Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artfo
Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere

Nieprzeczytany postnapisał(a) artfo » 27.05.2003 18:48

Proszę o informacje nt.

Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere.

Przeglądałem forum i inne miejsca w poszukiwaniu informacji i mam pomieszanie warto, czy nie tam się wybrać.

- Czy jest tam plaża (jaka), czy trzeba gdzieś jeżdzić.
- Jak wyglądają apartamenty.
- Jak z parkowaniem samochodu.
- Mamy 6-7 letnie dzieci, czy mogą się gdzieś bawić.

I wiele innych pytań.

Dziękuję za wszelkie informacje.
plis
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) plis » 28.05.2003 10:54

Byłem w tym miejscu, wprawdzie pod namiotem, ale to jest w tym samym miejscu.
Plaża jest na miejscu, ale kamienista.
Jest wprawdzie kawałeczek (jakieś 10m) drobnych kamyczków, bo raczej nie nazwę tego żwirkiem, ale większość ludzi chce moczyć się akurat tam
Zejście do plaży jest po schodach i ogólnie plaża robi dobre wrażenie, ale ja po jednym noclegu zdecydowałem się zmienić camp, gdyż mam dwoje dzieci (raczej małych) i nie jest mi na rękę łapać je na tarasach (skarpy)
Poza tym nie lubię chodzić na plażę, wolę na niej być. Szukałem więc (i znalazłem) płaskiego campu przy plaży z łagodnym zejściem do morza.
POZDRAWIAM
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 28.05.2003 12:52

artfo napisał(a):Proszę o informacje nt.

Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere.

Przeglądałem forum i inne miejsca w poszukiwaniu informacji i mam pomieszanie warto, czy nie tam się wybrać.

- Czy jest tam plaża (jaka), czy trzeba gdzieś jeżdzić.
- Jak wyglądają apartamenty.
- Jak z parkowaniem samochodu.
- Mamy 6-7 letnie dzieci, czy mogą się gdzieś bawić.

I wiele innych pytań.

Dziękuję za wszelkie informacje.
:D Witaj !
Kwatery Belwedere sa niezłe wszystko zalezy od gustu i od oczekiwan standartu za ktory płacisz.W poblizu jest ładny hotel Medena na ktorej jest dosyc atrakcji dla dzieci i dla dorosłych,sama miejscowosc Seget Vranjic jest spokojna sa 2 sklepy spozywcze ,pizzeria,restołracje,kawiarenki,z tej miejscowosci jest bliziutko do pieknego zabytkowego miasta Trogir.Apartamenty Belwedere ulokowane sa miedzy hotelem Medena i centrum Seget Vranjica.
Pozdrowienia ze Splitu. :D
artfo

Nieprzeczytany postnapisał(a) artfo » 29.05.2003 21:03

Dziękuje za informacje

Mam jeszcze jedno pytanie, na pewno wiele razy już poruszane na tym formu.

Apartamenty czy hotel.

Jaki jest wynik, wszystkich dyskusji?

artfo

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Seget-Vranjica (Trogir) Kwatery Belvedere
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone