Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajętym autem do Czarnogóry

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
krzysn
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2007
Wynajętym autem do Czarnogóry

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysn » 01.08.2011 17:42

Witam Szanownych Forumowiczów.W tym roku po 4 wyjazdach do Chorwacji Czarnogóra. Po obliczeniach wyszło nam ,że taniej będzie wypożyczyć Busa( mamy taniej bo znajomy ma wypożyczalnię) niż pędzić 3 samochody. Mam pytanie: Jakie dokumenty trzeba posiadać by przez Czechy,Austrię,Słowenię i Chorwację dojechać do Czarnogóry. Wyjeżdzamy 20.08 więc proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam
greg088
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg088 » 02.08.2011 20:56

Kasę na autostrady i Zieloną Kartę :)
pelkin1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pelkin1971 » 02.08.2011 23:02

Jeździłem do CG samochodem zarejestrowanym nie na mnie i nigdy nie było problemu
Patrz wyżej :D
krzysn
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysn » 03.08.2011 22:17

Dzięki za odpowiedzi.Troche jestem spokojniejszy.dostałem również informację od znajomego ,ze potrzebna jest tylko umowa wynajmu (przetłumaczona na język angielski) dowód rej. , ubezpieczenie i mozna ruszać w drogę. Oby tak było. pozdrawiam

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Wynajętym autem do Czarnogóry
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone