Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór miejscowości - dokąd jechać.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Urlop 2017.07

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.03.2017 13:42

cygan1989 napisał(a):Kolega polecał Makarską, jednakże to prawie 1200 km od nas a najgorsze jest to, że tam podobno plaża jak i dno może kamieniste :( Więc proszę stałych bywalców o pomoc.

Jeśli 1200 km jest problemem to pomyśl o Murter - 200 km mniej. A i tam jest plaża Podvrške, gdzie po wejściu do wody jest piasek jak mąka, ale pod wodą nic ciekawego nie ma....
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009
Re: Chorwacja którą miejscowość wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 06.03.2017 21:54

Pag na Pagu
bliżej niż Makarska, plaża miejska drobny zwirek, zestawy obiadowe za 50 kun od osoby w knajpach, blisko do uroczych plaż w okolicach Bosana. blisko Zadaru. tydzień można tam spedzic
maniek_t1
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2016
Re: Urlop 2017.07

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_t1 » 08.03.2017 15:38

Spróbuj może w Podgorze apartament ANE.
Mają przystępne ceny tylko czy jeszcze mają wolne miejsca to nie wiem :)
Powodzenia[/quote]

Mają wolny 5+2 - informacja z 07.03.2017 wieczór. :D
Ja zdecydowałem się na coś innego. :D
romman
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.04.2012
Miejsce pokroju Poljica, Lokva Rogoźnica - szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) romman » 11.03.2017 09:49

Witam,

Poszukuję na sezon 2017 miejsca pokroju Poljica lub Lokva Rogoźnia. Bez tłoku na plaży i niezliczonej liczby knajp. Coś, gdzie można odpocząć jako pięcioosobowa rodzina z 3 dzieci :)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

R.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Miejsce pokroju Poljica, Lokva Rogoźnica - szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2017 12:44

romman napisał(a):Witam,

Poszukuję na sezon 2017 miejsca pokroju Poljica lub Lokva Rogoźnia. Bez tłoku na plaży i niezliczonej liczby knajp. Coś, gdzie można odpocząć jako pięcioosobowa rodzina z 3 dzieci :)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

R.

Pakoštane
Tribunj
Brist
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Miejsce pokroju Poljica, Lokva Rogoźnica - szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2017 14:38

romman napisał(a):Witam,

Poszukuję na sezon 2017 miejsca pokroju Poljica lub Lokva Rogoźnia. Bez tłoku na plaży i niezliczonej liczby knajp. Coś, gdzie można odpocząć jako pięcioosobowa rodzina z 3 dzieci :)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

R.

W jakim wieku te dzieci?
Jeśli >3 to Povlja na Braču. I parę innych miejsc na wyspach by się jeszcze znalazło... 8)
mar.antifa
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 17.07.2016
Re: Chorwacja którą miejscowość wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar.antifa » 12.03.2017 08:47

Witam wszystkich szukam podpowiedzi na miejscówki na wakacje 2017 lipiec sierpień. Wyjazd z dzieckiem 6 lat więc łagodne zejście. Rok temu byliśmy w Breli było fajnie tylko krótko bo 8 nocy. Podrzuccie sprawdzone miejsca.
kasiabes
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.12.2015
riwiera makarska - urokliwe odludzie...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiabes » 15.03.2017 23:43

czytam i czytam Wasze opinie i nie mogę się zdecydować co wybrać...
W zeszłym roku byłam pierwszy raz z rodziną w Chorwacji z rodziną w Stupin Celine k. Rogoźnicy. decyzję podjęłam na podstawie zamieszczonych tu opinii i byłam bardzo zadowolona. Plaża w Stupin niezbyt oblegana, z łagodnym wejściem do morza (dla dzieci super) a wieczorem spacery do Rogoźnicy na lody:D
W tym roku zdecydowałam się na riwierę makarską i znów szukam spokojnego zadupia z niezatłoczoną na maxa plażą, płytkim morzem przy brzegu i możliwością wieczornych spacerów....Na podstawie Waszych wpisów wytypowałam następujące miejsca:
Mimice (apartament przy Magistrala 36 - poniżej Jadranki ale dość blisko),
Marusici (Punta 36),
Pisak (Put Vruje 6),
Igrane (Ćuvala 97),
Živogošće (Porat 132).
Bardzo proszę o jakieś sugestie, bo mam mętlik w głowie... :roll:
Pozdrawiam.
Kasia
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: riwiera makarska - urokliwe odludzie...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 16.03.2017 00:31

Z podanych miejscowości tylko Igrane i Żivogosce należą do riviery makarskiej.
kasiabes
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.12.2015
Re: riwiera makarska - urokliwe odludzie...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiabes » 16.03.2017 00:46

A które z tych miejsc poleciłbyś, mając na uwadze oczekiwania o których napisałam?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Chorwacja którą miejscowość wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 16.03.2017 07:38

Riviera Makarska to przepiękny rejon-z jednej strony góry z drugiej lazur Adriatyku-warto pojechać w te strony. Jeśli chodzi o wymienione miejscowości to znam je tylko z perspektywy popularnej jadranki-ja z rodziną 3 razy byłem w Baskiej Vodzie i w lipcu jedziemy tam kolejny raz. Nasze dwie znajome rodziny z dziećmi były w Igrane i z tego co wiem to byli zadowoleni -jadą tam ponownie. Z małych miejscowości dużą popularnością na forum cieszy się też Podaca.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Chorwacja którą miejscowość wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.03.2017 08:40

kibic hr napisał(a):Z małych miejscowości dużą popularnością na forum cieszy się też Podaca.

Bo jest mniej droga. Ale plaża jest zatłoczona na maxa.

Zresztą na tej riwierze trudno mówić o niezatłoczonym zadoopiu w sezonie. Poza tym autorka pytania nie podała terminu, a to ma znaczenie.

Co do samych plaż i szczegółów z nimi związanych może znajdziesz, Kasiu, coś na tej stronie:
http://www.beachrex.com/en/croatia
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Chorwacja którą miejscowość wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 16.03.2017 09:46

W tym roku zdecydowałam się na riwierę makarską i znów szukam spokojnego zadupia z niezatłoczoną na maxa plażą, płytkim morzem przy brzegu i możliwością wieczornych spacerów...


Moje propozycje:

1. spokojny Brist do mieszkania w dzień i plażowania, a wieczorami spacerkiem odwiedzać pobliski i gwarny Gradac (malowniczą promenadą).

2. Inna "para": spokojny Bratus (do mieszkania i plażowania), a głośniejsze Promajna/Baska Voda do wieczornych rozrywek. Bratus i Promajna/Baska Voda również są połączone spacerową ścieżką.

3. Spokojna dzielnica Breli do mieszkania i plażowania (np. Stomarica), a wieczorami spacerek piękną promenadą do centrum Breli czy nawet Baski Vody, jak macie dobrą kondycję.
huragan1971
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.03.2017
Pierwszy raz do Chorwacji samochodem z okolic Płocka

Nieprzeczytany postnapisał(a) huragan1971 » 17.03.2017 23:09

Witam. Wiem,ze na tym forum są setki wątków jak gdzie itd wypocząć w Chorwacji,ale ja szukam w zasadzie konkretnych i najświeższych porad jak jechać do Chorwacji najważniejsze gdzie najlepiej w jakie rejony a najważniejsze gdzie znaleźć kwatery..ceny itd..Wybieram sie na początku lub w połowie sierpnia 2017.
Chcemy jechać samochodem na jakieś 7 dni tylko dwie osoby (ja i żona). Tak na prawdę aż tak bardzo nie zależy nam na zwiedzaniu choć z wielu postów widzę,że jest co zwiedzać i co oglądać jednak nam bardziej zależy na totalnym odpoczynku...pojechać w jedno miejsce na jakąś piaszczystą plażę i odpoczywać..
Bardzo Proszę o konkretne wskazówki oczywiści jeśli pojadę po powrocie na pewno podzielę się wrażeniami a i oczywiście sam będę "mądrzejszy" i podpowiem innym turystom wybierającym się na wypoczynek do Chorwacji...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pierwszy raz do Chorwacji samochodem z okolic Płocka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2017 00:22

huragan1971 napisał(a):Chcemy jechać samochodem na jakieś 7 dni tylko dwie osoby (ja i żona). Tak na prawdę aż tak bardzo nie zależy nam na zwiedzaniu choć z wielu postów widzę,że jest co zwiedzać i co oglądać jednak nam bardziej zależy na totalnym odpoczynku...pojechać w jedno miejsce na jakąś piaszczystą plażę i odpoczywać..

Witam.
Wyspa Rab.
rab-2015-trzeci-raz-w-chorwacji-t51866.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wybór miejscowości - dokąd jechać. - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone