Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 27.05.2021 20:06

sviva napisał(a):
karus napisał(a):@sviva - dzięki za odpowiedź. Co do św. Jure to żona zobaczyła na Street view drogę i powiedziała że nie pojedzie (: sam jak na to patrzyłem to chyba łatwo tam samochod zarysować na tak ciasnej drodze.

Nie jest tak źle jak wygląda. A widok rekompensuje wiele.


Jedź koniecznie - nie ma co się strachać :)
A co do rejsu, to ja polecam ze wszystkich statków, którymi płynęliśmy Makarski Jadran :)
sajmer
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmer » 01.06.2021 13:36

ADP
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 06.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADP » 01.06.2021 14:33

W apartaments File Five byłem we wrześniu 2019 . Bardzo miło wspominam tam pobyt. Ojciec właściciela - starszy Pan mieszka na parterze , reszta piętrami do wynajęcia. Widok z balkonu obłędny - ale to jak u wszystkich na ulicy Caklje. Wyposazenie kompletne. Wifi bez zarzutu. Plaża przed domem ładna. Ja nie miałem miejsca parkingowego naprzeciw wejścia a na początku ulicy, ale widziałem auto z balkonu. Do miasta i barów kawałeczek spacerku promenadą.
sajmer
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmer » 03.06.2021 20:34

Ja jadę 5-13 sierpień - apartament na drugim piętrze, 2 sypialnie, salon, łazienka. Cena trochę zabija bo za 4 osobową rodzinę 140EU :)
Kontakt trochę ciężki - Dalibor średnio odpisuje na maile, ale potwierdził wpłatę zaliczki 340EU więc chyba lipy nie będzie. Właśnie zadałem mu pytanie jak z parkowaniem, bo opłata 4EU dziennie jest za auto wliczona, czy parkuję przed samym wejściem czy gdzieś indziej ale nie odpisał od 2 tygodni jeszcze :)
ADP
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 06.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADP » 03.06.2021 22:06

No to wygląda że wynajmujesz dokładnie ten sam apartament. Wtedy cena była 95 euro we wrześniu . Dalibor nie mieszka tam ( mówił gdzie mieszka i pracuje ale zapomniałem) a jego ojciec jest tylko na miejscu. Na Caklje jest odwieczny problem z ciasnotą parkowania. Na pewno miejsce Ci ogarnie tylko niewiadomo czy nie gdzieś obok. Ja uwielbiam to miejsce. Rok temu w czerwcu byłem na Caklje ale dwa domy dalej bo u Dalibora nie było wolnego nic na 4 osoby. Tam warunki były już gorsze ale cena niższa .
A dziś piszę z Jelsy na Hvarze .
karus
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 07.06.2021 15:31

No i jestem w Podgorze (: generalnie bardzo się nam podoba. Jest mało ludzi, plaże raczej puste. Jest ciepło chociaż w nocy padało i do południa potrafi pokropić deszcz ale po południu słonecznie. Woda ok 20 stopni wiec OK.
Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Ps. Knajpa Ahipara którą polecił pawelli naprawdę fajna
Dzięki
Pozdrav
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.06.2021 19:15

Cieszę się w takim razie :)
tapa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) tapa » 30.06.2021 14:45

Właśnie przyjechaliśmy do Podgory. Gdzie tu można kupić wino prosek, miod a także pomidory i cebulę ( w Chorwacji tym się objadamy)....
karus
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 30.06.2021 15:20

tapa napisał(a):Właśnie przyjechaliśmy do Podgory. Gdzie tu można kupić wino prosek, miod a także pomidory i cebulę ( w Chorwacji tym się objadamy)....


2 tyg temu jak jeszcze byłem nie było takiego miejsca, żadnych straganów z tego typu artykułami. Nie wiem, moze jeszcze za wszcześnie?
Pozdrawiam
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 30.06.2021 15:44

tapa napisał(a):Właśnie przyjechaliśmy do Podgory. Gdzie tu można kupić wino prosek, miod a także pomidory i cebulę ( w Chorwacji tym się objadamy)....


Maszeruj na południe - sa stragany - przed tym wiekszym Studenac
tapa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) tapa » 30.06.2021 22:15

Dzięki za info. Jutro tam pomaszeruje, dzisiaj byliśmy w makarskiej i tam coś kupiliśmy...
lucash
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucash » 04.08.2021 23:59

Ciekawy jestem jak sytuacja na mieście ;) Dużo turystów? Będziemy tam od 8 sierpnia. No i standardowe pytanie o targ.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone