Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu hot spot'ow

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
D@niel
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.07.2007
W poszukiwaniu hot spot'ow

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@niel » 27.07.2007 19:40

Węgry to cywilizowny kraj :).
Pierwszy znaleziony punkt to Hot Spot AutoFocus przy stacji Shell.
Wjazd M3 do Budapesztu
Sandra667
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandra667 » 31.07.2007 15:13

wie ktos cos moze o hot spotach w chorwacji ? DOkładniej chodzi mi o miejscowość MAKARSKA. bede bardzo wdzieczna za wszelskie odpowiedzi.

pozdrawiam :)
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 01.08.2007 13:50

hot spoty z tego co widzialem z reguly umieszczone sa w okolicach salonow t-mobile
andy.pl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy.pl » 01.08.2007 14:56

też mnie ten temat interesuje, przerabiałem już google i niektóre inne fora ale generalnie z hotspotami w CRO jest krucho - a zwłaszcza z darmowymi :(
Nie udało mi się znaleźć nic konkretnego na odcinku Split -Makarska. O, przepraszam, gdzieś dostałem info o darmowym w Splicie przy jakiejś restauracji - jak sobie przypomnę to podrzucę szczegóły.
... już znalazłem :mrgreen: cytuję :

"Darmowych hotspotów w Chorwacji jest jak na lekarstwo (prawie wcale), generalnie są płatne T-mobile, albo prywatne zabezpieczone.
Z darmowych udało mi się namierzyć jeden w Splicie w (charakterystyczna knajpa gdzie siedzi się na takim placyku na murku na poduszkach i donoszą Ci piwo po 15 kun - jak znajdziesz będziesz wiedział o co chodzi. Niedaleko wieży widokowej pałacu Dioklecjana)." koniec cytatu.
Sandra667
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandra667 » 02.08.2007 01:06

kurcze :/ a jezeli sa juz płatne, to ktos wie ile sie płąci i w jaki sposob ?:P
Myslałąm, ze w CHorwacji bedzie tego wiecej niz u nas nad polskim morzem :) A będąc w Gdyni co chwila napotykałam tabliczki: strefa darmowego internetu :)

Jakby ktos cos znalazł jeszcze na internecie to wrzucajcie :) jest tu na forum jeszcze jeden temat o hot spotach, ale to juz ogolnie w Cro.

tutaj link: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15434&highlight=hot+spot
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 02.08.2007 12:48

Sandra667 napisał(a):kurcze :/ a jezeli sa juz płatne, to ktos wie ile sie płąci i w jaki sposob ?:P


kartą, ok. 60 kun za godzinę (!)

Sandra667 napisał(a):Myslałąm, ze w CHorwacji bedzie tego wiecej niz u nas nad polskim morzem :) A będąc w Gdyni co chwila napotykałam tabliczki: strefa darmowego internetu :)


kiedyś z ciekawości zabrałem laptoka na skwerek i usiadłem przy antence. Sieć chodziła mega-tragicznie, gorzej niż na modemie.
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 02.08.2007 13:48

A ja niedawno wyczytałam, że w Rijece mozna za free korzystać z WIFI: tutaj link do źródła http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=17614

Coraj częściej hot spoty są tez w marinach np. w Tribunj
Sandra667
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandra667 » 02.08.2007 22:45

krzychu_72 napisał(a):kiedyś z ciekawości zabrałem laptoka na skwerek i usiadłem przy antence. Sieć chodziła mega-tragicznie, gorzej niż na modemie.


Na skwerze ...eee Kościuszki ? nie mogłam złapac sieci to fakt:P Ale idąc w zupełnie inna strone...w strone sopotu [ nie pamietam czy tam sie jakos to miejsce nazywało:P] sa ławeczki, siadłam na ławce, widok na morze i internes smigał:) Takze, nie wiem...,moze to zalezy od miejsca? nie wiem :)

CO do tej Chorwacji... myslalam, ze naprawde bedzie lepiej. Chyba tak jak 2 lata temu, bede chodzic do jakiegos hotelu, zeby sprawdzic maila ;)
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 03.08.2007 08:35

Sandra667 napisał(a):Na skwerze ...eee Kościuszki ? nie mogłam złapac sieci to fakt:P Ale idąc w zupełnie inna strone...w strone sopotu [ nie pamietam czy tam sie jakos to miejsce nazywało:P] sa ławeczki, siadłam na ławce, widok na morze i internes smigał:)


Tak, na Skwerze Kościuszki. Test robiłem jednak po zamontowaniu tej sieci, więc nie wykluczam, że od tej pory zmieniło się na lepsze.

W zeszłym roku problem netu w Chorwacji rozwiązałem poprzez dogadanie się z gospodynią i korzystanie z gniazdka telefonicznego w apartamencie. Troszkę kosztuje ale całkiem znośnie śmiga no i jest nieporównywalnie taniej niż hotspot i wygodniej niż kafejka.

Są też apartamenty wyposażone w sieć bezprzewodową, ale z reguły ceny tych apartamentów są wygórowane, by nie powiedzieć, zaporowe.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 06.08.2007 20:13

Kamp Solaris na Istrii - darmowy dostęp do internetu, ale wieczorem były kłopoty z łącznością. Po drodze na Węgrzech, na kempingu w Siofoku i niemieckim pensjonacie w Balatonkeresztur.
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 06.08.2007 20:56

Jest w marinie w Komolacu, ale płatny T-Mobile. To chyba jedyny HS w Dubrowniku ;-)

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
W poszukiwaniu hot spot'ow
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone