Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2 osoby dorosłe + 3 letnie dziecko na wyspę HVAR

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzechmen
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 24.03.2013
2 osoby dorosłe + 3 letnie dziecko na wyspę HVAR

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechmen » 31.03.2013 21:17

Witam Wszystkich !!! :papa:
Około 15 czerwca samochodem wybieram się z rodziną na wczasy. Chcielibyśmy znaleźć zakwaterowanie tanie i sprawdzone. Szukałem postów na ten temat, ale przeważnie są stare albo dotyczą większych rodzin. Szczególnie zależy mi na córce, która ma skończone 3 lata i jest żądna wodnych atrakcji, jak to dzieci. Nie chciałbym żeby się nudziła, bo starzy to zawsze sobie poradzą :wink: Możecie podać kwaterę która będzie trochę oddalona od placu zabaw wodnych lub najlepiej bezpośrednio przy nim??
Ps. wszystko tylko nie camp :mrgreen:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.04.2013 12:17

Chyba musisz sprecyzować co to znaczy plac zabaw wodnych :wink: Zależy Ci na zjeżdżalniach? Czy po prostu chcesz mieć kwaterę blisko plaży?
Szukając ofert musisz pamiętać o tym, że odległość od morza to nie to samo co odległość od plaży :wink:
Na początek darowałabym sobie miasto Hvar i Sucuraj. Polecam Hvar zatunelowy, mniej zatłoczony, ładniejszy (wg mnie). Duży wybór ofert jest na stronie visithvar.com.
grzechmen
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechmen » 01.04.2013 12:43

ZATUNELOWY?? Chyba właśnie tamto miejsce widziałem na zdjęciach. Zatoczki,skałki i roślinność :)
Nie wiem dlaczego ale nie otwiera mi tej strony visithvar.com. tylko wyświetla komunikat o domenie.
Jak tak ciężko o zjeżdżalnie w tamtym regionie to może być zwykła plaża.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.04.2013 13:30

Mi się otwiera od razu- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wpisz sobie ilość osób po lewej stronie. Mi wyszło ok 500 propozycji. Oczywiście z całej wyspy ale spokojnie znalazłam takie za 35-45e.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.04.2013 13:36

Poszukaj w Milnie, Ivan Dolac, Sveta Nedjelja, Zavali...
grzechmen
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechmen » 01.04.2013 14:19

Dziękuję !!! :)
Już szukam :D :D Widzę po adresie strony, że po prostu nie podałaś kompletnej. Brakowało "-" i dlatego ukazał się komunikat o domenie :D
Skupie się na Ivan Dolac i Zavali- ładne plaże :D
Dziękuje !!!
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.04.2013 17:52

Teraz moderator pewnie siedzi z rodziną i jajka wcina ale jak wróci może mi kazać ten link usunąć- takie teraz prawo :( Więc korzystaj póki jest :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
2 osoby dorosłe + 3 letnie dziecko na wyspę HVAR
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone