napisał(a) Leszek Skupin » 18.05.2007 17:46
napisał(a) Pan Aogito » 20.05.2007 21:41
napisał(a) JasioJasio » 22.05.2007 02:56
napisał(a) Pan Aogito » 22.05.2007 21:44
JasioJasio napisał(a):E! 18-krotny!?Na którym zdjęciu?1 - ogniskowa 52mm2 - ogniskowa 4,68 mmTo na pewno nie jest ogniskowa dla krotności 18
napisał(a) witki » 31.05.2007 20:39
napisał(a) borewicz » 05.06.2007 15:15
napisał(a) Rafał K » 25.06.2007 11:03
napisał(a) slawek66 » 25.06.2007 14:40
napisał(a) piotrpl » 25.06.2007 22:21
napisał(a) Rafał K » 26.06.2007 13:31
napisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2007 22:52
napisał(a) Rafał K » 01.07.2007 10:32
napisał(a) Rafał K » 01.07.2007 11:09
napisał(a) Sp » 03.07.2007 14:45
napisał(a) witki » 06.07.2007 18:20
Sp napisał(a):Witam A to jedna z moich fotek
Powrót do FotoCroClub - dyskusja