Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentów 3 x 2+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Szukam apartamentów 3 x 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2014 11:31

Witam,

Jako że pierwszy raz wybieramy się do CRO i nie mamy jeszcze rozeznania jeżeli chodzi o noclegi, będę wdzięczny za konkretne informacje na temat jakiś fajnych apartamentów w środkowej Chorwacji.

podstawowe kryteria:

1. 3 apartamenty 2+2 najlepiej w jednym budynku/domu - max 1,5km od morza z dobrym dojściem,
2. cena około 60E za apartament (nie wiem czy realna )
3. okolice Zadaru najdalej Sibenika (może być bliżej)
4. dostępność druga połowa lipca.

pozdrawiam
Wojtek
Ostatnio edytowano 16.12.2014 23:48 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.12.2014 13:29

Jeśli ta cena:
PWojtek napisał(a):2. cena około 60E (nie wiem czy realna )

Ma być za wszystkie trzy apartamenty
to w tym terminie:
PWojtek napisał(a):4. dostępność druga połowa lipca.

Jest raczej mało realna :wink:
Pozdrawiam
adriatica
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriatica » 16.12.2014 17:48

e-mail?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2014 23:47

poprawione
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.12.2014 00:08

PWojtek napisał(a):1. 3 apartamenty 2+2 najlepiej w jednym budynku/domu - max 1,5km od morza z dobrym dojściem,

Z tymi kilometrami to się lepiej zastanów. To nie Polska i jej klimat. W upale to się liczy jakby razy 2, zwłaszcza wracając z plaży. 500m to już dużo przy dzieciach.
PWojtek napisał(a):2. cena około 60E za apartament (nie wiem czy realna )
3. okolice Zadaru najdalej Sibenika

Bardzo realna i na tych terenach absolutnie bym więcej nie dała za 2+2, i to znacznie bliżej morza niż oczekujesz...

BTW
Jakie masz oczekiwania co do plaży, okolicy, uciech wszelakich itd? Jakieś relacje z tych okolic czytałeś i potrafisz określić nieco bliższe preferencje co do miejscowości? Bo ciężko coś podsunąć, jak nie wiadomo o co konkretniej chodzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2014 09:26

Oczekiwania:

1. plaża chociaż trochę piaszczysta, bo jedno dziecko ma 3 latka
2. sklep lub sklepy do robienia codziennych zakupów
3. kilka knajpek
4. ze względu na dzieci nie chcę aby było to odludzie, ale też nie jakieś duże imprezowe miasteczko
???

o Chorwacji wiem niewiele i ma to być pierwszy wyjazd dlatego będę wdzięczny również za wszelkie porady gdzie jechać a gdzie nie jechać z dziećmi, jaki region wybrać. Nie chcemy jechać daleko na południe dlatego pisałem rejon Zadaru czy Sibenika.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.12.2014 10:47

Posłuchaj - w interesującym cię regionie wiele osób poleci Nin, ja dodam od siebie dzielnicę Zdrijac z piaskiem, oczywiście nie z kategorii nadbałtyckich.
Na forum piszemy o tym co roku, gdy masa ludzi jedzie po raz pierwszy i zadaje te same pytania. Wpisz w wyszukiwarkę Nin i piaszczyste plaże (prawy górny róg strony :wink: ), poczytaj relacje - z Ninu jakieś fajne były, może nawet dostaniesz namiary na apartamenty od ich autorów - a czego się nie dowiesz ze starych postów, o to pytaj potem.

Przykładowa relacja:
nin-i-okolice-2012-t39948.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2014 23:08

Dziękuję Wam za sugestie i porady, sporo do poczytania i przemyślenia.
Tuszki
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuszki » 29.12.2014 13:56

Polecam małą miejscowość Ljubać niedaleko Zadaru. Byliśmy tam w zeszłym roku i w tym jedziemy ponownie. Plaża szeroka piaszczysta (można robić babki) daleko płytko i woda szybciutko się nagrzewa. Dla dzieci i rodziców którzy chcą odpocząć daleko od zgiełku. W Ljubać znajdują się dwa sklepy i kilka knajpek, na plażę dwa razy dziennie przyjeżdża auto z lodami (przepyszne) Mieszkańcy sympatyczni i otwarci na turystów.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2015 13:31

Kochani forumowicze, decyzja o wyjeździ do cro jest już 100% pewna więc szukam apartamentów.
Kilka osób poleciło mi na pw apartamenty i spodobał mi się jeden w miejscowości Polijica od kolegi dids76, tylko jest problem bo może być w terminie który potrzebuję zajęty. Pani czeka na odpowiedź od stałych bywalców.

zmieniliśmy troszkę oczekiwania:

1. trzy apartamenty z oddzielnym wejściem, najlepiej wszystkie na parterze
2. 2 łóżka dwuosobowe lub jedno dwuosobowe i dwa pojedyncze,
3. plaża chociaż trochę piaszczysta, bo jedno dziecko ma 3 latka,
4. sklep lub sklepy do robienia codziennych zakupów,
5. kilka knajpek,
6. ze względu na dzieci nie chcę aby było to odludzie, ale też nie jakieś duże imprezowe miasteczko

Jak by ktoś znał namiar na tego typu obiekt w miejscowości Polijica lub gdzieś w okolicach Trogiru będę wdzięczny za namiary.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2015 22:44

Pomoże ktoś z namiarami na jakieś fajne apartamenty? gdzie nie piszę to już terminy pozajmowane.
rozszerzyliśmy w zasadzie okolicę o Ciovo i może jakieś inne fajne miejsca z plażą nadającą się pod dziecko 3 letnie.
ewentualnie termin też w ramach od połowy lipca do połowy sierpnia - 2 tygodnie z tego.
twinss
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2014
Szukam 3 apartamentów od Zadar do Split

Nieprzeczytany postnapisał(a) twinss » 25.01.2015 10:10

Witam. Poszukuję trzech apartamentów blisko morza(2+2)+ (2+1)+2. Interesuje mnie region od Zadar - do Split. Jedziemy z małymi dziećmi więc interesuje mnie plaża:piasek lub żwirek z łagodnym zejściem do morza w cichej, spokojnej miejscowości. Czy możecie coś polecić? Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentów 3 x 2+2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone