Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki, Hula...sezon 2017/2018
napisał(a) tony montana » 03.03.2018 22:24
anakin napisał(a):tony montana napisał(a):Dokładnie
Choć po polsku klasycznie powiem: szkoda 1 skoku Dawida i obu Stefka

Jak to apetyt rośnie...
Kiedyś się cieszyliśmy z awansu do II serii..
Stoch wygra PŚ?
Wg mnie tak.

Nie widzę przeciwnika.... mamy już marzec
Wellinger - mocny, może nawet jakości Kamila, ale noty niższe i może się podpalić
Stawiam, że następny sezon należy do niego BEZWZGLĘDNIE
Freitag- równy, poprawny i jak na Niemca, zresztą razem z Wellingerem - Sympatyczny
Ale moim zdaniem zląduje na III miejsce
Tande - mega nierówny
KrAFT? - cień samego siebie pod trenerem
Cieszy powrót Hayboecka do jako takiej formy, bo to fajny gość z ryjka
Johansson? Fajny chłopak, z dystansem w postaci wąsa - ale jemu daję 2,3 sezony - jak Pettersenowi Sigurdowi
Nie ma z kim przegrać w tym roku
Oczywiści - chłopaki fajnie skaczą, ale Kamil jest w FORMIE
