Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zapytanie o miejsce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr963
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.01.2006
zapytanie o miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr963 » 12.01.2006 15:17

Witam
w lipcu 2006 chcemy jechac do Chorwacji. Jeszcze troche czasu , ale trzeba sie przygotować
Wyjazd w 3 rodziny z dzieciakami razem ok 10 osób na prywatną kwatere.
prosze o pomoc i poradę
Kto ma sprawdzone adresy w przystępnej cenie , nie zależy nam na dużych ośrodkach wypoczynkowych w zatłoczonych miastach , raczej coś mniejszego - ale bez przesady :D
Z góry dziękuje za info
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 12.01.2006 19:27

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Możesz się zapoznać :)
Ja od tego zacząłem i jestem zadowolony.
Wybierasz miejsce i kwatere :)
Miejsce sprawdzasz w google a z kwatera zwsze jest mały znak zapytania nawet jeżeli ci ktos konkretny i konkretne miejsce poleci :)



Powodzenia i zadowolenia
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tu znajdziesz fotki apartementu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wszędzie blisko :))))
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 13.01.2006 08:38

Moja strona
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
opisy kilku miejsc w Chorwacji.
Dział Apartamenty z namiarami.
w dziale Linki kilkadziesiąt stron o CRO
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 13.01.2006 12:46

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bylem tam w 2004,spalismy w 8 osob(4+4),bardzo fajny ,zacieniony taras z duzym stolem.Do morza 30m.... ale w pionie :lol: .

chcialem wynajac ktorys z tych:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale zapozno rezerwowalem
jezeli jestres zainteresowany dam Ci prywatny mail do wlascicieli
pozdrawiam
iwona_73
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 16.06.2004
Polecam.

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_73 » 15.01.2006 14:34

Podaj swój e-mail, podam namiary na bardzo ciekawą i sprawdzoną kwatere w Orebicu, na Peljesacu.
Pozdrawiam. :)
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 15.01.2006 15:02

pt napisał(a):http://www.marusici.com/tokic.html
bylem tam w 2004,spalismy w 8 osob(4+4),bardzo fajny ,zacieniony taras z duzym stolem.Do morza 30m.... ale w pionie :lol: .

chcialem wynajac ktorys z tych:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale zapozno rezerwowalem
jezeli jestres zainteresowany dam Ci prywatny mail do wlascicieli
pozdrawiam

Jeżeli można to prosiłbym o mail do właścicieli.jeszcze pytanie : czy zejście do morza nie nastręcza wiele trudności i jakie są plaze?(jedziemy z dziećmi)Z góry dziękuję i pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 15.01.2006 16:02

piotr963-moge coś przesłać podaj m-aila
Mariusz Gubernat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 05.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gubernat » 16.01.2006 09:14

Witam.
Byłem tam w zeszłym roku, było super.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
beata0610
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 15.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata0610 » 18.01.2006 01:04

piotr963 napisał(a):Witam
w lipcu 2006 chcemy jechac do Chorwacji. Jeszcze troche czasu , ale trzeba sie przygotować
Wyjazd w 3 rodziny z dzieciakami razem ok 10 osób na prywatną kwatere.
prosze o pomoc i poradę
Kto ma sprawdzone adresy w przystępnej cenie , nie zależy nam na dużych ośrodkach wypoczynkowych w zatłoczonych miastach , raczej coś mniejszego - ale bez przesady :D
Z góry dziękuje za info
]
cześć Piotr 963 mam prośbę poszukuję informacji na ten sam temat jak coś dostaniesz i będziesz chciał się podzielic info to wrzuć na mojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzięki jak ja coś będę miała to też się podzielę!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 18.01.2006 12:18

Witam-ja jade drugi raz na Ciovo,bowiem urzekły nie te okolice. Kazdy tu znajdzie coś dla siebie,są plytkie plaże dla dzieci jak również plaza na Slatinie na ktorej urządzalismy sobie skoki z małych skałek do wody. :D Wczesniej jezdzilam w okolice Zadaru (Sukosan) ale nie ma tam tak pieknych miejsc jak na Ciovo (oczywiscie to moje zdanie) Jesli jestescie zainteresowani pomoge w wyborze lub cos podpowiem. Nr. gg 510 88 36 .
Pozdrawiam cieplutko z zimowej Piły:) brr
Zraja
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zraja » 18.01.2006 13:10

Ja tak jak i Madzia po raz drugi wybieram się na Ciovo (no i z tych samych powodów). I też mogę podać gg 3622249 w razie jakichś pytań.

Pozdrawiam
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 18.01.2006 20:20

madzia1981 napisał(a):Witam-ja jade drugi raz na Ciovo,bowiem urzekły nie te okolice. Kazdy tu znajdzie coś dla siebie,są plytkie plaże dla dzieci jak również plaza na Slatinie na ktorej urządzalismy sobie skoki z małych skałek do wody. :D Wczesniej jezdzilam w okolice Zadaru (Sukosan) ale nie ma tam tak pieknych miejsc jak na Ciovo (oczywiscie to moje zdanie) Jesli jestescie zainteresowani pomoge w wyborze lub cos podpowiem. Nr. gg 510 88 36 .
Pozdrawiam cieplutko z zimowej Piły:) brr

Witam. Sam skorzystałem z pomocy Madzi. Efekt jest taki że app. mamy już zarezerwowany. Jedziemy w 8 osób.Pozdrawiam>Właśnie do Slatine na Ciovo.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone