Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wycieczki statkiem na Brijuni z Porec/Novigrad?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 20.04.2012
Wycieczki statkiem na Brijuni z Porec/Novigrad?

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 18.07.2020 08:55

Czy był ktoś w tym roku w okolicy Porec lub Novigrad i może potwierdzić wycieczki stateczkiem na wyspy Brijuni? Nie możemy znaleźć w sieci "armatora" pływającego w tym sezonie....

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...cron
Wycieczki statkiem na Brijuni z Porec/Novigrad?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019