Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kacper111
Cromaniak
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 04.09.2013 09:08

gospodarz-biegle angielski i niemiecki
gospodyni-niemiecki, chorwacki,
po polsku też idzie porozmawiac
CZYŻYK
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) CZYŻYK » 17.09.2013 19:54

Witam
Mieliśmy to szczęście gościć w tym pensjonacie. Możemy szczerze polecić. Bardzo uprzejmi i gościnni gospodarze. Apartament czysty, lokalizacja w spokojnej okolicy, spacerkim do centrum 20 min. do plaży jedyne 150 schodów :D
mariucous
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 17.09.2013 21:38

a jak tam z parkingiem ? bo byłem powyżej tego apartamentu i ciekawi mnie gdzie tam się auto parkuje?
luckat
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 24.09.2013 19:39

do parkingu ok 100 schodów :)
Kacper111
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 09.10.2013 16:26

luckat napisał(a):do parkingu ok 100 schodów :)

mniej więcej tak jest,
parking nie jest widoczny z villi, villa połozona jest niżej
horas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 19.10.2013 12:40

witam,
w Breli Jardula byliśmy rodzinnie jakieś 3 lata temu i bardzo mile wspominamy tamte wakacje :)
W przyszłym roku planujemy ponownie odwiedzić CRO i być może Brelę ;)
Tym razem planujemy wyjazd we 3 lub max 4 rodziny min. 2+1 a max 2+3.
Proszę o info iloma apartamentami dysponuje Villa Cleopatra i jaka była cena wynajmu w tym roku ??
Czy jest w każdym apartamencie klima ??
proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam,
horas
luckat
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 23.10.2013 17:05

wpisz w googlach villa cleopatra i zaraz sie wyświetli, 6 apartamentów jest chyba tylko dwa z klimą, ceny od 45 euro w sezonie
Wiolak
Autostopowicz
Re: Villa Cleopatra-Brela - Cudowne wspomienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiolak » 21.12.2013 16:24

W Breli byłam w maju br. i spędziłam kilka przepieknych dni w tym wspaniałym miejscu.
Pokój wynajmowałam w Villi Cleopatra, którą wszystkim serdecznie polecam.
Przede wszystkim ze względu na bardzo sympatycznych i ciekawych gospodarzy, którzy bardzo chętnie goszczą swoich gości przepysznym regionalnym jedzeniem jak i napojami:) Ciekawych, ze względu na ich pochodzenie. Właścicielka jest Chorwatką, więc można się wiele dowiedzieć o regionalnych miejscach, zwyczajach itp. Za to jej mąż pochodzi z Egiptu, więc można porozmawiać także o tych bardziej odległych miejscach:) A bariera językowa nie gra tu roli, bo można porozumieć się po angielsku, niemiecku, chorwacku a nawet i po polsku:)
Po drugie widok jaki rozpościera się z Villi Cleopatra jest niepowtarzalny i pozazdościć go mogą niejedni. Widok rozciaga się na najpiekniejszym odcinku Breli, więc i te schody, o których wiele ludzi już pisało nie są takie straszne:)
Wnętrza jak i taras są bardzo zadbane i czyste. Po za tym warto dodać, że do plaży to jakieś dwie minutki w dół, a plaża Breli należy do najpiękniejszych w Chorwacji.
W przyszłym roku wybieram się tam ponownie, jeszcze tylko kilka miesięcy:)
Jeśli ktoś potrzebuje jakiś kontakt z gospodarzami to mogę pomóc, mam wszystko w swoim notesie:)
Zdjęcia Villi Cleopatry można też zobaczyć na stronie
Link usunięty zgodnie z regulaminem działu :idea: - Janusz bajcer
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.12.2013 19:25

Witam,

Cleopatrę polecił mi forumowicz, a tu widzę dziś, że jest cały wątek o tej willi.
Myślę o rezerwacji na lipiec 2014 i mam prośbę.
Może ktoś z bywalców willi lub jej okolic wrzucić zdjęcie plaży najbliższej willi, ale zdjęcie pokazujące obłożenie plaży w sezonie (lipiec, sierpień). Da mi to obraz czy plaża pod względem ilości ludzi mi odpowiada, bo willa na pewno tak.

Dziękuję.
Krzysztof i Lidia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 22.12.2013 14:01

Tak wygląda plaża przy zejściu z Cleopatry

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

więcej jest tu 8)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.12.2013 19:33

Twoją relację znam, ale kuknęłam jeszcze raz, bo byłam przekonana, że to było we wrześniu...
A tu takie miłe zaskoczenie, ze Twoja plaża przedstawia koniec lipca, a ja planuję od 12 lipca, więc myślę, że stan zaludnienia powinien być podobny...

Trzeba zacząć działać w kierunku rezerwacji, ale dalej sprzeczne myśli: Peljesac (który był założony) czy Brela, która w tym tygodniu "wyskoczyła".
A Wy co byście proponowali, bo zaliczyliście 1 2012 to i to. Zależy mi na spokoju na plaży i wieczorem móc spokojnie (w zasięgu nawet 30, 40 min) dojść na nóżkach do czegoś większego gdzie będą i porządne kugle z lodziarni (nie sklep!) i jakieś lekkie życie (na pewno nie disco, ale jakiś ruch). Z powodu tego wieczoru na Peljesacu obstawiałam Orebić chyba, że możesz zaproponować coś innego, a spełniające powyższe kryteria + okres lipiec.

Dzięki
Krzysztof i Lidia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 23.12.2013 10:59

piekara114 napisał(a):A Wy co byście proponowali, bo zaliczyliście 1 2012 to i to.

Proponuję.... to i to :mrgreen:

piekara114 napisał(a):Zależy mi na spokoju na plaży i wieczorem móc spokojnie (w zasięgu nawet 30, 40 min) dojść na nóżkach do czegoś większego gdzie będą i porządne kugle z lodziarni (nie sklep!) i jakieś lekkie życie (na pewno nie disco, ale jakiś ruch). Z powodu tego wieczoru na Peljesacu obstawiałam Orebić chyba, że możesz zaproponować coś innego, a spełniające powyższe kryteria + okres lipiec.

Istotną kwestią przy wyborze jest definicja "lekkiego życia" :D Subiektywnie oceniając, pewnie skreśliłbym Orebić. Jeśli chodzi o Pelješac, to alternatywą jest Trpanj. Można znaleźć jakiś swój zakątek na plażach skalistych, ale i na tych "normalnych" też nie trzeba zajmować miejscówek o 6 rano :wink: Wieczorem ożywia się tzw. centrum, wszystkie cztery knajpki :wink: się zaludniają, jakaś muzyczka gdzieś tam przygrywa, są ze dwie lodziarnie :lol: i kilka straganów. A że całe Trpanj nie jest specjalnie rozległe, to gdzie byś nie mieszkała to do centrum... blisko. Brela natomiast jest.... urocza. Czy z góry, czy z dołu, wygląda bajecznie. Dużo zatoczek, długi deptak, tylko do centrum dalej, przynajmniej ze Stomaricy. No i jeśli o mnie chodzi to samo centrum już zbyt ciasne :evil: Wprawdzie robiliśmy sobie spacerki w tamtym kierunku, ale same wieczory woleliśmy spędzać z El-Wahschami :D Mając takich gospodarzy, w moim odczuciu, żadne dodatkowe atrakcje nie są niezbędne :papa:

Właśnie kombinujemy, żeby drugi tydzień naszego urlopu w 2014 spędzić w Cleopatrze 8)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.01.2014 17:24

Witam,

dostałam propozycję na lipiec i w dość ciekawej cenie, ale z inf. że w apartamencie nia ma klimy i że nigdy klienci jej nie potrzebowali.
A jakie jest Wasze odczucie? Czy rzeczywiście ta villa jest taka, że jest w niej chłodno? Bo nie wygląda na zacienioną i zbudowaną ze starego kamienia.

Dzięki za informację, bo do piątku muszę im potwierdzić.
Kacper111
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 07.01.2014 17:48

chłodno raczej nie jest w sierpniu, byliśmy tam w 2013r, ale jest do wytrzymania przy otwartym oknie tarasowym i włączonym wentylatorze ktory stoi w pokoju,
ville polecam
Krzysztof i Lidia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 07.01.2014 21:06

piekara114 napisał(a):Witam,

dostałam propozycję na lipiec i w dość ciekawej cenie, ale z inf. że w apartamencie nia ma klimy

Tego właśnie brakuje do pełni szczęścia w Cleopatrze. Chłodno raczej niestety nie jest, ale tak jak napisał Kacper, da się przeżyć...z wentylatorem :wink: Niby na willę stosunkowo wcześnie pada cień ale temperatura robi swoje. Nam to specjalnego problemu nie przysparzało, ponieważ w pokoju w zasadzie tylko spaliśmy. Wolny czas w willi spędzaliśmy z gospodarzami na ich zacienionym tarasie 8)

Czyżby jednak była Brela i Pelješac :?: :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje