Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybrałem co dalej..

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MDz.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 15.01.2014
Tucepi IVA

Nieprzeczytany postnapisał(a) MDz. » 25.01.2014 22:34

Czy ktoś bytował tutaj :
Apartments IVA
Andrija Šimić
Dostałem ofertę pokoje ze zdjęć przepiękne (jak na mój gust) .
Jestem zdecydowany zamawiać ..tylko może ktoś ma jakieś info odnośnie tego lokum .
A6 , A2+2
MDz.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 15.01.2014
Re: Tucepi IVA

Nieprzeczytany postnapisał(a) MDz. » 26.01.2014 11:14

Dzisiaj chcę zamawiać jakby ktoś wiedział cokolwiek to bardzo proszę o info.
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Re: Tucepi IVA

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 26.01.2014 11:22

jaka cyfra?
MDz.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 15.01.2014
Wybrałem co dalej..

Nieprzeczytany postnapisał(a) MDz. » 26.01.2014 15:13

Mam pytanie.
Jeśli zdecydowałem się na apatrament w Tucepi - to co dalej.
Mam ofertę od gospodarza i... on przysyła mi jakiś dokument przedpłaty czy jak????
bratek123
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 16.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bratek123 » 26.01.2014 15:17

Dokładnie to samo co u nas w kraju. Wpłacasz zaliczkę i po problemie :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 26.01.2014 15:18

MDz. napisał(a):Mam pytanie.
Jeśli zdecydowałem się na apatrament w Tucepi - to co dalej.
Mam ofertę od gospodarza i... on przysyła mi jakiś dokument przedpłaty czy jak????

Chce zaliczkę? Jak chce to niech poda numer rachunku i wysyłaj kasę. Potem czekaj na wyjazd i jedź.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.01.2014 15:23

1.Akceptacja z twojej strony.
2.Potwierdzenie z jego strony (że przyjął rezerwację terminu/pokoju).
3.I pozostanie kwestia zaliczki/przedpłaty. Jeżeli do tej pory nie wyszła ta kwestia z jego strony to pewnie wyjdzie. Po prostu dla definitywnego potwierdzenia rezerwacji zażyczy sobie kwoty X euro przesłanej przelewem lub inną drogą.
Wadą zaliczki jest to, że trzeba ją wykonać. Zaletą, że Chorwat raczej nie zapomni o twojej rezerwacji (takie "zapomnienia" to rzadkość, ale różne cuda się zdarzają).
MDz.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 15.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MDz. » 26.01.2014 15:44

Dzięki .
podło na Apartment IVA , kurcze tylko nikt mi nie potwierdził że zdjącia to to samo co rzeczywistość .
A może wy zerknijcie : pokój A2+2 oraz A6 .
Ilość osób 6 dorosłych i 3 dzieci - cena za wszystka 200 EUR /dzień.
Pokoje jak z obrazka ...czy tak jest?
MDz.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 15.01.2014
Re: Tucepi IVA

Nieprzeczytany postnapisał(a) MDz. » 26.01.2014 18:42

Jaka cyfra ??? o co kaman
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.01.2014 21:36

Anakin słusznie zauważył, że zdublowałeś temat :? , ale wkleję moją odpowiedź również tutaj...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

To budynek zaznaczony zieloną strzałką. Jest położony ca. 40 m od bardzo ruchliwej - także w nocy - drogi (Jadranki). Wprawdzie jest to druga linia domów, ale jeśli apartman będzie miał okna w kierunku morza i tej ulicy, a nie będzie klimy i możliwości spania przy oknach zamkniętych - hałas prawdopodobnie nie zapewni wakacyjnego odpoczynku. Jeśli okna będą skierowane w przeciwna stronę, uciążliwość będzie mniejsza.
Mówię tylko o położeniu domu - wewnątrz nie byłem.

Ogólna zasada przedstawiania ofert w miejscach bliskich Jadrance (w miejscowościach wzdłuż niej położonych) jest taka, że w ofercie nie ma zdjęć w kierunku morza i tej ruchliwej drogi głównej wybrzeża (za wyjątkiem fotek w oddali pokazujących morze, a bliżej tylko dachy domów sąsiednich :lol: ).
Anka13
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anka13 » 14.05.2015 19:09

W tym roku ja się zastanawiam nad apartamentem A6 w Apartments IVA. Jak wrażenia z pobytu i czy zdjęcia okazały się zgodne z rzeczywistością? Zastanawia mnie trochę dziwne wejście do apartamentu - czy tam w ogóle są drzwi, czy wchodzi się wprost ze schodów?
Gwiazdorns
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gwiazdorns » 11.06.2015 08:23

Witam czy ktoś był w tym apartamencie i może mi napisać jak wrażenia? Czy wpłacaliście zaliczkę? Czy dostaliście potwierdzenie rezerwacji? Z góry dzięki za odpowiedź
Andrzej 19
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej 19 » 01.07.2015 22:33

Witam, nadal nikt nic nie powie o apartamencie IVA? Również o nim myślę. Pzdr
awesab
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) awesab » 19.07.2015 23:51

Dzisiaj wróciłam z apartamentu Iva w Tucepi. Apartament taki jak na zdjęciu (przynajmniej nasz A3+2), położony w drugiej linii za Jadranką, ale hałas nie był uciążliwy tym bardziej, że w nocy zamykało się okna i włączało klimatyzację. Do plaży 3 minuty, bardzo miła gospodyni.
zubola
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zubola » 21.07.2016 19:46

w sierpniu wybieramy się do IVY po powrocie chętnie podzielę się wrażeniami, mam nadzieję, że nie będzie bardzo głośno…. gospodarze wydają się ok, odpowiedzieli na każdego maila, przysłali potwierdzenie rezerwacji po wpłaceniu zaliczki - cena za dobę 65 Euro za A4 :) nas dwoje i dwoje dzieci :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone