Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Sarajewa w Dumitor jaką trasą

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 05.08.2012 21:13

Jechałem w zeszłym roku trasą jaką masz w tytule wątku.
Relacja:
2011: Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Chorwacja.

Pozdrawiam, droga pięknie prowadzi przez urokliwe miejsca :D
Ostatnio edytowano 26.08.2012 22:16 przez Crayfish, łącznie edytowano 1 raz
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 08.08.2012 23:02

Twoją relację przestudiowałam już kilka razy, jedna z lepszych jakie czytałam.
Nie doczytałam tylko czy jechałeś "normalnym" autkiem czy jakimś terenowym i stąd moje wątpliwości.
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 09.08.2012 15:02

Zwykłe, autko osobowe typu hatchback (nie terenowe) :)
Trasa Sarajevo-Durmitor to jedna z piękniejszych jakimi jechałem dotychczas w życiu.
W ogóle trasy w Czarnogórze są piękne widokowo - te wijące się kanionami rzek (Piva, Tara, Moraca),
jak również bardziej górzyste (nad Boką Kotorską, nad jez. Szkoderskim, no i nad samym Adriatykiem).
Ruszaj śmiało, jak jest droga na mapie to nią osobówką dojedziesz.

No i oczywiście Trsa-Żabljak - kapitalna trasa po płaskowyżu z niesamowitymi widokami !!!
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 09.08.2012 15:35

Crayfish napisał(a):Zwykłe, autko osobowe typu hatchback (nie terenowe) :)
Trasa Sarajevo-Durmitor to jedna z piękniejszych jakimi jechałem dotychczas w życiu.
W ogóle trasy w Czarnogórze są piękne widokowo - te wijące się kanionami rzek (Piva, Tara, Moraca),
jak również bardziej górzyste (nad Boką Kotorską, nad jez. Szkoderskim, no i nad samym Adriatykiem).
Ruszaj śmiało, jak jest droga na mapie to nią osobówką dojedziesz.

No i oczywiście Trsa-Żabljak - kapitalna trasa po płaskowyżu z niesamowitymi widokami !!!



To może też się dołączę do pytań.
Czy ewentualnie ktoś miałby ochotę rozpisać tą trasę z Sarajeva przez 3 kaniony i właśnie co warto jeszcze i którędy ?
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 09.08.2012 23:14

Crayfish napisał(a):Zwykłe, autko osobowe typu hatchback (nie terenowe) :)
Trasa Sarajevo-Durmitor to jedna z piękniejszych jakimi jechałem dotychczas w życiu.
W ogóle trasy w Czarnogórze są piękne widokowo - te wijące się kanionami rzek (Piva, Tara, Moraca),
jak również bardziej górzyste (nad Boką Kotorską, nad jez. Szkoderskim, no i nad samym Adriatykiem).
Ruszaj śmiało, jak jest droga na mapie to nią osobówką dojedziesz.

No i oczywiście Trsa-Żabljak - kapitalna trasa po płaskowyżu z niesamowitymi widokami !!!

Dzięki za odpowiedź.
Na pewno przejedziemy tą trasą, tylko chyba w odwrotnym kierunku Żabljak-Trsa, bo skłaniamy się, aby jechać przez Serbię do Czarnogóry, potem mamy w planach Chorwację i w drodze powrotnej jechać przez Sarajewo.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Z Sarajewa w Dumitor jaką trasą - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone