Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy własnie z Mariny i...UWAGA!!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shogoun
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) shogoun » 29.07.2010 08:49

ja byłe w tym roku całkiem w ciemno !!!

pierwszy mój wyjazd do PAG.
wszedłem na stronę z noclegami na Pagu i zarezerwowałem apartament w pierwszym ogłoszeniu. wszystko było tak jak opis na stronie pięknie i bezproblemowo, więc nie wydaj się mi że trzeba jeździć tylko w spardzone miejsca. szkoda że tak zakończyła się wasza przygoda. dla mnie jazda w ciemno ma dodatkowy dreszczyk:)
leszek s
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek s » 29.07.2010 19:11

Tak, to prawda zapewne z tym dreszczykiem, ale jazda w ciemno ma tez niezaprzeczalna zalete(w przypadku duzej podazy kwater oczywiscie)- mozesz sobie wybrac co ci pasuje , a do tego masz przewage nad wynajmujacym , bo ty decydujesz na miejscu , czy cena ci odpowiada czy nie...Ja w kazdym razie nastepnym razem zasuwam w ciemno...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2010 19:21

Aby się niepotrzebnie nie powtarzać - nie pożałujesz !
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 29.07.2010 22:51

ja jeszcze w ciemnio nie jechałem ale widziałem nawet tu na forum że wiele osob zachwala sobie ten sposób kwaterunku
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2010 18:58

santosz napisał(a):ja jeszcze w ciemnio nie jechałem ale widziałem nawet tu na forum że wiele osob zachwala sobie ten sposób kwaterunku


Też jeździłem początkowo z rezerwacją ale po przeanalizowaniu wątków na forum spróbowałem raz i tak już pozostało...
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 30.07.2010 19:32

Marcin może i ja kiedyś spróbuje :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2010 19:47

-Yaro- napisał(a):Marcin może i ja kiedyś spróbuje :wink:


No co Ty Jarek, jeszcze nie spróbowałeś ? :D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 31.07.2010 11:53

Jakoś nie mam odwagi :D
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 31.07.2010 22:44

alessandro1977 napisał(a):
-Yaro- napisał(a):Marcin może i ja kiedyś spróbuje :wink:


No co Ty Jarek, jeszcze nie spróbowałeś ? :D



Przecież mozecie jechać razem - jeden juz tak jechał moze pokazać drugiemu jak to jest :lol: :lol: :lol:
luckyboy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckyboy » 02.08.2010 23:16

smok131 napisał(a):w tym roku trafiłem w ciemno w primosten sprzątanie,zmiana ręczników , uzupełnianie papieru i opróżnianie kosza codziennie i jeszcze na dodatek musiałem "zmykać" przed gospodarzami bo co mnie zobaczyli to albo loza albo vino albo piwo
40 E za apt 2 osoby 30m od morza


Witaj, prosze o podanie namiarow na Twoj nocleg + jak da rade jakies fotki tego miejsca. Moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , bede wdzieczny za pomoc, pozdro;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.08.2010 07:52

santosz napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
-Yaro- napisał(a):Marcin może i ja kiedyś spróbuje :wink:


No co Ty Jarek, jeszcze nie spróbowałeś ? :D



Przecież mozecie jechać razem - jeden juz tak jechał moze pokazać drugiemu jak to jest :lol: :lol: :lol:


Nigdy nie można czegoś takiego wykluczyć...z chęcia udzielę kilka wskazówek praktycznych jeżeli ktoś by ich potrzebował... :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 09.08.2010 14:15

smok131 napisał(a):....w tym roku trafiłem w ciemno w primosten sprzątanie,zmiana ręczników , uzupełnianie papieru i opróżnianie kosza codziennie ....


To jest standard.
Tak mam co roku i nie wybrażam sobie aby było inaczej.
Codziennie sprzatanie, codziennie wymiana ręcznikow, papier toaletowy zawsze na nawiązką uzupełniany. Jak w hotelu :lol: (ale to nie hotel tylko najzwyklejszy dom prowadzony na warunkach pensjonatu)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 09.08.2010 14:23

woka napisał(a):
smok131 napisał(a):....w tym roku trafiłem w ciemno w primosten sprzątanie,zmiana ręczników , uzupełnianie papieru i opróżnianie kosza codziennie ....


To jest standard.
Tak mam co roku i nie wybrażam sobie aby było inaczej.
Codziennie sprzatanie, codziennie wymiana ręcznikow, papier toaletowy zawsze na nawiązką uzupełniany. Jak w hotelu :lol: (ale to nie hotel tylko najzwyklejszy dom prowadzony na warunkach pensjonatu)

daj w końcu ludziom namiar na twój dom bo wszyscy chcą tam jechać
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 09.08.2010 16:09

witam przyznam że nieciekawa sprawa.Moje współczucia ale tak jak piszą inni cromaniacy nie zniechęcajcie się raz nie zawsze :D Możę warto spróbować w ciemno?ja byłem pierwszy raz w ciemno i nie było żle znalazłem lokum bez problemu.A jeżeli mogę polecić jakieś biuro na przyszłość,to polecam www,adriatic.hr Parę razy korzystałem i się nie zawiodłem.Pozdrawiam
Martulka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martulka » 16.08.2010 13:31

Bardzo współczuję, to musiało być niemiłe doświadczenie. Jeśli nie lubicie jeździć w ciemno to polecam www.casamundo.pl. My w tym roku razem ze znajomymi 4 osoby dorosłe i 3 dzieci skorzystaliśmy z tego biura i jestem bardzo zadowolona. Wszystko w rzeczywistości wyglądało tak jak na zdjęciach. Tydzień przed wyjazdem dostałam @ od biura co muszę zabrać i jakie sprawy pozałatwiać przed wyjazdem. Część pieniędzy wpłaciliśmy zaraz po rezerwacji, resztę wpłaciliśmy 40 dni przed wyjazdem, dostaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty tj: nr. rezerwacji, nr.obiektu, dane właściciela obiektu, adres z dokładną wytyczną dojazdu. Biuro spisało się na 5+. Gorąco POLECAM.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Wróciliśmy własnie z Mariny i...UWAGA!!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone