Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač? Koniecznie! Nawet jesienią!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 10.01.2018 23:10

Katerina napisał(a):gra w gumę

chodzenie po bunkrach nadmorskich i szukanie niewybuchów

zwisanie głową w dół na trzepaku

Ponawiam pytanie:
Dlaczego sznurowadło jedno, i dlaczego brązowe :?: :roll:


Kasia ja bardzo Cię proszę Ty pisz swoją relację bo zastaną nas następne wakacje :D
A nie interesuj się cudzymi sznurowadłami - mówiłam przecież że to są nici dentystyczne :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:11

travel napisał(a):I za każdym razem to wszystko zabieracie? Nawet jak macie do plaży np.500 m ?

No my jesteśmy tacy trochę szaleni. Po co latać po 500 metrów wte i we wte... Pamiętaj, że część tych rzeczy może się przydać, gdy to ktoś obok będzie w potrzebie...

travel napisał(a): To były dziesiątki różnych zabaw..... (sam z resztą wiesz)...Ehhh....rozmarzyłam się :papa:

No właśnie wiem. Zależy mi na tym, żeby pokazać, że kreatywność to nie jest wymysł marketingowców, ale jak mówię, o tym w następnym odcinku...
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:14

Katerina napisał(a):gra w gumę

chodzenie po bunkrach nadmorskich i szukanie niewybuchów

zwisanie głową w dół na trzepaku

Ponawiam pytanie:
Dlaczego sznurowadło jedno, i dlaczego brązowe :?: :roll:

Kasiu... To zróbmy tak, przestań zwisać głową w dół i pomyśl... Pokombinuj... Przypomnij sobie, jak się ustawiałaś, żeby przeskoczyć nogą nad gumą trzymaną na szyjach... tak, tak, też grałem - zawsze była ze mnie trochę "babka" hi hi - zatem wyczyść głowę i pomyśl... wszak nie dawniej jak wczoraj rozprawiałaś o czymś co było wykorzystane, bo...
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:15

travel napisał(a):Kasia ja bardzo Cię proszę Ty pisz swoją relację bo zastaną nas następne wakacje :D
A nie interesuj się cudzymi sznurowadłami - mówiłam przecież że to są nici dentystyczne :mrgreen:


Cię bardzo przepraszam, aż takich szczelin w uzębieniu nie mam - i uwierz mi - byłem przed chwilą z calówką u żony przy wannie - pomierzyłem - też ma mniejsze:)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:17

amatus1 napisał(a):To teraz mnie zaskoczyłeś, he zaopatrzenie na plażę czy spacerek jak na obóz survivalowy:). Początkowo wyglądało mi na karetkę pogotowia ale nie widzę AED:), Dobrze mieć Was w pobliżu:)


Powiem tak. Jeden grosz to tylko jeden grosz, ale jak czasem braknie, to jak się ktoś uprze to ci telewizora nie sprzeda, zatem co jest więcej warte 4999,98 czy 0,01? To taka metafora...
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 10.01.2018 23:30

Zdzichu trochę z Ciebie tu nabijamy , ale myślę ,że część z nas ma też podobne listy i skrupulatnie się ich trzyma.
Nie chce mi się przepisywać moich list, bo mam ich kilka na różne wyjazdy - kilkudniowe, wakacyjne, nad wodę , pod namiot itp. itd.
Zaletą takiej listy jest to ,że jak się ją raz porządnie zrobi to na pewno niczego się nie zapomni.
Na wyjazd wakacyjny zabieram większość przedmiotów ,które wymieniłeś na swojej liście i co roku mój mąż się pyta po co my to wszystko bierzemy.Jak to po co? Żeby być przygotowanym na każdą ewentualność :mrgreen:

Zaciekawił mnie też Twój przepis na baton - zdrowa bomba kaloryczna :)
Muszę kiedyś taki zrobić :papa:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 10.01.2018 23:33

Abakus68 napisał(a):
amatus1 napisał(a):To teraz mnie zaskoczyłeś, he zaopatrzenie na plażę czy spacerek jak na obóz survivalowy:). Początkowo wyglądało mi na karetkę pogotowia ale nie widzę AED:), Dobrze mieć Was w pobliżu:)


Powiem tak. Jeden grosz to tylko jeden grosz, ale jak czasem braknie, to jak się ktoś uprze to ci telewizora nie sprzeda, zatem co jest więcej warte 4999,98 czy 0,01? To taka metafora...

Czasami ten "jeden grosz" może być więcej wart patrząc na metafory...no gorzej jak zamiast telewizora ktoś autko będzie chciał... to te 4999,98 zabraknie będziesz musiał zadowolić się tv...no chyba, że na każdorazowe wyjście zabierać 60 litrowy pojemnik...zmieści się dwa razy tyle, większe możliwości i horyzonty:). Jednak brawo za mega zdyscyplinowanie i siłę w kwestii ekwipunku. A z tym survivalem to nie żartowałem:). Brakuje zapałek albo krzesiwa jedynie:).
Iza my również mamy listę ale na każdorazowe wyjście na plaże czy na zwiedzanie miasta w cro a nie dżungli amazońskiej to chyba lekka przesada;)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:36

travel napisał(a):Zaciekawił mnie też Twój przepis na baton - zdrowa bomba kaloryczna :)
Muszę kiedyś taki zrobić :papa:

Nie będę ukrywał, że oboje ćwiczymy... Korzystając z YT... Tam też zona znalazła to
https://www.youtube.com/watch?v=YgWgD20ytZg
popatrz gdzieś od 2 minuty i 10 sekund
A potem przepis zmodyfikowaliśmy - trochę trwało zanim uzyskaliśmy pożądaną konsystencję - ale własne zawsze smakuje lepiej...
A nabijanie się? Zupełnie mi nie przeszkadza :mrgreen: :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 10.01.2018 23:38

Abakus68 napisał(a):
travel napisał(a):Zaciekawił mnie też Twój przepis na baton - zdrowa bomba kaloryczna :)
Muszę kiedyś taki zrobić :papa:

Nie będę ukrywał, że oboje ćwiczymy... Korzystając z YT... Tam też zona znalazła to
https://www.youtube.com/watch?v=YgWgD20ytZg
popatrz gdzieś od 2 minuty i 10 sekund
A potem przepis zmodyfikowaliśmy - trochę trwało zanim uzyskaliśmy pożądaną konsystencję - ale własne zawsze smakuje lepiej...
A nabijanie się? Zupełnie mi nie przeszkadza :mrgreen: :mrgreen:


Jeśli to miał być filmik to nie załadował się :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.01.2018 23:43

To ja się prześpię z tą zagadką...Wyobraźnia szaleje :oczko_usmiech:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:46

amatus1 napisał(a):Czasami ten "jeden grosz" może być więcej wart patrząc na metafory...no gorzej jak zamiast telewizora ktoś autko będzie chciał... to te 4999,98 zabraknie będziesz musiał zadowolić się tv...no chyba, że na każdorazowe wyjście zabierać 60 litrowy pojemnik...zmieści się dwa razy tyle, większe możliwości i horyzonty:). Jednak brawo za mega zdyscyplinowanie i siłę w kwestii ekwipunku. A z tym survivalem to nie żartowałem:). Brakuje zapałek albo krzesiwa jedynie:).
Iza my również mamy listę ale na każdorazowe wyjście na plaże czy na zwiedzanie miasta w cro a nie dżungli amazońskiej to chyba lekka przesada;)

są okulary - da się suchą trawkę tym zapalić... sprawdzałem.. potrafię też znaleźć dwa odpowiednie kamyki :twisted:
A tak poważnie. Nawet jeśli połowy rzeczy z tego nie wykorzystam nigdy - zupełnie mi nie przeszkadza ich noszenie.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 10.01.2018 23:47

Katerina napisał(a):To ja się prześpię z tą zagadką...Wyobraźnia szaleje :oczko_usmiech:

A potem powstanie film - Sypiająca ze sznurowadłem...
Dobra, i ja oddam się Morfeuszowi - jakkolwiek to nie zabrzmi :mrgreen:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 11.01.2018 08:53

Widzę, że "odcinek butelkowy" ;D

Ja też mam swój plecak, ale nie lubię dużo nosić. W góry idę raz na 10 lat (Biseva nie liczę, co to za góry...), a na plażę, czy do miasta nie ma po co nosić. Portfel, chusteczki, okulary, coś do czytania. Fazit :)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 11.01.2018 09:55

Też mnie nurtuje ta długa sznurówka, sztuk 1 8O
Całą noc mi się śniła :wink: :lool:

Ja mam tylko dwie listy rzeczy do zabrania :D
jedną na objazdówki
drugą na wyjazdy wypoczynkowe
Ta Twoja "plecakowa" jest imponująca 8O
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.01.2018 10:11

Abakus68 napisał(a):... wypracowałem sobie taką listę must have ….
8O chyba słynna Lista Jacunia krótsza była :mrgreen:
Powiedz, że żartowałeś z tym plecakiem :mrgreen:

Po co Ci na plaży np. portfel z pełną zawartością dokumentów, kart i w dodatku paszport? 8O
Jak zgubisz lub ktoś się na niego pokusi to nie zazdroszczę :?

Katerina napisał(a):Dlaczego sznurowadło jedno, i dlaczego brązowe :?: :roll:
Bo można przeciąć w razie czego na dwa, cztery sznurowadła :mrgreen: zestawem
Abakus68 napisał(a):... w typie scyzoryk z korkociągiem i nożyczkami ….

:mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brač? Koniecznie! Nawet jesienią! - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone