Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z własnym quadem do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 06.06.2011 12:47

Posiadanie quada, czarnego pełnoletniego BMW czy golfa w tedeiku, skody - to stan umysłu i charakteru. Więc na nic oburzenie. :D :P :twisted:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 06.06.2011 12:55

Mariusz_M napisał(a):Posiadanie skody - to stan umysłu i charakteru.

Przeginasz....

Masz coś do stanu mojego umysłu albo charakteru? :evil:
W którym aspekcie nie odpowiada ci właściciel Skody Felicji?
Z jakiego powodu łączysz mnie z posiadaczem wyjącego, rozjeżdżającego pola, lasy, łąki i góry quada?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2011 13:11

ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.06.2011 14:04

SAM JESTEM POSIADACZEM MOTOCYKLA I NIE WIDZĘ NIC ZŁEGO W POSIADANIU QUADA .PROBLEM POLEGA CHYBA NA ODPOWIEDZIALNOŚCI I BEZKARNOŚCI NIEKTÓRYCH KIEROWCÓW.JESTEM ZA BEZWZGLĘDNYM KARANIEM KIEROWCÓW ŁAMIĄCYCH PRZEPISY I ZASADY WSPÓŁŻYCIA.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 06.06.2011 14:07

No dobra żale poleciały, pretensje poleciały a tak naprawdę autor broni się bo jest posiadaczem quada. I na pewno się nic nie dowiedział.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.06.2011 14:20

W Kielcach jest stary nieczynny kamieniołom Wietrznia widziałem, że przywożą tam quady na lawetach i dopiero sobie używają.... a że jeżdżą tam, gdzie inni kiedyś chodzili na spacery...... m.in. i ja.... hm.... oni też muszą się gdzieś podziać, a gdzie jak nie w nieczynnych kamieniołomach :?: Bez szaleństwa z tymi hasłami: quadom stop... ja bym je raczej zamienił na hasła: STOP GŁUPOCIE :!:

Ot wszystko w tym temacie - posiadacz terenówki, a quada chciałbym posiadać :P

Pozdrav :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2011 14:23

ARTUR_KOLNICA napisał(a):SAM JESTEM POSIADACZEM MOTOCYKLA I NIE WIDZĘ NIC ZŁEGO W POSIADANIU QUADA .PROBLEM POLEGA CHYBA NA ODPOWIEDZIALNOŚCI I BEZKARNOŚCI NIEKTÓRYCH KIEROWCÓW.JESTEM ZA BEZWZGLĘDNYM KARANIEM KIEROWCÓW ŁAMIĄCYCH PRZEPISY I ZASADY WSPÓŁŻYCIA.


Po raz kolejny zwracam uwagę na wyłączenie CapsLooka, a Artur nie reaguje :?:
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 06.06.2011 14:24

kulka53 napisał(a):[Przeginasz....

Masz coś do stanu mojego umysłu albo charakteru? :evil:
W którym aspekcie nie odpowiada ci właściciel Skody Felicji?
Z jakiego powodu łączysz mnie z posiadaczem wyjącego, rozjeżdżającego pola, lasy, łąki i góry quada?


Kolego - więcej luzu. Czy ja w jakikolwiek "ten stan umysłu i charakteru" oceniłem?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2011 14:26

Leszek Skupin napisał(a):Bez szaleństwa z tymi hasłami: quadom stop... ja bym je raczej zamienił na hasła: STOP GŁUPOCIE :!:


Leszku, "Stop głupocie" zawsze i wszędzie, a jeśli chodzi o quady to:

Obrazek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 06.06.2011 14:36

Mariusz_M napisał(a):Kolego - więcej luzu. Czy ja w jakikolwiek "ten stan umysłu i charakteru" oceniłem?

Może i nie, ale pisząc w ten sposób sugerujesz, że ten stan jest w jakiś sposób specyficzny.
A ja jeżdżąc Skodą ani nie czuję się w żaden sposób, negatywny czy pozytywny wyrózniony, ani też w żaden sposób nie czuję się podobnym do posiadacza quada...

Parę dni temu napisałeś fajnego posta w wątku "joajera"... szkoda że teraz w ten sposób szufladkujesz ludzi.

Ponieważ z reguły nie wchodzę w takie bezsensowne utarczki, zatem EOT

Pozdrawiam
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 06.06.2011 14:51

Mariusz_M napisał(a):Posiadanie quada, czarnego pełnoletniego BMW czy golfa w tedeiku, skody - to stan umysłu i charakteru. Więc na nic oburzenie. :D :P :twisted:


Oj tam, oj tam. zaraz stan charakteru....... :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.06.2011 15:17

Bocian napisał(a):
woka napisał(a):Guada nie ma burmistrz, wójt, dyrektor szkoły .... guada ma "reszta" a szczególności prości ludzie którzy zarabiają za granicą jako wiadomo kto. Jak jadę na wieś to po drodze mijam chyba trzy stoiska z tymi guad

Woka, chyba w kabarecie dorabiasz :):)

Niestety nie.
Nawet nie wiem czy bym sie nadawał, czy by mnie ktoś tam zatrudnił.

Piszę natomiast tzn. opisuje stan faktyczny jaki jest w okolicznym środowisku. Ja jestem tylko "przekaźnikiem".
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 06.06.2011 15:19

[quote="kulka53]Ponieważ z reguły nie wchodzę w takie bezsensowne utarczki, zatem EOTPozdrawiam[/quote]

Dałem wyraźnie dużo emotikon - by nie brać tego obraźliwie czy na serio. O co się oburzać - każdy ma w tym temacie z góry upatrzoną pozycję i za żadne skarby nie zmienią tego pińćet stron w tym temacie. I każdy uważa, iz jego stanowisko jest najlepsze.
A skoda... auto jak auto. Moje je z tych na fffffff (i sie nie obrażam jak się z niego śmieją) i w tym roku przeszło samo siebie stając się dla mnie czystym hobby a nie wozidłem.
A skoda tam sie pojawiła, gdyz to co napisałem było kompilacją zdania, którego kiedyś przeczytałem przy innej dyskusji, a brzmiało: "VW czy Skoda to nie marka - to stan umysłu". To jest cytat pokazujący genezę mojego postu. Aaaa i dodam, że traktuje to jako miły żarcik ze skody.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 06.06.2011 16:49

Żeby to wszystkie posty się tak dynamicznie rozwijały :roll:
CROcs
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 28.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROcs » 19.06.2011 18:02

Wiadomość z Wirtualnej Polski z 19/06/2011

Mężczyzna kierujący quadem śmiertelnie potrącił 29-letnią turystkę z Warszawy, która razem z mężem i małym dzieckiem w wózku szła po drodze gruntowej niedaleko Kleszczewa na Mazurach - poinformowała policja.
Według policji do wypadku doszło na żwirowo-gruntowej drodze w gminie Miłki, wiodącej do popularnej wśród turystów wsi Kleszczewo nad Jeziorem Wojnowo. Okoliczności wyjaśnia na miejscu prokurator i policja z Giżycka. Mąż i malutkie dziecko potrąconej kobiety nie odnieśli obrażeń
Beata Górczyńska z giżyckiej policji powiedziała, że 29-letnia warszawianka, która wypoczywała na Mazurach, zmarła na skutek obrażeń na miejscu wypadku. Quadem kierował 36-letni mieszkaniec Mikołajek. Według policji mężczyzna był trzeźwy i miał uprawnienia wymagane do kierowania quadem.
Według prokurator Urszuli Bolik są świadkowie, których zeznania będą istotne dla ustalenia przebiegu tragedii. - Całe zdarzenie widział mąż ofiary wypadku. Za mężczyzną, który ją potrącił, jechał kolejny quad - powiedziała prokurator.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1c839


[/i]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Z własnym quadem do Chorwacji - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone