Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tucepi Hotel Jadran renowacja

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.08.2017 19:21

Dla przypomnienia, tak jeszcze w 2013 r. hotel od morza wyglądał
Obrazek
arek_sosnowiec
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 30.08.2017 08:12

agata26061 napisał(a):Byłam widziałam. Obiekt faktycznie działa. Ogrodzony jest od osób postronnych, dlatego nie próbowałam nawet dostać się w okolicę obiektu. Uważam jednak, że teren jest już dość nieźle zagospodarowany wokół niego i wcale nie jest zaniedbany.

Chodziło mi o ten lasek na terenie hotelu. Patrząc od strony morza, po lewej stronie od głównego budynku. Na początku lipca jeszcze nie wszystkie budynki gospodarcze były tam odnowione. Tu i ówdzie było widać pozostałości po starych atrakcjach (np. trampoliny dla dzieci). No i niestety były śmieci. Budynek ok ale w tym lasku było jeszcze co robić. Byłaś miesiąc po mnie więc może to się zmieniło?

piekara114 napisał(a):No miałam nadzieję, że coś tam napiszesz, a tu jeszcze fotki się jakieś trafią :D
Ta plaża pod tarasem hotelu jest dostępna czy jednak widać ogrodzenie?

Bez problemu dało się wejść na plażę przy hotelu. Jeżeli byłaś tam wcześniej, to od strony deptaka (przynajmniej w pierwszej połowie lipca) wejście pozostało bez zmian. Nikt nie pilnował i nie bronił wejścia. Jedynie to molo przed hotelem było zamknięte bo akurat coś tam robili. Ale na plażę bez problemu
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 30.08.2017 22:06

arek_sosnowiec napisał(a): No i niestety były śmieci. Budynek ok ale w tym lasku było jeszcze co robić. Byłaś miesiąc po mnie więc może to się zmieniło?

Podczas mojego pobytu widziałam go wtedy "na szybko" podczas fish picnicu i nie zauważyłam wtedy śmieci. Być może gdzież one były, ale zbyt krótka czasu na to miałam, żeby to dokładnie sprawdzić. Drugim razem widziałam hotel Jadran od drugiej strony wracając z plaży Nugal i tam wydawało mi się, że wszystko jest ogarnięte. Pewnie jakieś prace jeszcze trwają, może do przyszłego roku wszystko będzie na najwyższym poziomie :D
przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 03.09.2017 22:01

Podjechalem tam dzisiaj i w sumie nie wiem o co chodzi z tą renowacją. Hotel wyglada na zadbany 20letni obiekt..
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.09.2017 22:05

przemo99 napisał(a):Podjechalem tam dzisiaj i w sumie nie wiem o co chodzi z tą renowacją. Hotel wyglada na zadbany 20letni obiekt..

Widziałeś jak było przed renowacją :?:
Szczególnie w środku :?:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2017 22:23

przemo99 napisał(a):Podjechalem tam dzisiaj i w sumie nie wiem o co chodzi z tą renowacją. Hotel wyglada na zadbany 20letni obiekt..

Popatrz na moje zdjęcie na górze tej strony i chociaż do mojej relacji i będziesz wiedział o co chodzi...
pusta-plama-na-mapie-riwiera-makarska-zaprasza-t45531-90.html?hilit=hotel#p1419587
przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 03.09.2017 22:28

Wiem wiem, ale jak juz wydawać do z głową i gustem:)
Abi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 31.10.2017 02:21

Byłem w połowie czerwca w Tucepi, wybrałem tą miejscowość m.in. dlatego żeby zwiedzić opuszczony hotel Jadran. Nigdy wczesniej go nie widziałem a sporo sie naczytałem o nim :) Jakież było moje zdziwienie jak podjechałem autem pod niego a tam tętniło życie robotnicze, sterty śmieci przed wejściem po rożnych urządzeniach i tv, cały wyremontowany, ludzi mnóstwo, drogie samochody. Poczytałem ponownie i w lipcu miało być otwarcie, narazie sama śmietanka tam nocowała i szkoliła personel przed otwarciem. Z zewnatrz zrobił na mnie spore wrażenie. Niestety po jakoś 2 czy 3 dniach mało pożar go nie strawił. Patrzac z tarasu jak się paliło byłem pewny że też spłonie. Ogromny szacunek dla strażaków że go uratowali przed ogniem 8O Byłem poźniej patrzeć to w najblizszym miejscu było okolo 15m od budynku gdzie drzewa były nie opalone a spalone, teren hotelu gdzie był minigolf, basen itp spłonął. Mam mnóstwo zdjęc z tych pozarów i z okolicy hotelu ale za bardzo bym tu zaspamował :lol:
Załączniki:
P1050329.jpg
P1050295.jpg
Spalony teren hotelu Jadran
P1050277.jpg
Opalone drzewo przy hotelu
P1050029.jpg
Pożar w Tucepi, w tle ewakuacja Hoteli w tym i Jadrana
P1050028.jpg
P1050026.jpg
P1050024.jpg
P1050021.jpg
P1030448.jpg
Jadran czerwcową nocą
P1030439.jpg
P1030429.jpg
IMG_7848.jpg
sterty smieci poremontowych przed Jadranem
IMG_7847.jpg
IMG_7844.jpg
Jadran od przodu
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.11.2017 17:32

No właśnie ja w sierpniu spacerowałam po tym lesie i też zauważyłam, że spalone drzewa były bardzo blisko hotelu. Pogratulować strażakom, że udało im się opanować ten pożar będący tak blisko zabudowań.
Myślę, że jak masz więcej zdjęć hotelu i okolicy, to śmiało je wrzucaj. Ja z chęcią na nie zerknę i myślę, że pozostali forumowicze również :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Tucepi Hotel Jadran renowacja - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019