Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 07.07.2020 09:58

Ja w tym roku mam problem z Tolltickets. Zamówienia złożone i opłacone 28.06.2020r. Do tej pory nie mam nawet informacji o nadaniu przesyłki. Chyba nie zdarzą przed moim wyjazdem.
Jakby co to będę miał dwie winiety miesięczne na Czechy (dla dwóch aut) do odsprzedania :)

W zeszłym roku identyczne zamówienie przyszło do domu po 4 dniach od daty zamówienia...
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 07.07.2020 10:40

Jeszcze trochę czasu mają... Czy napisałeś do nich mail z zapytaniem o nr przesyłki?

Moja poczta niekiedy ma zdolność stwierdzenia naszej nieobecności, o czym dowiaduję się po wyjściu z domu z awiza ze skrzynki :roll:

Może przesyłka czeka już na poczcie? 8)

PS: Jaki termin wysyłki zaznaczyłeś przy zamówieniu?
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 07.07.2020 14:48

U mnie jak zwykle bezproblemowo - zamówienie złożone w dniu 30.06, dzisiaj listonosz dostarczył.
michalb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalb » 08.07.2020 20:22

Niemiecka dokładność. 01.07.2020 wskazałem jako dzień wysyłki- dzisiaj listonosz przyniósł do domu. wszystko zgodnie z zamówieniem
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 09.07.2020 12:22

A ja się na nich naciąłem. Wysłałem już 4 maila (2 ze skrzynki i dwa z ich formularza kontaktowego) i dalej bez odpowiedzi co z moja przesyłką. Zamówienie złożone 28.06. i ani widu ani słychu (mam tylko fakturę od nich). Ostatni raz u nich zmawiam. Spróbuję jakoś kasę odzyskać, ale ze względu na absolutny brak kontaktu wiele sobie nie obiecuję...
jankeswilga
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 28.03.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankeswilga » 11.07.2020 11:40

Czy jest opcja na odstapienie od umowy, winiet zakupionych na tolltickets?
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 11.07.2020 11:45

valverde20 napisał(a):A ja się na nich naciąłem. Wysłałem już 4 maila (2 ze skrzynki i dwa z ich formularza kontaktowego) i dalej bez odpowiedzi co z moja przesyłką. Zamówienie złożone 28.06. i ani widu ani słychu (mam tylko fakturę od nich). Ostatni raz u nich zmawiam. Spróbuję jakoś kasę odzyskać, ale ze względu na absolutny brak kontaktu wiele sobie nie obiecuję...


Obstawiam opcje że nie zaznaczyłeś terminu dostarczenia przesyłki. Przesyłka dotrze na kilka dni przed wyjazdem.
Zawsze zamawiam na tolltickets.com i nigdy nie miałem problemu. Wystarczy dobrze przeczytać to co jest napisane na stronie i zaznaczyć odpowiednie kwadraciki :) :)
jamaj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamaj » 11.07.2020 13:18

Do mnie też nie zdążyły przyjść przed wyjazdem. Wysłane 22.06 a u mnie powinny być najpóźniej 30.06 -i niestety nie dotarły :?
Wydaje mi się, że to wina Poczty bo dzisiaj przesyłkę znalazłem w skrzynce na listy.
Jeśli ktoś chce mam do odstąpienia winiety na Czechy ważna do 30.07 i na Słowenię do 22.07 -odbiór w Poznaniu
Załączniki:
IMG_20200711_130523.jpg
Cro_Member
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.11.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cro_Member » 11.07.2020 20:59

Cześć. Mam do Was prośbę
Podczas zamówienia winiet walnałem się z data ważności na jednej z winietek. Możecie podpowiedzieć jak mogę to sprostować ? wysyłkę zaznaczyłem na 20.07.20 Z góry dzięki Pozdrawiam
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 11.07.2020 22:12

Napisz do obsługi klienta mail, a najlepiej kilka, choć koledzy z forum skarżą się na brak odpowiedzi.

W ostateczności dokonaj ponownego zakupu, a te błędne zwróć - mam nadzieję, że taki zwrot jest możliwy analogicznie do każdego innego zakupu wysyłkowego :?
Cro_Member
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.11.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cro_Member » 11.07.2020 22:20

Napisałem w formularzu kontaktowym o tej pomyłce poprzez tłumacz żeby zmienili datę ważności, zobaczę czy odpiszą jak nie to będę próbował co 2 dni Ponownie nie będę zamawiał najwyżej ta jedną dokupie na granicy a ta ze zła datą może we wrześniu uda mi się sprzedać
Cro_Member
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.11.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cro_Member » 11.07.2020 22:32

A że tak jeszcze się zapytam, w tym formularzu w okienku "destination" to co powinno się wpisać bo ja wklepałem swój adres zamieszkania....
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 13.07.2020 11:55

pawel_nowy napisał(a):
valverde20 napisał(a):A ja się na nich naciąłem. Wysłałem już 4 maila (2 ze skrzynki i dwa z ich formularza kontaktowego) i dalej bez odpowiedzi co z moja przesyłką. Zamówienie złożone 28.06. i ani widu ani słychu (mam tylko fakturę od nich). Ostatni raz u nich zmawiam. Spróbuję jakoś kasę odzyskać, ale ze względu na absolutny brak kontaktu wiele sobie nie obiecuję...


Obstawiam opcje że nie zaznaczyłeś terminu dostarczenia przesyłki. Przesyłka dotrze na kilka dni przed wyjazdem.
Zawsze zamawiam na tolltickets.com i nigdy nie miałem problemu. Wystarczy dobrze przeczytać to co jest napisane na stronie i zaznaczyć odpowiednie kwadraciki :) :)


Otóż wyprowadzę Cię z błędu. Uważnie czytam co jest napisane na stronie i z angielskim tez nie mam problemów. Wprowadziłem termin nadania przesyłki. Miały być niby wysłane 01.07.2020r. Nikt od nich się nie odzywa, a ja jak nie miałem winiet tak nie mam. UPRZEDZAM WAS PRZED TYM PORTALEM JAKO MOCNO NIEWIARYGODNYM
Cro_Member
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.11.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cro_Member » 13.07.2020 12:05

Mnie udało się anulować błędne zamówienie za które nie ściągnęło mi jak do tej pory kasy i zrobiłem drugie podejście w którym kasę z konta ściągnęło od razu. Nie wiem teraz czy za poprzednie zamówienie też kasę ściągnie. Niby powinno kasę ściągać dopiero po zatwierdzeniu wysyłki przez tolltickets
"
Please note that this confirmation is not yet an acceptance of your offer to conclude a purchase contract. A purchase contract is only concluded when tolltickets sends the ordered product to the customer and confirms this by a separate email"

Właśnie dostałem email z odpowiedzią

vielen Dank für Ihre Nachricht an tolltickets.

 

Wie wir in unserem System erkennen können, haben Sie bereits erfolgreich die Bestellung Nr. 1958000 storniert und stattdessen in der Bestellung Nr. 1950000 die gewünschten Produkte korrekt bestellt haben.

Somit sehen wir die Angelegenheit als erledigt an.

 

Gerne stehen wir Ihnen für weitere Fragen zur Verfügung.

 

Mit freundlichen Grüßen


czyli coś tam odpowiadają jednak. Oby winiety doszły
Cro_Member
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.11.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cro_Member » 13.07.2020 12:59

Może warto w niemieckim napisać bo pierwszy email poszedł w angielskim i też bez odzewu był.....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone