Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ukarali mnie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
silver computer
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2009
policja i autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) silver computer » 31.07.2009 08:54

Witam Dzień Dobry
POzdrawiam wszystkich na początku!!!
i przestroga !!!!
na autostradach poluje na obcokrajowców ok 20 paru pojazdów typu Bmw 330 xd czarnych z przyciemnionymi szybkami zrobionych na sportowe to lotne z kamerkami łapią za predkosć !! doswiadczyłem uczulam !!!!! :D
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009
Re: policja i autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 31.07.2009 14:39

silver computer napisał(a):.....
na autostradach poluje na obcokrajowców ok 20 paru pojazdów typu Bmw 330 xd .....

Gdzie na autostradach? W Polsce? Może Niemczech?
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 02.08.2009 22:30

Skoro BMW to pewnie w Niemcowie?
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009
Re: policja i autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 03.08.2009 11:40

vazyl napisał(a):
silver computer napisał(a):.....
na autostradach poluje na obcokrajowców ok 20 paru pojazdów typu Bmw 330 xd .....

Gdzie na autostradach? W Polsce? Może Niemczech?


Oooooo, też jestem ciekawa, my jechaliśmy dość mocno naginając przepisy :oops:
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 03.08.2009 12:13

A którędy jechaliscie bo ja za 3tyg sie wybieram autem przez Niemcy, Austrię i Słowenie.
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 04.08.2009 11:45

santosz napisał(a):A którędy jechaliscie bo ja za 3tyg sie wybieram autem przez Niemcy, Austrię i Słowenie.

Rzeszów/Przemyśl = Barwinek - Svidnik - Presov - Kosice - Miskolc - Budapeszt - Letneye - Zagrzeb i dalej to już sprawa indywidualna.
Czyli reasumując nasze trasy są zupełnie odmienne mniej więcej do Zagrzebia.
nilo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nilo » 06.08.2009 06:37

vazyl napisał(a):
santosz napisał(a):A którędy jechaliscie bo ja za 3tyg sie wybieram autem przez Niemcy, Austrię i Słowenie.

Rzeszów/Przemyśl = Barwinek - Svidnik - Presov - Kosice - Miskolc - Budapeszt - Letneye - Zagrzeb i dalej to już sprawa indywidualna.
Czyli reasumując nasze trasy są zupełnie odmienne mniej więcej do Zagrzebia.


Witam, zawsze jezdzilem Kraków- Chyżne- Sahy , Budapeszt i dalej wiadomo, w tym roku pierwszy raz cche sprobowac trase: Kraków- Piwniczna-Presoc-Koszyce-Miszkolc-Budapeszt i dalej chorwacja (Podgora). Jak wyglada odcinek slowacki, duze wzniesienia? kreta droga?
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 06.08.2009 07:25

nilo napisał(a):
vazyl napisał(a):
santosz napisał(a):A którędy jechaliscie bo ja za 3tyg sie wybieram autem przez Niemcy, Austrię i Słowenie.

Rzeszów/Przemyśl = Barwinek - Svidnik - Presov - Kosice - Miskolc - Budapeszt - Letneye - Zagrzeb i dalej to już sprawa indywidualna.
Czyli reasumując nasze trasy są zupełnie odmienne mniej więcej do Zagrzebia.


Witam, zawsze jezdzilem Kraków- Chyżne- Sahy , Budapeszt i dalej wiadomo, w tym roku pierwszy raz cche sprobowac trase: Kraków- Piwniczna-Presoc-Koszyce-Miszkolc-Budapeszt i dalej chorwacja (Podgora). Jak wyglada odcinek slowacki, duze wzniesienia? kreta droga?


Tak kręta droga i bardzo trudny odcinek, zwężenia, serpentyny itp., radził bym wybrać łatwiejszą trasę jak masz niewielkie doświadczenie. No chyba że masz prawojady dłużej niż miesiąc to dasz rady napewno :)

Pozdrawiam

Pozdrawiam
pioszczep
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 20.06.2004
Re: policja i autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) pioszczep » 06.08.2009 10:48

silver computer napisał(a):Witam Dzień Dobry
POzdrawiam wszystkich na początku!!!
i przestroga !!!!
na autostradach poluje na obcokrajowców ok 20 paru pojazdów typu Bmw 330 xd czarnych z przyciemnionymi szybkami zrobionych na sportowe to lotne z kamerkami łapią za predkosć !! doswiadczyłem uczulam !!!!! :D

Na jednym z parkingów natknąłem się na dwa BMW serii 5 w najnowszej wersji. Na tablicach rej. napis Policja sami policjanci byli po cywilnemu.
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 06.08.2009 11:09

Widziałem również. Było chyba ich z 10, zame czarne BMW i rejestracja POLICE.
nilo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nilo » 06.08.2009 12:16

Tak kręta droga i bardzo trudny odcinek, zwężenia, serpentyny itp., radził bym wybrać łatwiejszą trasę jak masz niewielkie doświadczenie. No chyba że masz prawojady dłużej niż miesiąc to dasz rady napewno :)

Pozdrawiam

Pozdrawiam[/quote]

Pytajac sie, mailem na mysli czy jest podobna do trasy Chyżne - Bańska, a wybierajac trase przez Piwniczna kierowalem sie wieksza iloscia autostrady niz w wersji ww.
Twoja odpowiedz o stopniu trudnosci wynika z przejazdu ta trasa, czy tak rzuciles zakaldajac ze jak ktos sie pyta o trase to ma mniej niz miesiac prawo jazdy?
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 06.08.2009 13:32

Odpowiem tak: dasz rade napewno !!!
kasiunia126
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiunia126 » 29.08.2012 19:46

Przeglądam własnie Wasze posty, bo dziś w Omisiu dostalam mandat za szybką na 100kun za parkowanie na platnym parkingu i niewiem czy płacić czy nie, posty są sprzed 3 lat, wiec może ktoś ma aktualne doświadczenia w tym temacie:)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.08.2012 21:51

Jakże polskie .......... złodziej to jest złodziej !!!!!!!!!!!!!!!!!! nie przestrzegasz przepisów prawa innego państwa i uchylasz się od kary kim jesteś ??? przy wódce mistrzem świata i okolic, a jak się ogląda program w tvn jak pięknie potrafią jęczeć w super furach tfu rzygać się chce
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.08.2012 21:53

kasiunia126 napisał(a):Przeglądam własnie Wasze posty, bo dziś w Omisiu dostalam mandat za szybką na 100kun za parkowanie na platnym parkingu i niewiem czy płacić czy nie, posty są sprzed 3 lat, wiec może ktoś ma aktualne doświadczenia w tym temacie:)

Ależ nie płać drogi rodaku bo to złodzieje som .............. tyś jest niewinny !!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone