Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.10.2016 12:23

Ale pustki w Mostarze 8O Super! O której tam byliście?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.10.2016 09:32

maslinka napisał(a):Ale pustki w Mostarze 8O Super! O której tam byliście?

Byliśmy przed godziną 8 :) jak już wracaliśmy (coś około 12) to było bardzo dużo ludzi, a przez most się przeciskaliśmy :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.10.2016 22:16

Oglądając zdjęcia z Riviery Makarskiej robi mi się jakoś tak tęskno do niej. A najgorsze jest to, że nie wiem kiedy ponownie tam będę :(
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 13.10.2016 12:04

agata26061 napisał(a):Oglądając zdjęcia z Riviery Makarskiej robi mi się jakoś tak tęskno do niej. A najgorsze jest to, że nie wiem kiedy ponownie tam będę :(


A w przyszłym roku nie jedziecie? :(
kasyda
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasyda » 13.10.2016 17:10

Witam

Całą relację przeczytałam 2 razy :) Świetnie napisana. Dzięki Tobie podjęłam decyzje, że nasz pierwszy pobyt w Chorwacji - to właśnie będzie Podgora :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę :) Ale to jeszcze tak daleko. Robimy już rezerwacje na czerwiec, żeby znowu mnie nie podkusiło wydać kasę na cosik innego.

Pozdrawiam
Dzięki
Swibon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Swibon » 13.10.2016 21:22

:D :D
kasyda napisał(a):Witam

Całą relację przeczytałam 2 razy :) Świetnie napisana. Dzięki Tobie podjęłam decyzje, że nasz pierwszy pobyt w Chorwacji - to właśnie będzie Podgora :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę :) Ale to jeszcze tak daleko. Robimy już rezerwacje na czerwiec, żeby znowu mnie nie podkusiło wydać kasę na cosik innego.

Pozdrawiam
Dzięki
Na pewno będziecie zadowoleni. Ja swój pierwszy pobyt w Cro mam już za sobą, właśnie w Podgorze też dzięki tej relacji. Było super. Już myślę o przyszłym roku.
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 13.10.2016 21:30

Swibon napisał(a)::D :D
kasyda napisał(a):Witam

Całą relację przeczytałam 2 razy :) Świetnie napisana. Dzięki Tobie podjęłam decyzje, że nasz pierwszy pobyt w Chorwacji - to właśnie będzie Podgora :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę :) Ale to jeszcze tak daleko. Robimy już rezerwacje na czerwiec, żeby znowu mnie nie podkusiło wydać kasę na cosik innego.

Pozdrawiam
Dzięki
Na pewno będziecie zadowoleni. Ja swój pierwszy pobyt w Cro mam już za sobą, właśnie w Podgorze też dzięki tej relacji. Było super. Już myślę o przyszłym roku.

Ja też swój pierwszy taki "prawdziwy" pobyt spędziłam w Podgorze i jestem zachwycona, więc również uważam, że to dobry wybór :)
Swibon i co tam masz w myślach (odnośnie kierunku wakacyjnego oczywiście)? :D
Swibon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Swibon » 13.10.2016 22:32

ewula91 napisał(a):Swibon i co tam masz w myślach (odnośnie kierunku wakacyjnego oczywiście)? :D
Ha, ha ... myślimy ponownie o Podgorze. Dobre miejsce wypadowe a jeszcze dużo zostało do obejrzenia w tym regionie ("zaraziliśmy" się chyba od figusek - pozdrowienia)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 15.10.2016 21:46

kasyda napisał(a):Witam

Całą relację przeczytałam 2 razy :) Świetnie napisana. Dzięki Tobie podjęłam decyzje, że nasz pierwszy pobyt w Chorwacji - to właśnie będzie Podgora :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę :) Ale to jeszcze tak daleko. Robimy już rezerwacje na czerwiec, żeby znowu mnie nie podkusiło wydać kasę na cosik innego.

Pozdrawiam
Dzięki

To na pewno nie jest zły wybór :D postaraj się nie wydać pieniędzy, bo wakacje w Chorwacji to najlepsza inwestycja, na pewno nie będziesz ich żałowała :)

ewula91 napisał(a):
Swibon napisał(a)::D :D
kasyda napisał(a):Witam

Całą relację przeczytałam 2 razy :) Świetnie napisana. Dzięki Tobie podjęłam decyzje, że nasz pierwszy pobyt w Chorwacji - to właśnie będzie Podgora :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę :) Ale to jeszcze tak daleko. Robimy już rezerwacje na czerwiec, żeby znowu mnie nie podkusiło wydać kasę na cosik innego.

Pozdrawiam
Dzięki
Na pewno będziecie zadowoleni. Ja swój pierwszy pobyt w Cro mam już za sobą, właśnie w Podgorze też dzięki tej relacji. Było super. Już myślę o przyszłym roku.

Ja też swój pierwszy taki "prawdziwy" pobyt spędziłam w Podgorze i jestem zachwycona, więc również uważam, że to dobry wybór :)
Swibon i co tam masz w myślach (odnośnie kierunku wakacyjnego oczywiście)? :D

Ewula91 a Wy gdzie w przyszłym roku jedziecie? :)

Swibon napisał(a):
ewula91 napisał(a):Swibon i co tam masz w myślach (odnośnie kierunku wakacyjnego oczywiście)? :D
Ha, ha ... myślimy ponownie o Podgorze. Dobre miejsce wypadowe a jeszcze dużo zostało do obejrzenia w tym regionie ("zaraziliśmy" się chyba od figusek - pozdrowienia)

Halo halo ja niczym nie zarażam, ewentualnie pozytywną energią :D :mrgreen: my w 2017 robimy sobie przerwę od Podgory, ale na pewno tam wrócimy :)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.10.2016 21:52

figusek napisał(a):Ewula91 a Wy gdzie w przyszłym roku jedziecie? :)

Ojejujeju ja już nie wiem ;D miałam plan a nawet 2 i wydawały się idealne ale potem pojawiło się jeszcze "coś" czego nie jestem pewna ale mnie ciągnie :D

A Wy?
Brac czy Mlini, czy jeszcze inaczej? :D
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 15.10.2016 22:01

Mostar robi na nas ogromne wrażenie. Zderzenie dwóch kultur, historii z codziennym życiem, starego z nowym... Polecam odwiedzenie Mostaru każdemu z Was, miasteczko jest fantastyczne...

Główna część starego miasta (tu strona muzułmańska) to kramiki z pamiątkami. Ceny są niskie, wybór ogromny :) Sklepikarze dopiero rozkładają swoją ofertę, naprawdę jesteśmy rano :D

P7280681.JPG

P7280682.JPG


Rzeczywiście, tak jak czytaliśmy, kamienie w Mostarze są bardzo wyślizgane, te w Dubrovniku wymiękają :D najgorzej schodzi się po nich ze Starego Mostu, zamontowano na nim nawet spowalniacze :D

P7280683.JPG


W końcu udaje mi się zobaczyć kiwi :) (okazało się, że rosło cały czas u sąsiada Ane, ale zorientowałam się za późno :D)

P7280700.JPG


Krążymy po mieście, wchodzimy w różne uliczki, podziwiamy, chodzimy zamyśleni, zastanawiamy się: dlaczego? w jaki sposób?

P7280684.JPG

P7280689.JPG

P7280694.JPG

P7280695.JPG

P7280697.JPG

P7280698.JPG

P7280702.JPG

P7280705.JPG

P7280704.JPG

P7280706.JPG

P7280707.JPG


Brak nam słów...

P7280685.JPG

P7280692.JPG
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 15.10.2016 22:05

ewula91 napisał(a):
figusek napisał(a):Ewula91 a Wy gdzie w przyszłym roku jedziecie? :)

Ojejujeju ja już nie wiem ;D miałam plan a nawet 2 i wydawały się idealne ale potem pojawiło się jeszcze "coś" czego nie jestem pewna ale mnie ciągnie :D

A Wy?
Brac czy Mlini, czy jeszcze inaczej? :D

W przyszłym roku chcemy odpocząć trochę od ludzi i w końcu zobaczyć Pelješac. Wybór padł na małą Žuljanę :) w Mlini miałam problem ze znalezieniem odpowiadającego nam noclegu (a jeśli już był, to albo zajęty, albo właściciele nie odpowiadali na wiadomości :D).
A zdradzisz chociaż jaki kierunek? :lol:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 15.10.2016 22:10

figusek napisał(a):chodzimy zamyśleni, zastanawiamy się: dlaczego?

tego to chyba nikt nie wie :?
a swoją drogą to nie pokusiłaś się o kupno tej lampki (żyrandolu) i jakie ceny , jak kiedyś będę to na pewno sobie kupię :D
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.10.2016 22:13

figusek napisał(a):W przyszłym roku chcemy odpocząć trochę od ludzi i w końcu zobaczyć Pelješac. Wybór padł na małą Žuljanę :) w Mlini miałam problem ze znalezieniem odpowiadającego nam noclegu (a jeśli już był, to albo zajęty, albo właściciele nie odpowiadali na wiadomości :D).
A zdradzisz chociaż jaki kierunek? :lol:

Pelješac też by mnie interesował ale raczej na kiedyś :D teraz ciekawi mnie Pasman i Ugljan ale nie mam wybranej miejscowości no i w ogóle jakoś nie znajduję za dużo informacji... Sama nie wiem. Chyba po tej Podgorze ciężko mi coś wybrać :p Ale myśląc o tych dwóch wyspach przewija mi się gdzieś tam rower i wtedy mogłoby być ciekawie, tylko że nie mamy póki co żadnego bagażnika.
Swibon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Swibon » 15.10.2016 22:33

Mostar rzeczywiście robi wrażenie choć my nie zapuszczaliśmy się "głębiej". Ceny pamiątek itp. w porównaniu do Chorwacji naprawdę fajne. Córka kupiła sobie plecaczek za 7€, w Trogirze widzieliśmy identyczny za ... 18€.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podgory ciąg dalszy - 2016 s. 16 - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone