam byliśmy (wtedy za 60e)


Villa Mili faktycznie robi wrażenie, ale cena tak jak piszesz 140 euro początkiem września 8O to też robi wrażenie :lol: zatem pewnie zostanę przy Cleopatrze :D
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 11.12.2019 16:44

Ponowię jeszcze pytanie.... jak sytuacja z parkingiem? :?: :papa:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 11.12.2019 17:05

Tutaj na pierwszej stronie tego wątku masz bardzo wyczerpujące informacje, też na temat parkingu :D

Krzysztof i Lidia napisał(a):No to po kolei.

Czy warto :?: To dość trudne pytanie, więc pominę, może sami ocenicie.

Czy mili właściciele :?: Jeszcze nigdy wynajmując apartamenty w Chorwacji nie trafiliśmy na niemiłych gospodarzy, sam nie wiem, może taki nasz… urok :mrgreen: albo to że stosujemy się do ogólnie przyjętych zasad i raczej nie „gwiazdorzymy” :wink: Wracając do samych El-Wahschów, to przesympatyczni ludzie :D Zorica to miejscowa Chorwatka, jej mąż Egipcjanin, na stałe mieszkają w Dusseldorfie, co tłumaczy posiadanie tamtejszego konta, natomiast od maja do października przebywają w Breli, korzystając z niemieckich emerytur :wink: Do dziś jesteśmy z nimi w kontakcie na tyle dobrym, że jak im zdrowie pozwoli to w październiku jadąc do Niemiec, pojadą troszkę dookoła i zawitają do nas 8)
W Breli stwarzają bardzo rodzinną atmosferę. Codzienne wieczory spędzaliśmy razem na tarasowych pogawędkach, degustując specjały kulinarne Zoricy i nalewki jej męża :lol: Mają fajny tarasik dostępny z ich mieszkania, prawie na poziomie dachu z bajecznym widokiem. Jednak tam wpuszczają tylko po znajomości, my byliśmy tam już drugiego dnia 8)

A to widoczek o którym mowa :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Generalnie właściciele to bardzo otwarci i towarzyscy ludzie, ale nic na siłę. Jeśli ktoś woli własne grono, to z moich obserwacji wynika, że potrafią być jakby niewidoczni. Ja zawsze zabieram ze sobą jakiś polski prezencik dla gospodarzy i mam wrażenie, że to od początku wyznacza kierunek wzajemnych relacji :)

Co do samej lokalizacji, to my trafiliśmy tam zupełnie przypadkowo. Wprawdzie rezerwowaliśmy wcześniej, ale robiliśmy to na tyle późno, że większość odpowiedzi z kilkudziesięciu zapytań brzmiała mniej więcej žao mi je ali nemamo slobodnih apartmana u tom periodu, więc skorzystaliśmy z pierwszego apartmana który był slobodni. Jak się później okazało, okolica rewelacyjna, cisza, spokój :D Do centrum jakieś pół godzinki spacerkiem, co uznaliśmy za zaletę Stomaricy, do knajpki jakieś 200 metrów w kierunku Jarduli, bardzo fajne i luźne plaże :) . Dojście do plaży to tylko... sto sześćdziesiąt kila schodków :mrgreen: , liczyłem je codziennie i… zapomniałem ostatnią cyfrę :roll: . Porównując z innymi lokalizacjami przy Stomaricy, to naprawdę baaaardzo blisko. Gorzej ze sklepikiem :roll: bo albo do centrum, albo tak jak ja chodziłem, jakieś 200 metrów… w górę :lol: Maleńką niedogodnością może być również sam przyjazd i wyjazd. Cleopatra nie posiada bowiem bezpośredniego dojazdu pod sam dom. Mają wprawdzie swój parking, ale przy ulicy, zatem bagaże trzeba przetransportować ręcznie najpierw kilkadziesiąt schodków w dół, do zielonej furteczki, następnie znów kilkadziesiąt schodków, z tym że… w górę :mrgreen: Podczas wyjazdu należy wykonać analogiczne czynności :oczko_usmiech:
Ukoliko imate još nekih pitanja slobodno pitajte :papa:
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 18.12.2019 21:35

Dziękuję za informację, zarezerwowałam apartament, ale oczywiście znowu pojawiły mi się jakieś wątpliwości...... :D mianowicie, twierdzicie że właściciel to miły starszy pan egipcjanin a ja korespondowałam z niejakim Ante Mršić ???? kontakt mam ze strony apartamentu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ??? Dziękuję oczywiście :P
luckat
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 21.06.2020 19:39

Rozmawiałem z Davidem, synem od DIDI (egipcjanina) Zorica sprzedała Cleopatrę w zeszłym roku, już nie dawali rady. Nowy właściciel bardzo dużo zainwestował, wyremontował wszystko. Pytanie tylko o ceny i atmosferę bo wcześniej było bardzo "domowo" Wg. Davida nowy właściciel jest super. Zobaczymy. Parking 100 schodów powyżej
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 23.06.2020 19:00

luckat napisał(a):Rozmawiałem z Davidem, synem od DIDI (egipcjanina) Zorica sprzedała Cleopatrę w zeszłym roku, już nie dawali rady. Nowy właściciel bardzo dużo zainwestował, wyremontował wszystko. Pytanie tylko o ceny i atmosferę bo wcześniej było bardzo "domowo" Wg. Davida nowy właściciel jest super. Zobaczymy. Parking 100 schodów powyżej

Dziękuję bardzo, w sierpniu pewnie sie przekonam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone