Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artfo
Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere

Nieprzeczytany postnapisał(a) artfo » 27.05.2003 18:49

Proszę o informacje nt.

Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere.

Przeglądałem forum i inne miejsca w poszukiwaniu informacji i mam pomieszanie warto, czy nie tam się wybrać.

- Czy jest tam plaża (jaka), czy trzeba gdzieś jeżdzić.
- Jak wyglądają apartamenty.
- Jak z parkowaniem samochodu.
- Mamy 6-7 letnie dzieci, czy mogą się gdzieś bawić.

I wiele innych pytań.

Dziękuję za wszelkie informacje.
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 27.05.2003 20:11

Ośrodek Belvedera to nowo wybudowane bungalowy50 m od morza, parkowanie przy domku, plaża betonowa, nowoczesne pole namiotowe. Obok jest ośrodek Madena plażą ok 1 km , drogą 3 km (można tam wjechać autem i zaparkować ) z bardziej zagospodarowaną plażą rowerki, ślizgawka do wody plac zabaw , knajpy
Grazka :lol:
szon
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) szon » 27.05.2003 20:57

Kilka zdjęć z plaży w Seget Vranjica można zobaczyć na www.seget.republika.pl.
artfo

Nieprzeczytany postnapisał(a) artfo » 28.05.2003 15:59

Dziękuje za odpowiedzi!

Jest to nasza pierwsza, tak długa podróż, dlatego wszystkie informacje są dla nas bardzo cenne. Jeszcze raz dziękujemy za wszyskie informacje

Jeżeli można, proszę o odpowiedż na kilka następnych pytań:
- Znajomi namwiają nas na samodzielne przygotowywanie posiłków, czy musimy "coś" zabrać ze sobą, czy kupić na miejscu.
- Przeczytałem prawie wszystkie opisy drogi, czy w podróży do tego konkretnego miejsca należy zwrócić na coś uwagę.
- Czy w okolicy ośrodka (oprócz Trogiru) jest coś co trzeba koniecznie zobatrzyć.

artfo
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 28.05.2003 18:09

1.To zależy od zasobności kasy, wszystko można kupić ceny ok 10 do 30 % wyższe niż unas , niektóre produkty w tej samej cenie. Nie dotyczy to wędlin ( wędliny niesmaczne w porównaniu do naszych ), serów żółtych , mięsa które są droższe o około 35-40 %. Ja wiozę wszystko bo szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach.
2.Spilt pałac Dokecja na starówce
Wodospady KRK
Wyspa Murter połączona lądem mostem niepłatnym
Omis punkt widowy z murów
Rafting na rzece Cetina k/Omis
Wycieczka do Primosten
3.Należy pamiętać o butach do wody jeśli pływacie to sprzet do nurkowania ABC
Udanych wakacji Grazka :lol:
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 28.05.2003 18:13

przepraszam że z innej beczki ale może jakiś chacik
nara łysy czekam
artfo

Nieprzeczytany postnapisał(a) artfo » 28.05.2003 20:19

Bardzo dziękuje za MIŁE i KONKRETNE odpowiedzi. :D :D :D

Życzą Wszykim wspaniałych, udanych wakacji w Chorwacji (dzięki www.cro.pl)

Jeżeli jest jescze coś o co nie pytałem...

Dziękuje za życzenia udanych wakacji.

artfo

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone