Re: Trasa do Chorwacji z Polski południowo-wschodniej- dysku
napisał(a) Rafal_X » 08.08.2017 14:31
kabzin napisał(a):Druga kwestia na które przejście graniczne się kierować?
kabzin napisał(a):I ostatnia kwestia czy gdzieś przed granicą znajdę jakiś spory placyk zabaw żeby dziecko się wieczorem chwile wyszalało i rozprostowało kości przed dalszą nocną jazdą?
Granice są między różnymi państwami, a skąd czytający mają wiedzieć, o które Ci chodzi? SLO-HR, H-HR, czy jakie?
kabzin napisał(a):Proszę o podpowiedź jaką trasę wybrać, ruszam w niedzielę ok. godz. 14-15 z Radomia, widzę że możliwości dojazdu do Barwinka lub Bardejowa jest sporo.
Zanim z R. do Bardejowa dojedziesz, to już prawie cały dzień
- 744 do Starachowic,
- dalej 756 do Stopnicy,
- 73 przez Tarnów do 94,
- następnie 977 do 981 nie dojeżdżając do Krynicy
- i skręcasz na 75 Muszynka i jesteś w Bardiowie

Albo zamiast dwóch pierwszych: 7 do Chęcin, w lewo na 763 i 73 przez Busko do Tarnowa.