Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KORFU

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
smile
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 07.09.2014
Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KORFU

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 11.08.2016 17:59

Witajcie Cromaniacy! :D
W związku z tym, że już nie wyobrażam sobie nienapisania relacji po wyjeździe zapraszam na "sprawozdanie" z naszych wakacji :lol:

W tym roku standardowo: szukanie w intrenecie kierunku wycieczki poźniej przeglądanie ofert biur podróży. Wszystko wydawało się jak zwykle zbyt drogie :roll: więc przez nasze głowy przechodziły już myśli że może sami coś zaplanujemy, Dawid znowu wpadł na pomysł objazdówki po Polsce 8O Ale pewnego dnia zauważyliśmy całkiem fajny hotelik 15 km od centrum Korfu :o Wyczekaliśmy więc na ofertę last minute i 6 dni przed zarezerwowaliśmy wyjazd 8)

A więc podobnie jak w poprzednim roku wybraliśmy wakacje w formie all inclusive.... I nie żałujemy! :D

Standardowo na zachętę (mam nadzieję :D ) kilka zdjęć :hut:

DSC_0061.JPG


DSC_0097.JPG


DSC_0192.JPG


DSC_0349.JPG


DSC_0523.JPG


DSC_0618.JPG


DSC_0326.JPG



To jak? Ruszacie ze mną?

:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2016 18:29

Jak nie jak tak :wink:
Ruszam :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.08.2016 18:38

Ja też się z Wami zabieram :D

Czekam szczególnie na te pierdoły :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.08.2016 19:13

I ja też :)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 11.08.2016 19:34

smile napisał(a):To jak? Ruszacie ze mną?

Naravno, znaczy sie, ruszamy :)
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 11.08.2016 21:35

Jestem i ja. Korfu podoba mi się coraz bardziej.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.08.2016 11:51

No dawaj to Korfu, Twoja poprzednia relacja byla super :)
smile
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 07.09.2014
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) smile » 20.08.2016 23:41

Janusz, Maslinka, gusia-s, walp, paw-el Tony bardzo miło mi jest Was "widzieć" :D

I serdecznie zapraszam Was oraz może i innych nieujawnionych użytkowników na pierwszy odcinek :wink: Mam zamiar pokazać Wam Korfu - niezwykle zieloną wyspę nad którą przez cały dzień i noc latają samoloty. Tak właśnie oceniam Korfu z wakacji w formie all inclusive (absolutnie nie spędzonych 24 godz nad basenem jak to pewnie niektórzy sobie wyobrażają :roll: )

27.08 - środa


W dzień wyjazdu na wakacje budzimy się zawsze przed budzikiem z lekkim bólem brzucha i małym stresem 8O też tak macie? Dopiero kiedy jestem już na miejscu mogę spokojniej złapać oddech :roll: Ogólnie jestem człowiekiem z natury nerwowym :mrgreen: ale dzień wylotu przeżywam strasznie: że się spóżnimy na lotnisko, że walizki nie dolecą, i w ogóle że nie bedzię się nam PODOBAĆ :roll:

Po bardzo szczegółowej kontroli na lotnisku, ale bez żadnych problemów zasiadamy w samolocie :P Aby zdjęcia wyszły choć troszkę lepsze wzięłam do bagażu podręcznego małą ściereczkę :) coby trochę przetrzeć nawet niezbyt (!) jak się okazało brudne szyby :wink:

A więc i zapowiadane kilka zdjęć z lotu: 8)

1.JPG


2.JPG


Nie jestem tak świetna w rozpoznawaniu miejsc z lotu ptaka jak robi toTony w swoich relachach :oczko_usmiech: ale myślę że to może być jezioro Korission?

3.JPG


O a tu Dawid wypatrzył nasz hotel (!) ten u dołu z basenem, więc zdjęcie zrobione w ostatniej chwili :oops:

5.JPG


W autobusie do hotelu siadamy z przodu, więc przedstawiam parę obrazków z bardzo krętych i nieco niebezpiecznych jak dla mnie dróg na Korfu :roll:

6.JPG


7.JPG


8.JPG


W hotelu meldujemy się około godziny 16 czasu greckiego. Dostajemy super duży i czysty pokój z świetnym tarasem i takim oto widoczkiem:

9.jpg



Zadowoleni ale bardzo głodni idziemy zwiedzić teren. Kolacja dopiero o 19 ale przez cały dzień można do woli samemu nakładac sobie lody

10.jpg


oraz zajadać się bułeczkami

11.jpg


i przyjąć trochę płynów :lol: (Pani barmanka robiła drinki pół na pół, twierdząc "so much fun" 8O )

12.jpg


Najedzeni idziemy zobaczyć jak wygląda plaża:

13.JPG


Stwierdzamy, że całkiem SPOKO :P

W związku, że ten odcinek trochę "organizacyjny" tak prezentuje się nasz bardzo sympatyczny hotel: (fota z innego dnia)

14.JPG


(Magda teraz coś z myślą o Tobie :wink:)

Punktualnie o 19 idziemy na naprawdę pyszną kolację

17.jpg


Uwielbiam to coś wyglądające co najmniej nieapetycznie. Ale za to jakie pyyyyyyszne :oczko_usmiech:

18.jpg


Po której spędzamy miło wieczór z poznanymi Polakami przy basenie.

:papa: :papa: :papa: :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KO

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.08.2016 09:08

smile napisał(a):
27.08 - środa

Trochę wybiegłaś w przyszłość :mrgreen:

Jestem przed śniadaniem a tu takie jadło 8O
Widoczki też fajne :papa:

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Sisi, kumkwaty, europejskie Karaiby i inne pierdoły - KORFU
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone