Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice - czy dobra lokalizacja - proszę o radę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
XxX123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) XxX123 » 21.06.2021 00:08

Hej! Odkopuję temat.. W Chorwacji byłam już kilka razy, ale tym razem padło na Vodice po raz pierwszy. Wybieramy się w sierpniu na 10 dni. Znaleźliśmy nocleg na Blata 8, 22211 Vodice. Co myślicie o lokalizacji? Nastawiamy się na plażowanie i wieczorne wyjścia na coś do jedzenia czy do picia :D
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 21.06.2021 00:42

XxX123 napisał(a):Hej! Odkopuję temat.. W Chorwacji byłam już kilka razy, ale tym razem padło na Vodice po raz pierwszy. Wybieramy się w sierpniu na 10 dni. Znaleźliśmy nocleg na Blata 8, 22211 Vodice. Co myślicie o lokalizacji? Nastawiamy się na plażowanie i wieczorne wyjścia na coś do jedzenia czy do picia :D



Ścisłe centrum Vodic. Plusy to: wszędzie blisko. Zarówno na plażę, jak i na promenadę z mnóstwem restauracji i bogatym nocnym życiem. Jeśli lubicie miejsca, w których dużo się dzieje i jest sporo turystów, to na pewno jest to strzał w 10!
XxX123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) XxX123 » 21.06.2021 09:23

marekkowalak napisał(a):
XxX123 napisał(a):Hej! Odkopuję temat.. W Chorwacji byłam już kilka razy, ale tym razem padło na Vodice po raz pierwszy. Wybieramy się w sierpniu na 10 dni. Znaleźliśmy nocleg na Blata 8, 22211 Vodice. Co myślicie o lokalizacji? Nastawiamy się na plażowanie i wieczorne wyjścia na coś do jedzenia czy do picia :D



Ścisłe centrum Vodic. Plusy to: wszędzie blisko. Zarówno na plażę, jak i na promenadę z mnóstwem restauracji i bogatym nocnym życiem. Jeśli lubicie miejsca, w których dużo się dzieje i jest sporo turystów, to na pewno jest to strzał w 10!



A jak plaża? Na Google Street View wygląda, że nie jest za duża, ale czy jest fajna, czysta? Obawiam się, że w szczycie sezonu będzie problem z miejscem.
Krismel
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krismel » 21.06.2021 10:17

XxX123 napisał(a):A jak plaża? Na Google Street View wygląda, że nie jest za duża, ale czy jest fajna, czysta? Obawiam się, że w szczycie sezonu będzie problem z miejscem.


Na tej najbliższej może być tłoczno. Ale zawsze można podejść kawałeczek dalej plażą na zachód i miejsce na pewno znajdziesz. Woda bardzo czysta, plaża to takie mniejsze i większe kamienie - super miejscówka dla dzieci. Część Vodic na zachód od centrum to ta cześć spokojniejsza. Na plażach cisza i spokój, 2/3 bary. Za to na zachód od portu to inny świat - takie nasze Mielno x3. W Vodicach każdy znajdzie coś dla siebie.
Załączniki:
plaza.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2021 10:26

Z zeszłym covidowym roku w pierwszym tygodniu września nawet popołudniu na plażach Plava, Malo Vitra było full ludzi.
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 21.06.2021 12:35

Jeśli za plaże uznajemy szeroki pas piasku, żwiry czy kamieni pomiędzy morzem, a drogą, to w Vodicach ... nie ma plaży.
Wzdłuż deptaka ciągnie się wąski, 4-6 metrowy pasek żwiru / betonu w całości zajęty przez ręczniki, namioty, parasole, itp.
W sezonie można tam wygodnie leżeć, pod warunkiem, że odstęp 50 cm. od sąsiedniego koca uznajemy za wystarczający :D
XxX123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) XxX123 » 21.06.2021 13:05

Jaceł napisał(a):Jeśli za plaże uznajemy szeroki pas piasku, żwiry czy kamieni pomiędzy morzem, a drogą, to w Vodicach ... nie ma plaży.
Wzdłuż deptaka ciągnie się wąski, 4-6 metrowy pasek żwiru / betonu w całości zajęty przez ręczniki, namioty, parasole, itp.
W sezonie można tam wygodnie leżeć, pod warunkiem, że odstęp 50 cm. od sąsiedniego koca uznajemy za wystarczający :D



Mam nadzieję, że jednak tak źle nie będzie, bo rezerwacja poszła :D :D :D



Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2021 14:39

Nastaw się na to złe, najwyższej będziesz miło rozczarowany....
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 21.06.2021 15:20

XxX123 napisał(a):
Jaceł napisał(a):Jeśli za plaże uznajemy szeroki pas piasku, żwiry czy kamieni pomiędzy morzem, a drogą, to w Vodicach ... nie ma plaży.
Wzdłuż deptaka ciągnie się wąski, 4-6 metrowy pasek żwiru / betonu w całości zajęty przez ręczniki, namioty, parasole, itp.
W sezonie można tam wygodnie leżeć, pod warunkiem, że odstęp 50 cm. od sąsiedniego koca uznajemy za wystarczający :D



Mam nadzieję, że jednak tak źle nie będzie, bo rezerwacja poszła :D :D :D



Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi!



Jasne, że nie będzie źle. My byliśmy w Vodicach kilka lat temu w szczycie sezonu i nigdy nie było problemów z miejscem na żadnej plaży, nawet na tej miejskiej.

I nastaw się na to dobre - Vodice to super miejsce na wakacje! :D

Dodatkowy plus: blisko do Sibenika, Trogiru i Zadaru. Zwłaszcza do Zadaru - dla mnie osobiście najpiękniejszego miasta w Chorwacji. :D
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 21.06.2021 15:24

Jaceł napisał(a):Jeśli za plaże uznajemy szeroki pas piasku, żwiry czy kamieni pomiędzy morzem, a drogą, to w Vodicach ... nie ma plaży.
:D


Jeśli za plaże uznajemy szeroki pas piasku, żwiru czy kamieni pomiędzy morzem, a drogą (z naciskiem na "szeroki") - to jakieś 2/3 miejscowości w Chorwacji nie ma plaży ;)
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 21.06.2021 16:44

W Vodicach, inaczej niż w Orebicu, Primosten, Rogoznicy, Murterze, itp. leżysz metr, dwa od deptaka. Ludzie chodzą Ci prawie po głowie.
Nie każdy to lubi.
Ja tego nie cierpię.

Ale ponoć o gustach się nie dyskutuje :D
XxX123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) XxX123 » 21.06.2021 21:33

W sumie jeśli chodzi o Chorwację to zawsze nastawiam się dobrze, bo wszędzie jest pięknie :D
Może deptak nad głową nie brzmi zachęcająco, ale trzeba spróbować, może to będzie fajne :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2021 21:38

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 21.06.2021 22:03

Dla mnie najlepsza plaża to taka na której jestem sam (z rodziną). Plaże w Vodicach przypominają mi znane z telewizji Władysławowo (nigdy tam nie byłem i nie zamierzam choćby mi dopłacali). Na samą myśl że mógłbym się tam znaleźć dostaję dreszczy. Jak kto lubi tłumy to Vodice będą OK.

Pozdrowienia.;)
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 22.06.2021 14:10

Vodice to był mój pierwszy kontakt z Chorwacją. Było tłoczno i ruchliwie, ale wtedy mi to zupełnie nie przeszkadzało - bo byłem zachwycony jako nowicjusz. Nadal dobrze ten wyjazd wspominam, ale już tam nie wróciłem. Tzn chętnie odwiedzę pewnie jeszcze, ale nie jako miejsce do mieszkania.
Oczywiście to tylko moja opinia, a to jak bardzo Vodice są oblegane wskazuje, że niekoniecznie mam rację :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Vodice - czy dobra lokalizacja - proszę o radę - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone