Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

żuljana - namiary na kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 18.01.2009 21:19

Poszukuję namiarów na apartamenty w Żuljanie . przejrzałem wszystkie oferty w internecie ale w większości mi nie odpisano poza tym , jest to oferta dość uboga . Może ma ktoś jakieś telefony do właścicieli którzy nie ogłaszają się w necie ?
janniko
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 18.01.2009 21:39

Mamy telefon do babki, która prowadzi camping Maslina. Ma też do wynajęcia kilka pokoi w domku i bodajże 2 przyczepy campingowe.
Warunki skromne, ale za to bardzo fajna gospodyni. I raczej nie drogo.
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę podać ci na prive.
Babka gada po angielsku, niemiecku i chyba trochę po polsku.
Generalnie b. kontaktowa.
pozdro
armar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.01.2009 10:03

Ok to prosze o namiary mój ades adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . A w którym miejscu jest ten camping ? Daleko do plaży Vucine ?
Pozdrawiam
janniko
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 19.01.2009 10:37

Camping jest po drugiej stronie Zuliany, niż plaża Vucine (jakieś 10-15 minut spacerkiem).
Camping Maslina znajduje się tuż przy wjeździe do Żuliany. Najpierw jest Sunce i tuż przy nim Maslina.
Namiary zaraz wyślę na maila.
No i może kilka zdjęć
:wink:
armar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.01.2009 11:52

Ok ! W takim razie czekam :)
iwonah
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonah » 17.03.2017 21:56

Witam. Czy ktoś poleci mi jakiś apartament w Żuljanie dla 2 osób?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019