Janusz Bajcer napisał(a):Kot wskoczył do drużyny.
W miejsce Żyły, dodajmy
.png)
marko350 napisał(a):Dzisiaj Stefan po I serii 1![]()
.png)
ajdadi napisał(a):marko350 napisał(a):Kamil odpadł
Nie widziałem konkursu, ale jak dla mnie brak awansu Kamila do drugiej serii to megasensacja.
Tak trudne były warunki?
.png)
.png)
