Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spacerowym krokiem...2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.11.2009 21:16

SVIBANJ napisał(a):..... Przebieram nogami ... i przebieram .. i doczekać sie nie mogę :D

No właśnie Marsylia...ja też przebieram...i żeby nie wyszło, że ino siku nam się chce :wink: :lol:
Dawaj następne teksty i foty :lol:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.11.2009 22:43

Marsylio-czekam i czekam, tym bardziej, że w Primostenie jeszcze nie byłem, a Cro poznałem całkiem nieźle. Tak mi się wydawało do tej pory :D
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 27.11.2009 00:00

No to i Ja jestem. Miło będzie przypomnieć sobie ten klimacik.
Szkoda, tylko żeśmy się nie spotkali, tym bardziej, że kwaterowaliśmy 2 domy wcześniej, więc było prawie przez płot.
Cóż może za rok, my napewno będziemy pare dni w Primosten.
Jacek Banasiuk
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Banasiuk » 27.11.2009 01:02

przy arbuzie i jakimś napitku i laku noc.


Bardzo proszę o oświecenie- co to jest :laku noc ? :?:
Pzdr.
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 27.11.2009 07:52

Jacek Banasiuk napisał(a):przy arbuzie i jakimś napitku i laku noc.


Bardzo proszę o oświecenie- co to jest :laku noc ? :?:
Pzdr.

Dobranoc
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 27.11.2009 09:37

Adaś wielkie dzięki za muzyczkę, o tak wspomnienia wracają, ale z pisaniem gorzej :wink:

piotrf siadaj, siadaj, miejsca mamy duuużo :lol:


yskyerka napisał(a):Mam tylko nadzieję, że to co się ostatnio w moim życiu dzieje pozwoli mi przynajmniej nie zostawać w tyle wycieczki :)

yskyerko, mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje w Twoim życiu, a nadążysz na pewnoe, bo jak widzisz relacja w tempie spacerowym :lol:


slapol napisał(a):
SVIBANJ napisał(a):..... Przebieram nogami ... i przebieram .. i doczekać sie nie mogę :D

No właśnie Marsylia...ja też przebieram...i żeby nie wyszło, że ino siku nam się chce :wink: :lol:

no właśnie już miałam zasugerować cobyście sie udali w miejsce odosobnione, bo moje dziecko jak przebiera nogami, to zawsze na siku hehehe :lol:

maciek1956 mam nadzieję, ze Ci się spodoba :D


Lechu67 no jak sobie pomyślę :evil: , że byliście tak blisko - nie tak blisko jak rok temu (domki obok :lol: )ale żeby nie było rozglądaliśmy się za Wami :D, szkoda, szkoda, bo można było wypić wieczorne piwko w miłym towrzystwie...


Jacek Lechu już wyjaśnił :wink: , dzięki.

Kochani powiem tak, obiecuję, że następny odcinek już dzisiaj :lol: :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.11.2009 09:43

Marsylia napisał(a):Kochani powiem tak, obiecuję, że następny odcinek już dzisiaj


I bardzo dobrze, bo tydzień prawie już przeleciał a tu ... nic :? :D .
Więc proszę - doxy na bok i włączyć z powrotem sunce, i to najpóźniej dziś wieczorem :wink: .
Ostatnio edytowano 27.11.2009 12:38 przez Buber, łącznie edytowano 2 razy
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 27.11.2009 10:37

Ja też dosiadam i czekam na ciąg dalszy pięknego spaceru tzn. na kolejne odcinki:)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 27.11.2009 10:41

Uwielbiam długie spacery, więc podczepiam się do już spacerujących :D
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 27.11.2009 11:29

czy je tez mogę iść na spacer?

super relacja, czekam na c.d.

Pozrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.11.2009 12:32

marsylia napisał(a):
Kochani powiem tak, obiecuję, że następny odcinek już dzisiaj :lol: :papa:


Pisma Primoštenu
amigo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) amigo » 27.11.2009 12:37

Byłem w tych okolicach 2 razy i chętnie sobie przypomnę. Będę tu zglądał. :roll:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 27.11.2009 14:18

Założyłam wygodne buty i idę z Wami 8) .
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 27.11.2009 21:44

Zapraszam Wszystkich :lol: , idziemy dalej :idea:

Dzień 3, 02.09.2009

Dzień, jak co dzień, piękna pogoda, pyszne śniadanko tarasowe, a później plaża, plaża :lol: , a gdy wybiła odpowiednia godzina, znaleźliśmy się w Trogirze :hearts: .

Trogir jaki jest każdy widzi, więc co ja tu będę pisała...(pisałam rok temu :D )

Kamienne miasteczko tworzy niesamowity klimat - plątanina ulic, uliczek, zakamarków, bram, podwórek...coś pięknego :hearts: .

Trogir również jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco.

Jedna z tych uliczek prowadzi nas przez miasto, zaglądamy z ciekawością do galerii i restauracji i docieramy do promenady nadmorskiej, rzut oka na Wierzę Kamerlego - znowu tam nie wchodzimy.

Obrazek

Powoli, bez pośpiechu idziemy w kierunku bramy,


Obrazek Obrazek


Obrazek

żeby ponownie zatopić się w uliczkach Starego Miasta.


Obrazek


Jesteśmy na uroczym, głównym placu- Trg Ivana Pavla II, na którym znajduje się m.in. Katedra św. Wawrzyńca.

Obrazek


Siadamy na murku przed Katedrą i oglądamy, oglądamy, oglądamy, żeby zostało na zaś :wink:

Pałac Cipiko z wielkim drewnianym kogutem, wieża zegarowa, loggia...

Obrazek

Obrazek


I buty też były :wink:

Obrazek


No dobra pora na lody :lol: . Podobno pyszne, ok., ok. spróbowałam, aaa bo nie pisałam, że w tym roku postanowiłam nie jeść lodów - z powodu przywiezionych rok temu 2 kg - nie lodów oczywiście, tylko mnie było więcej :wink: .

Obrazek

Teraz zatapiamy się w nasze ulubione, wąskie uliczki. Możemy tak spacerować bez końca...

Obrazek


Obrazek


Obrazek



Jak już jesteśmy w tym samym miejscu po raz 3, to postanawiamy coś zjeść, znaczy nie coś, a naszą ulubioną pizzę, w ulubionej knajpce, zapijaną zimnym piwkiem - jak zwykle było pysznie :hearts: .

Teraz kierunek Riva, ale powolutku, bez pośpiechu...

Obrazek

Nie brakowało też kotów i skuterów

Obrazek

Borys cyka foty, jak szalony :lol:

Obrazek

więc przerwa na oglądanie musi być :wink:

Obrazek

cała karta wypełniła się skuterami właśnie 8)

Spacerujemy jeszcze po nadmorsiej promenadzie i delektujemy się widokami i zapachami z pobliskich restauracji, a później spacerowym krokiem udajemy się w kierunku parkingu...

W Primosten jesteśmy ok. 22.00 i dalsza część wieczoru upływa nam na tarasie, przy dźwiękach muzyki dobiegającej spod hotelu Zora...
Ostatnio edytowano 26.07.2010 21:28 przez marsylia, łącznie edytowano 2 razy
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 27.11.2009 23:12

marsylia napisał(a):tym roku postanowiłam nie jeść lodów - z powodu przywiezionych rok temu 2 kg - nie lodów oczywiście, tylko mnie było więcej :wink: .


Dobrze,że nie mamy już granic, bo pewnie za te 2 kg obywatela więcej trzeba by było jakieś cło zapłacić ... :D :D
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spacerowym krokiem...2009 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone