Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

z Triest do Umag-Taxi?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012
z Triest do Umag-Taxi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 08.06.2012 09:25

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczow :D

jestem po raz pierwszy na forum i mam serdeczne pytanie
raaatunku!!
mamy z mezem problem!
24.06.12 tzn.w niedziele,przypuszczam,ze bez problemow dojedziemy pociagiem do Triest,i tutaj zaczyna sie dla nas problem,jak dojechac do Umag
Od pol roku buszuje w internecie :lol: i nie mamy zadnego polaczenia do Umag,sprawdzilam wszystkie mozliwe polaczenia autobusowe-w niedziele nie ma nic /a moze cos przeoczylam :roll: ?/
w takim wypadku chyba zostaje tylko Taxi /w sumie to juz tylko 40km/
mam pytanie,czy ktos orientuje sie ile taka "przyjemnosc"moze kosztowac,i jaka korporacje najlepiej wybrac,zeby nie dostac :roll: "zawalu serca"przy platnosci 8O
gdzies przeczytalam,ze taki kurs moze kosztowac ok.70 euro,czy to realne?
bardzo serdecznie dziekuje z gory za jakiekolwiek informacje
i pozdrawiam-Ewa
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 10.06.2012 19:40

ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 10.06.2012 23:07

witaj Mirko :D
bardzo serdecznie dziekuje,za link
tak wlasnie niestety :cry: juz jestem zorientowana,ze raczej w niedziele nie ma zadnego polaczenia trieste-umag,chyba,zeby do Buje sie przejechac i stamtad wziac Taxi??? :roll:

nadal nie mam zielonego pojecia,ile mniej wiecej ta nieszczesna taksowka by kosztowala z trieste do umag
raz widzialam 78euro w jedna strone--Taxi marina connento /z chorwacji/
a za chwile wloska taxi "namierzylam"w internecie za 138 euro/tez w jedna strone????/
dostaje juz krecka w oczach od szukania cen taxowek,z miernym rezultatem,naturalnie
i nadal nic nie wiem
jesli ktos sie orientuje w cenach przejazdu/tych nieszczesnych 40km/,bylabym niezmiernie wdzieczna
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 10.06.2012 23:08

witaj Mirko :D
bardzo serdecznie dziekuje,za link
tak wlasnie niestety :cry: juz jestem zorientowana,ze raczej w niedziele nie ma zadnego polaczenia trieste-umag,chyba,zeby do Buje sie przejechac i stamtad wziac Taxi??? :roll:

nadal nie mam zielonego pojecia,ile mniej wiecej ta nieszczesna taksowka by kosztowala z trieste do umag
raz widzialam 78euro w jedna strone--Taxi marina connento /z chorwacji/
a za chwile wloska taxi "namierzylam"w internecie za 138 euro/tez w jedna strone????/
dostaje juz krecka w oczach od szukania cen taxowek,z miernym rezultatem,naturalnie
i nadal nic nie wiem
jesli ktos sie orientuje w cenach przejazdu/tych nieszczesnych 40km/,bylabym niezmiernie wdzieczna
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 10.06.2012 23:09

witaj Mirko :D
bardzo serdecznie dziekuje,za link
tak wlasnie niestety :cry: juz jestem zorientowana,ze raczej w niedziele nie ma zadnego polaczenia trieste-umag,chyba,zeby do Buje sie przejechac i stamtad wziac Taxi??? :roll:

nadal nie mam zielonego pojecia,ile mniej wiecej ta nieszczesna taksowka by kosztowala z trieste do umag
raz widzialam 78euro w jedna strone--Taxi marina connento /z chorwacji/
a za chwile wloska taxi "namierzylam"w internecie za 138 euro/tez w jedna strone????/
dostaje juz krecka w oczach od szukania cen taxowek,z miernym rezultatem,naturalnie
i nadal nic nie wiem
jesli ktos sie orientuje w cenach przejazdu/tych nieszczesnych 40km/,bylabym niezmiernie wdzieczna
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 10.06.2012 23:10

strasznie przepraszam,nie chcialam tego 3 razy wysylac :oops: :oops: :oops:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 11.06.2012 06:46

TRIESTE - Buje - UMAG 15.30
TUTTI I GIORNI - SVAKI DAN - EVERY DAY-CODZIENNIE
Trieste 15.30 - Ita/Slo 15.50 - Slo/Hr 16.15 - Kastel 16.27 - Buje 16.30 - UMAG 17.05
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 11.06.2012 09:50

witaj!
wszystko sie zgadza tylkoooo,ja przyjade do Triest pociagiem dopiero o 16.15,i dlatego jestem zrozpaczona,bo przez te "glupie" 45min,mam teraz taki problem
wyjezdzam z ZH o 7.00 , niestety to jest pierwsze,najwczesniejsze polaczenie w strone Triest,dlatego juz jestem taka zdesperowana i zaczelam szukac dalszego dojazdu taksowka,
chyba zaczne zaraz sama dzwonic po korporacjach taksowkarskich i cene jakos negocjowac,zebym tylko znala ta prawdziwa cene przejazdu,to bym wiedziala jak rozmawiac :roll:
a jak nie,to na piechote :lol: :lol:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 11.06.2012 10:45

Być może to połączenie :?

TRIESTE - Buje - PULA 18.00
SOLO DOMENICA - SAMO NEDELJA - ONLY SUNDAY-TYLKO W NIEDZIELE
Trieste 18.00 - Ita/Slo 18.20 - Slo/Hr 19.00 - Buje 19.15 PULA 20.20

Buje-Umag; taxi
Cena: 10kn/km, 13km ---- 130kn

8O
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 11.06.2012 11:27

Bardzo serdecznie dziekuje,chyba ta opcja,ktora podales bedzie najrozsadniejsza,a przy okazji troszke w glowie mi sie rozjasnilo :idea: ,jesli chodzi o ceny TAXI
wielkie dzieki za czas,ktory poswieciles na szukanie odpowiedzi :P
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 11.06.2012 11:39

Tak tylko chce sie podzielic informacja jaka przed chwila zdobylam,moze komus sie przyda :?:
przed momentem dzwonilam do Taxi marina coneccto//kurcze nie wiem ,czy dobrze nazwe napisalam//to jest chorwacka korporacja,nr tel.00385 213 125 95
tam zostalam poinformowana,ze w jedna strone przejazd trieste centrale -umag kosztuje ok.72 euro
mozna taxi juz wczesniej zamowic,tylko trzeba podac nr.karty kredytowej,z ktorej pobiora zaliczke w kwocie 20% a konto kursu,i reszte do zaplaty u kierowcy
pozdrawiam :D
ewciav69
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciav69 » 05.07.2012 21:50

hallo,witam wszystkich :D
niestety juz po urlopie na przepieknej Istrii :? cuuudo,teraz wiem,dlaczego mozna zakochac sie w <chorwacji
ale zmieniajac temat,chcialam sie podzielic moim doswiadczeniem,jesli chodzi o dojazd Triest-Umag taksowka
pare dni wczesniej wypelnilam formularz na stronie internetowej chorwackiej korporacji taksowkarskiej "connecto transfers",zostala pobrana zaliczka z karty kredytowej -20%od sumy,zostal nam przeslany rachunek"poczta internetowa"ile jest jeszcze do uiszczenia,
w dniu przyjazdu,juz 4 godziny przed przybyciem do TRiestu,pan taksowkarz sms-em skontaktowal sie z nami,aby uzgodnic dokladny czas naszego przybycia i miejsce spotkania
czekal na nas na peronie trzynajac duza tabliczke z imieniem i nazwiskiem

profesjonalna firma,wielkie brawa,super!!!
aha,i o ile dobrze zrozumialam,to jako transfer biora 7 kun od km. :D

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone