Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Podgora

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 23.04.2018 13:11

Witajcie :) Zastanawiam się na rezerwacją apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , czy ktoś z Was może zna tę miejscówkę? może ktoś z Was był ich gościem? szukam apartamentu dla rodziny 2+2 (16 lat i 12 lat) w drugiej połowie lipca i myślałam nawet nad wyjazdem "w ciemno" ale szczerze powiem że trochę się obawiam, ponieważ już teraz dużo kwater jest zajętych.
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 23.04.2018 13:59

Super lokalizacja, mają jeszcze wolne terminy na lipiec?
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 23.04.2018 14:13

bykman napisał(a):Super lokalizacja, mają jeszcze wolne terminy na lipiec?



Przecież na stronie masz pokazane terminy kiedy apartament jest wolny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2018 14:20

kasiako napisał(a):Witajcie :) Zastanawiam się na rezerwacją apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , czy ktoś z Was może zna tę miejscówkę? może ktoś z Was był ich gościem? szukam apartamentu dla rodziny 2+2 (16 lat i 12 lat) w drugiej połowie lipca i myślałam nawet nad wyjazdem "w ciemno" ale szczerze powiem że trochę się obawiam, ponieważ już teraz dużo kwater jest zajętych.

Termin i miejsce pobytu są takie, że lepiej rezerwować. :idea:
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 23.04.2018 15:05

rezerwuje :)
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 23.04.2018 21:08

[quote="kasiako"]Witajcie :) Zastanawiam się na rezerwacją apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , czy ktoś z Was może zna tę miejscówkę? może ktoś z Was był ich gościem? szukam apartamentu dla rodziny 2+2 (16 lat i 12 lat) w drugiej połowie lipca i myślałam nawet nad wyjazdem "w ciemno" ale szczerze powiem że trochę się obawiam, ponieważ już teraz dużo kwater jest zajętych.[/q


Byliśmy tam już dwa razy. W tym znów jedziemy, jest super :)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Podgora-Hotel Aurora

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 27.05.2018 14:48

oszi napisał(a):
figusek napisał(a):Cieszę się, że kolejna duszyczka zakochała się w Podgorze :hearts:

dzięki tobie w tym roku jadę tam 3xraz

Rewelacja :papa: dla nas w sezonie jest już za dużo turystów, ale któregoś roku we wrześniu powrócimy tam z sentymentem :)
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 27.05.2018 18:43

kasiako napisał(a):rezerwuje :)


wg mnie bardzo dobry wybór, blisko na plaże, blisko do portu (za 100 kun wracałem motorówką z Tucepi) a że nie mieszkasz w centrum masz gdzie na spacer się wybrać
AngieM
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AngieM » 01.06.2018 15:05

A czy ktoś mieszkał może w "Apartmani Šime"? Adres to Ivana Rendića 4, lokalizacja wydaje się być ok :) Zapewne na początku sierpnia mogę spodziewać się tłumów w Podgorze?
seed
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) seed » 19.01.2020 21:36

Witam wszystkich, jak widać jestem tu świeży wieć proszę o wyrozumiałość
więc tak w Chorwacji byłem 3 razy w ciemno i raz poprzez Buk, zawsze jeździliśmy w 8 osób, jazda w ciemno wg mnie jest troszeczke uciążliwa, 20 godz jazdy i póżniej szukanie. Moje odczucia hmm pierwszy wyjazd do promajna szukanie, szukanie i nic dla takiej ilości osób, fakt na miejscu byliśmy we czwartek (może dlatego?). Szukanie w innych miejscowościach, bez efektu, znaczy coś tam było narzucane przez naganiaczy ale ceny nie do przyjecia w stosunku do warunków (wczesny PRL) na jakimś wydupiu. Trafiliśmy do Omisia już praktycznie w nocy, w jakimś sklepie zapytałem sprzedawcę, czy może coś wie, kogoś zna itd. sprzedawca wykonał telefon przyjechał jakiś człowiek zaprowadził nas do bloku na 3 piętro z poddaszem, już nie mieliśmy wyboru. Warunki super ale wszędzie daleko. Drugi wyjazd podgora, i ta sama sytuacja szukanie szukanie już szlak mnie trafiał, znaleźliśmy dwa oddzielne apartamenty warunki średnie miejscowość idealna (jak dla mnie). trzeci wyjazd i znowu to samo, znaleźliśmy w podstranie apartament super ale lokalizacja za główną ulicą także przejście przez ulice hmm, jadące pojazdy przypominają pociąg, poza tym miejscowość spokojna nic się nie dzieje. Za czwartym razem dokonałem rezerwacji no i znowu klapa, miejscowość promajna, lokalizacja bez możliwości dojazdu samochodem, apartament za mały dla takiej ilości osób, nie wiem czy ja mam takiego pecha? Chorwacja jest piękna i w tym roku tez jadę, nie chcę jechać w ciemno dla tego prosze Was o porady kontakty (telefony email), jedziemy w 4 osoby i 4 dzieci do podgory w terminie 12-19.07 może macie coś sprawdzonego. Puki co szukam na apartamentychorwacja.pl jedziemy z czwórką dzieci także odległość od morza ma znaczenie, oczywiście w rozsądnych pieniądzach. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. email- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
hu_ana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hu_ana » 26.02.2020 13:21

W tym roku stawiam na Podgorę, rekomendacje na forum i bardzo korzystna cena skłoniły mnie do rezerwacji Apatamentów Ane :hut: Jedziemy pod koniec czerwca, na pewno napiszę opinię odnośnie tego lokum po powrocie:)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.02.2020 15:25

App. Ane mają dobrą opinię tu na forum, zaskoczyła mnie Twoja opinia, o dobrej cenie, bo jak ja szukałam kilka lat tamu to cena była w sezonie powyżej przeciętnej...
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 26.02.2020 16:12

hu_ana napisał(a):W tym roku stawiam na Podgorę, rekomendacje na forum i bardzo korzystna cena skłoniły mnie do rezerwacji Apatamentów Ane :hut: Jedziemy pod koniec czerwca, na pewno napiszę opinię odnośnie tego lokum po powrocie:)


Tez bede koniec czerwca / początek lipca
hu_ana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hu_ana » 28.02.2020 10:14

piekara114 napisał(a):App. Ane mają dobrą opinię tu na forum, zaskoczyła mnie Twoja opinia, o dobrej cenie, bo jak ja szukałam kilka lat tamu to cena była w sezonie powyżej przeciętnej...


10 dni od 21 czerwca za 320 euro odbieram jako całkiem niezłą cenę, w lutym na bookingu i air bnb za ten standard i lokalizację trzeba dać blisko 500 euro, a mnie do Ane skłoniły też pochlebne opinie z forum, zawsze dobrze wiedzieć, że ktoś, kto spędził tam wakacje, spędził tam komfortowo czas :)

pawelli napisał(a):Tez bede koniec czerwca / początek lipca


Też w Podgorze, czy też w Ane?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.02.2020 14:06

W Podgorze, ale rozważaliśmy to miejsce
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Podgora - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone