Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2017 22:32

pablo150 napisał(a):
Pazurek napisał(a):Jestem w Breli słonko smaży ale jest silny wiatr, widać dzisiaj było z mojego apartamentu na Stomarica pożar lasu w Tucepi.


Jaka jest woda? Z tego co widze na kamerce on-line to plaże raczej puste.


Jak pamiętam to woda w Breli jest słona. Może nie tak jak w Morzu Czerwonym, ale bardziej niż w Bałtyku...
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 19.06.2017 08:10

Byłem w Breli w 2014 roku w tym samym okresie co teraz, w tym roku mam wrażenie że jest mało ludzi, w moim apartamencie jest dużo wolnych miejsc to samo w innych apartamentach. Na plażach, promenadzie mało kto chodzi nie to co w 2014 widać to nawet w kamerach. Co jest tego powodem ceny ? ciekawe jak w innych miejscowościach porównując do innych lat.
Aniaa007
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 18.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aniaa007 » 19.06.2017 08:37

Brela jest cudowna ! My trafiliśmy tam za sprawą kamyczka i tak bardzo nam się plaże spodobały że kolejny raz na plażowanie pojechaliśmy ponownie tam, niewielka ilość ludzi w porównaniu do innych miejsc, przecudne zatoczki, my się zakochaliśmy :oops:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.06.2017 08:51

Aniaa007 napisał(a):Brela jest cudowna ! My trafiliśmy tam za sprawą kamyczka i tak bardzo nam się plaże spodobały że kolejny raz na plażowanie pojechaliśmy ponownie tam, niewielka ilość ludzi w porównaniu do innych miejsc, przecudne zatoczki, my się zakochaliśmy :oops:


no i prawidłowo, czyli WARTO zgodnie z tytułem wątku, pływanie k. brelskiej skałki bezcenne; dla mnie to jeden z najczęściej puszczanych moich filmików;

Pazurek napisał(a): w moim apartamencie jest dużo wolnych miejsc

to musicie mieć spory app. ja tam bym wolał, by nikogo nie przydzielili do mojego app :? :roll:
Ostatnio edytowano 19.06.2017 08:53 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 19.06.2017 08:52

te kiero napisał(a):to musicie mieć spory app. ja tam bym wolał, by mikogo nie przydzielili do mojego app :? :roll:

:oczko_usmiech:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.06.2017 08:54

Pazurek napisał(a):
te kiero napisał(a):to musicie mieć spory app. ja tam bym wolał, by mikogo nie przydzielili do mojego app :? :roll:

:oczko_usmiech:

ehh ta ekscytacja, pozytywnie zazdroszczę Breli :papa:
Sykunia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sykunia » 19.06.2017 20:50

Jako że w piątek ruszam do Breli chciałem zaktulizować pewną informację że z baśki wody można się udać na rejs na wyspę Hvar ??? Ewentualnie gdzie najlepiej się udać na fajny rejs statkiem . Pozdrawiam i dzięki za info
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2017 20:56

Sykunia napisał(a):Jako że w piątek ruszam do Breli chciałem zaktulizować pewną informację że z baśki wody można się udać na rejs na wyspę Hvar ??? Ewentualnie gdzie najlepiej się udać na fajny rejs statkiem . Pozdrawiam i dzięki za info

Można z Breli na Hvar (Jelsa) i Brač (Bol)
woytheck
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) woytheck » 19.06.2017 21:04

Janusz Bajcer napisał(a):
Sykunia napisał(a):Jako że w piątek ruszam do Breli chciałem zaktulizować pewną informację że z baśki wody można się udać na rejs na wyspę Hvar ??? Ewentualnie gdzie najlepiej się udać na fajny rejs statkiem . Pozdrawiam i dzięki za info

Można z Breli na Hvar (Jelsa) i Brač (Bol)


Panie Januszu, kojarzy Pan ile trwa ów rejs (Jelsa)?
Na forum doczytałem, że około godziny na Hvar :)
Ostatnio edytowano 19.06.2017 21:07 przez woytheck, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2017 21:07

To jest rejs na dwie wyspy. Trwa od ok. 9:00 do 17:00
Sykunia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sykunia » 19.06.2017 21:08

o proszę nawet z Breli można?? pieknie. Dołączę się do pytania ile takowy rejs trwa.
woytheck
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) woytheck » 19.06.2017 21:08

Janusz Bajcer napisał(a):To jest rejs na dwie wyspy. Trwa od ok. 9:00 do 17:00


Dziękuję serdecznie.
Mam nadzieję że dwulatka się załapie :)
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 19.06.2017 21:54

Wczoraj rozmawiałem o tej wycieczce w Breli kosztuje 240 kun w godzinach 9 do 18 dwie wyspy Brać i Hvar chłopak ładnie tłumaczył dobrą Polszczyzną.
dresiek
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dresiek » 21.06.2017 11:51

Witam, jadę od 1 do 11 lipca do Breli. Miejscówka Bella vista house, Bartola Kašića 64. Jak ze znalezieniem tego obiektu, będą jakieś problemy? ;) Jadę pierwszy raz. Może od razu podpowiedzcie na jaką plaże się udać, rodzina 2+3.
Pozdrawiam,
js305
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) js305 » 21.06.2017 11:54

Pazurek napisał(a):Byłem w Breli w 2014 roku w tym samym okresie co teraz, w tym roku mam wrażenie że jest mało ludzi, w moim apartamencie jest dużo wolnych miejsc to samo w innych apartamentach. Na plażach, promenadzie mało kto chodzi nie to co w 2014 widać to nawet w kamerach. Co jest tego powodem ceny ? ciekawe jak w innych miejscowościach porównując do innych lat.


też byłem w Breli 2014 przełom czer/lip, za tydzień Rogoznica :)

dresiek napisał(a): Witam, jadę od 1 do 11 lipca do Breli. Miejscówka Bella vista house, Bartola Kašića 64. Jak ze znalezieniem tego obiektu, będą jakieś problemy? ;) Jadę pierwszy raz. Może od razu podpowiedzcie na jaką plaże się udać, rodzina 2+3.


Brela jest stosunkowo blisko od autostrady, dojazd bezproblemowy raczej ale są bardzo strome podjazdy jak zjedziesz do miejscowości więc mniej doświadczony kierowca może sobie spalić sprzęgło. Co do plaży to tam jest tak że co parę metrów są takie mini-plaże kamieniste i ze 2 duże. My mieliśmy zejście po schodkach (3minuty schodzenia) i od razu do mini-plaży
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 60
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone