Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Stomorska - wyspa Solta - czy dobra na pierwszy raz ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raphael
Croentuzjasta
Re: Malachitowe łąki wysp. Solta, Dugi Otok-relacja na żywo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 29.06.2018 20:55

Proszę o jakieś informacje-sugestie dot. poruszania się po Solcie i atrakcjach oraz plażach do ogarnięcia komunikacją publiczną (może jakieś info o przystankach, zdjęcia rozkładów itp.).
Wymyśliłem sobie, że wyspa ta stanowić będzie cel mojej (jednej z najbliższych) podróży samolotowej (Wizzair do Splitu)... a informacji w internecie dość mało.

edit:
Widzę, że ktoś (pewnie mod) przeniósł mój post z tematu-relacji "Malachitowe łąki wysp. Solta, Dugi Otok-relacja na żywo" do tematu o Stomorskiej, to - nie dyskutując w/s przeniesienia :D - dodam tylko, że mój zakres zainteresowań odnośnie postawionego wyżej pytania ani nie ogranicza się do Stomorskiej, ani się na niej nie koncentruje.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Stomorska - wyspa Solta - czy dobra na pierwszy raz ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019