Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

z dziecmi w okolicę Zadaru

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pioder
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2012
z dziecmi w okolicę Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) pioder » 30.01.2012 14:07

Cześć Wam,
od jakiegoś czasu czytam forum i w sumie ile osób tyle opini. Wiem juz jaka pogoda, którędy jechac itd. Ale najgorsze przede mną.
Poszukuję domu (nie apartamentu) dla 7 osób w okolicach Zadaru. Takiego gdzie małe dzieci bedą mogły swobodnie hasać. Cena za tydzień w ok 1000 EUR.

Z góry dziekuję.

ps.
nie rugajcie mnie ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na takie zagadnienie. pewnie gdzieś jest takze w razie czego proszę o wybaczenie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2012 14:13

Raj dla dzieci - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pioder
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pioder » 30.01.2012 14:27

dzięki bardzo ale...

1. za drogo
2. to apartamenty a mi się rozchodzi i dom :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2012 14:47

ok , no to klikaj i szukaj >>> http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 30.01.2012 14:48

Panie Januszu do tej pory byłem nastawiony na Dalmację, ale po tym co zobaczyłem w linku, nie wiem czy czasem kierunku nie skoryguję ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2012 14:56

grypserek napisał(a):Panie Januszu do tej pory byłem nastawiony na Dalmację, ale po tym co zobaczyłem w linku, nie wiem czy czasem kierunku nie skoryguję ;)


Chodzi o Zaton :?: - to też w Dalmacji :lol:
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 30.01.2012 14:57

Tak, tak chodziło mi bardziej o południową, okolice Tucepi ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2012 15:10

pioder napisał(a):dzięki bardzo ale...

1. za drogo
2. to apartamenty a mi się rozchodzi i dom :)


Na stronie cro.pl jest reklama tej agencji - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zukve
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zukve » 31.01.2012 00:13

pioder napisał(a):Cześć Wam,
od jakiegoś czasu czytam forum i w sumie ile osób tyle opini. Wiem juz jaka pogoda, którędy jechac itd. Ale najgorsze przede mną.
Poszukuję domu (nie apartamentu) dla 7 osób w okolicach Zadaru. Takiego gdzie małe dzieci bedą mogły swobodnie hasać. Cena za tydzień w ok 1000 EUR.

Z góry dziekuję.

ps.
nie rugajcie mnie ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na takie zagadnienie. pewnie gdzieś jest takze w razie czego proszę o wybaczenie


My house for vacation 20 m from sea and beach zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
klaudek40
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudek40 » 21.04.2015 11:07

rajem dla dzieci będzie piaskowa plaża w miejscowości Nin, niedaleko Zadaru.cieplutka woda,wspomniany piasek i od brzegu długo długo, jak na warunki w Chorwacji- woda po kolana.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
z dziecmi w okolicę Zadaru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone