Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacyjna podróż w znane i nieznane 2023

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12193
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.09.2023 09:23

Port jest tymczasowo zamknięty, bo trwa gruntowny remont. Ma powstać nowoczesna przystań. Pytałam dziewczyn, które reklamowały fishpiknik, że odpływają teraz z innego miejsca, gdzieś przy ujściu Cetiny.


O proszę - czyli nie mam czego żałować że nie dotarłam :proszedzieki:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 29.09.2023 07:02

Kapitańska Baba napisał(a):O proszę - czyli nie mam czego żałować że nie dotarłam :proszedzieki:

No jest czego żałować, bo nie widzieć w Chorwacji Omisia, to tak jakby nic nie widzieć (IMO) :mg: więc lądem czy morzem, ale trzeba dotrzeć :smo:.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12193
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.09.2023 09:05

wiola2012 napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):O proszę - czyli nie mam czego żałować że nie dotarłam :proszedzieki:

No jest czego żałować, bo nie widzieć w Chorwacji Omisia, to tak jakby nic nie widzieć (IMO) :mg: więc lądem czy morzem, ale trzeba dotrzeć :smo:.


Dotrę jak port wyremontują :mg: :mg: :mg:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12750
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 30.09.2023 21:47

Ja niestety tylko przez Omiš przejazdem, na dodatek bardzo daaaa...aawno temu. Może kiedyś uda się ten błąd naprawić ?
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.10.2023 20:10

Wiolu , przepraszam za gapiostwo ( nie do końca pewnie poruszam się po forum , po zmianach :oops: , co mogę zrzucić na pesel ) , chociaż nazwałbym to gapiostwo nagrodzone , bo ekspresem ( jednego popołudnia ) dotarłem z Wami do Omiśia , który bardzo nam się podobał i który bardzo lubimy :mg:


Pozdrawiam
Piotr
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 01.10.2023 20:50

dangol napisał(a):Ja niestety tylko przez Omiš przejazdem, na dodatek bardzo daaaa...aawno temu. Może kiedyś uda się ten błąd naprawić ?

Pisałaś kiedyś Danusiu, że preferujecie miejscówki gdzie można dolecieć lub dopłynąć i obyć się bez samochodu. Chyba Omiś do takich nie należy. Chcieliśmy z Lokvy dostać się do miasta komunikacją publiczną, ale gospodarz twierdził, że nie ma. Tak więc auto niezbędne :) .
piotrf napisał(a):Wiolu , przepraszam za gapiostwo ( nie do końca pewnie poruszam się po forum , po zmianach :oops: , co mogę zrzucić na pesel ) , chociaż nazwałbym to gapiostwo nagrodzone , bo ekspresem ( jednego popołudnia ) dotarłem z Wami do Omiśia , który bardzo nam się podobał i który bardzo lubimy :mg:

Pozdrawiam
Piotr

Witaj Piotrze :D, daleko nie ujechaliśmy. Specjalnie się tak ociągam w relacji, bo czekałam na niezbędnego pasażera :oczko: .
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8683
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 01.10.2023 21:49

wiola2012 napisał(a):No jest czego żałować, bo nie widzieć w Chorwacji Omisia, to tak jakby nic nie widzieć (IMO) :mg:

Popieram :oczko_usmiech: .

wiola2012 napisał(a):Pisałaś kiedyś Danusiu, że preferujecie miejscówki gdzie można dolecieć lub dopłynąć i obyć się bez samochodu. Chyba Omiś do takich nie należy.

Dementuję ;) .
Omiš zrobiliśmy samolotem. W połączenia że Splitem :hut:
Bez auta.
Nawet relację tu popełniłam :D.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 01.10.2023 22:12

marze_na napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Pisałaś kiedyś Danusiu, że preferujecie miejscówki gdzie można dolecieć lub dopłynąć i obyć się bez samochodu. Chyba Omiś do takich nie należy.

Dementuję ;) .
Omiš zrobiliśmy samolotem. W połączenia że Splitem :hut:
Bez auta.
Nawet relację tu popełniłam :D.

Ja sobie wymyśliłam, że jakimś autobusem dojedziemy z Lokvy do miasta i wrócimy. Będzie można się piwa czy winka napić i nie martwić się o parking. Mapy pokazują, że komunikacja jest, a gospodarz twierdził, że nie da rady, bo autobusy jakieś sporadycznie, niepunktualnie i odradził. Jakbym musiała to pewnie bym temat drążyła :) .
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8683
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 01.10.2023 22:51

Za Omiś się nie ruszałam.
Między Splitem, a Omiszem kursuje autobus nr 60 z częstotliwością co pół godziny.


wiola2012 napisał(a):Będzie można się piwa czy winka napić i nie martwić się o parking.

To właśnie ta wolność, którą daje samochód ;) .
Aktualnie sami się z nią mierzymy :lol: .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.10.2023 07:35

marze_na napisał(a):To właśnie ta wolność, którą daje samochód ;) .
Aktualnie sami się z nią mierzymy :lol: .

No tak! Pocztą pantoflową się dowiedziałam, że jesteście na Majorce :D . Bardzo, bardzo miło wspominam. Udanego wypoczynku!
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12750
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 02.10.2023 12:37

Podróże bez samochodu uwielbiamy w Grecji, w Chorwacji raczej autem :oczko: .chociaż na Ižu mało przydatne było (nie licząc dojazdu z Polski).
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15709
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.10.2023 12:41

marze_na napisał(a):To właśnie ta wolność, którą daje samochód ;) .
Aktualnie sami się z nią mierzymy :lol: .
Uwielbiam wolność dzięki samochodowi... Brak drinka czy piwa to dla nas żaden problem :D Parking też się zawsze znajdzie....
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8683
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 02.10.2023 14:52

piekara114 napisał(a):Parking też się zawsze znajdzie....
Jak tak mowisz :mg:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.10.2023 19:05

dangol napisał(a):Podróże bez samochodu uwielbiamy w Grecji, w Chorwacji raczej autem :oczko: .chociaż na Ižu mało przydatne było (nie licząc dojazdu z Polski).

piekara114 napisał(a):
marze_na napisał(a):To właśnie ta wolność, którą daje samochód ;) .
Aktualnie sami się z nią mierzymy :lol: .
Uwielbiam wolność dzięki samochodowi... Brak drinka czy piwa to dla nas żaden problem :D Parking też się zawsze znajdzie....

Tak jak zawsze w każdej kwestii, są plusy dodatnie i plusy ujemne :lol: .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2518
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 03.10.2023 23:16

:plusone:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wakacyjna podróż w znane i nieznane 2023 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone