Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krecisco
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.08.2006
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) krecisco » 07.12.2012 14:09

to i ja sie podlacze miejsce nei gra roli adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kefir1981
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 16.01.2011
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) kefir1981 » 19.12.2012 23:50

Ave,

Zatem ja też podłANczę się do prośby o namiary na noclegi.
Celem jest Istria, konkretne miejsce jest obojętne.
Szukam apartmanu dla 2 osób, kuchenka (piecyk) -koniecznie, lodówka -koniecznie, klima -fajnie by było, ale niekoniecznie, łazienka w pokoju. Cena maksymalna 40 EUR za pokój.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
la_muerte
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 04.06.2012
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) la_muerte » 30.12.2012 10:19

Premantura....ma ktoś namiary na kwatery?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
edytas
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 06.07.2012
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytas » 02.01.2013 17:32

Witam, jeżeli można się podłączyć do tematu, też planujemy Istrię w tym roku. 4 osoby dorosłe + trzyletni bąbel. Byłabym wdzięczna za namiary na kwatery z wyżywieniem. Mój priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Dziękuję i do zobaczenia w HR:)
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 12.01.2013 19:06

Witam.
Jeżeli ktoś ma namiary na noclegi w takich miejscowościach jak Umag, Porec, Rovinj to proszę na maila. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Serdeczne dzieki
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 06.04.2013 20:31

bardzo proszę o namiary na apartament na Istrii dla 3 osób dorosłych i dziecka. Im bliżej WŁoch tym lepiej. Chciałam pojechać na tydzień do Italii ale ceny dla mnie zaporowe. W drugim tygodniu jadę do mojej ukochanej Srimy :).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.04.2013 08:40

ewa.krakuska napisał(a):bardzo proszę o namiary na apartament na Istrii dla 3 osób dorosłych i dziecka. Im bliżej WŁoch tym lepiej. Chciałam pojechać na tydzień do Italii ale ceny dla mnie zaporowe. W drugim tygodniu jadę do mojej ukochanej Srimy :).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ja wiem, czy zaporowe?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Chorwackie... :wink:
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 07.04.2013 14:57

witam!
jeśli można podłączę się do tematu, proszę o namiary na kwatery na Istrii, miejscowość nie gra raczej roli, choć wolałbym coś spokojnego - 2 osoby dorosłe, 2 dzieci (10, 5 lat), wyjazd w lipcu lub sierpniu, koniecznie miejsce parkingowe i łazienka w pokoju, a najważniejsza jak zwykle cena :D dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Aga_Agnolia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Agnolia » 07.04.2013 16:35

Witajcie!
W tym roku pierwszy raz chcemy pojechać do Chorwacji po zeszłorocznych fatalnych wakacjach na Mazurach. Szukamy dwóch kwater na 10-12 dni w okresie 15-27.07.2013 r. Najlepiej blisko morza, bo Smyki pewnie nie będą chciały biegać daleko. Chcemy wynająć dwa pokoje dla dwóch rodzin 2+2 (dzieci w wieku 3 do 8 lat). Podzielimy się jedną kuchnią i jedną łazienką. Mile widziany ogródek, taras lub balkon.
Będę wdzięczna za sprawdzone namiary :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Agnieszka
iwik
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 19.08.2008
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwik » 07.04.2013 21:12

Przyłączę się do wątku "poszukujących".
Pojeździłem już po Dalmacji, więc w tym roku dla odmiany może Istria...
Na początek jakieś sprawdzone miejsce na majówkę (cały tydzień). Na czym mi zależy:
1. Apartament 2+2 - dzieci 3 i 6 lat, więc przede wszystkim musi być BEZPIECZNY - żadnych pięter/tarasów bez barierek oraz śliskich schodów - najlepiej z jakimś "wybiegiem" do ogrodu na dzieciaków.
2. Cicho (nie chcę ruchliwej drogi pod oknem), widok na morze z tarasu mile widziany
3. W miarę blisko nad morze - max 300, 400m.
4. Nie daleko do sklepu, baru, restauracji.
5. Rozsądna cena (~40 EUR w maju myślę bez napinania się spokojnie znajdzie).

iwik(at)interia.pl
Daro0
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daro0 » 08.04.2013 00:47

Jeszcze jeden poszukujący!
Nie mam jeszcze sprecyzowanego miejsca. Prawdopodobnie gdzieś na linii Premantura, Banjole, Fazana, Rovinj, ale nie na 100%. Poszukuję apartamentu lub pokoju z kuchenką i łazienką dla 2 osób + dziecko, które na dużym łóżku może spać razem. Prawdopodobnie początek lipca. Dobrze byłoby zmieścić się w cenie 40EURO za nocleg. Proszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 08.04.2013 16:10

dziękuję za waszą pomoc. Mam już trochę odzewu od właścicieli i potrzebuje jeszcze waszej rady: wybrać Medulin czy Pulę, co lepsze dla rodziny z maluchami? cena i tu i tu 50 euro
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.04.2013 16:39

Pula to metropolia. Pytanie, jak daleko na plażę.
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 08.04.2013 20:04

ja tez poproszę namiary na pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem i kuchenką - Istria, miejscowość dowolna, byle plaża była do użytku:). I cena niewygórowana
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Szukam apartamentu w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 08.04.2013 20:18

creep22 napisał(a):dziękuję za waszą pomoc. Mam już trochę odzewu od właścicieli i potrzebuje jeszcze waszej rady: wybrać Medulin czy Pulę, co lepsze dla rodziny z maluchami? cena i tu i tu 50 euro


Polecam, Medulin :papa:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam apartamentu na Istrii - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone