Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Chorwacji do Włoch.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 16.02.2020 13:52

Toś mnie pocieszył. Śniadania ogólnie słyszałem, że kawka, coś na słodko i to wszystko ja kawy nie pijam, za słodkim też nie bardzo przepadam, może dzieciaki z rana cos wciągnąć. Zapłaciliśmy 8.5 euro za obiad i śniadanie więc cena mała a nie trzeba będzie chodzić i szukać miejsca, żeby się pożywić
Ostatnio edytowano 16.02.2020 13:58 przez Bonuz, łącznie edytowano 1 raz
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 16.02.2020 13:56

amatus1 napisał(a):
Bonuz napisał(a):Prom z Ancony do Splitu, później nocleg koło Primosten. Przed Anconą planujemy Wenecję, Mirabilandię z dziećmi i może Aquafan koło Rimini, może coś zobaczymy w San Marino i na koniec prom do Cro i plażing, chociaż pewnie jakieś zwiedzanko jak zwykle będzie.

Rozumiem, że jestescie bez autka?

Wręcz przeciwnie, jedziemy trzema samochodami.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.02.2020 14:50

I za autko i 4 osoby płacisz tylko 150 euro?dobra cena, my rok temu planowaliśmy z cro jechać do Italii ale jakoś plany się rozeszły. Widzę że cena się nie zmieniła w stosunku do zeszłego roku a nawet jest chyba troszkę taniej...
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 16.02.2020 19:04

Co jakiś czas są chyba jakieś promocje. Kilka do wcześniej pisaliśmy bezpośrednio ze SNAV cena była 141 euro bez wyżywienia, coś mnie podkusiło i wszedłem na stronę zerknąć, cena poszła w dół nie czekałem wziąłem bilety przez neta bez dogadywania się. Muszę tylko później maila napisać bo córka będzie miala nowy dowód więc się zmienia dane.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Z Chorwacji do Włoch. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone