Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica informacje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
markuz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.03.2012
Rogoźnica informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) markuz » 24.03.2012 15:43

Witam, chciałbym zapytać osoby, które były w Rogoźnicy czy jest tam plaża żwirowa z łagodnym zejściem do morza (wyjazd z dzieckiem)? słyszałem, że taką plażą jest ,,Sepurine" a może jest jakaś inna której nie znalazłem na necie...będę wdzięczny za poradę osobom, które osobiście wypoczywały w Rogoźnicy...a może ktoś ma namiar na kwatery w pobliżu takiej plaży? kontakt mailowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 24.03.2012 16:57

jest taka plaża. Tu http://www.adriatic-home.com/Croatia/Ro ... KTOR-15170 przykład apartamentów ze zdjęciami plaży i wskazaniem na mapie.
markuz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) markuz » 24.03.2012 17:59

dzięki za link, czy może korzystałeś z tego apartamentu czy to oferta pośrednika? możesz powiedzieć coś więcej na temat tego miasteczka...czy jest tam jakiś market, atrakcje dla dziecka, promenada na której toczy sie życie nocą czy raczej spokojna miejscowość, która nocą zamiera?
Mazur
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazur » 25.03.2012 17:29

Trochę dalej za Sepurine jest plaża Lozica. Byłem tam 2 lata temu w apartamencie niedaleko plaży. Moim zdaniem lepsza od Sepurine. Niewielka, ale urozmaicona jest i beton do skakania, i łagodne zejście dla dzieci. Trochę drzewek, pod którymi można się schronić i bar dla panów.
Byłem w tym apartamencie http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com ... /1/881/94/, lub http://www.adria-online.pl/search/searc ... ystkie&s=2.
Ale rezerwowałem przez jakąś lokalną stronkę, sporo taniej niż przez w/w pośredników. Gospodarz, za niewielką opłatą (cena surowca) serwował nam rybki
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.03.2012 18:29

Byliśmy w Rogoznicy 11 dni w 2011 roku. Jest długa promenada, na którą chyba wszyscy wychodzą wieczorem. Warto przejść się do mariny (portu), jest fajnie oświetlona w nocy. Są sklepy, jest bazarek z warzywami/owocami, rano też jest całkiem duży targ rybny, widziałam również piekarnię i sklep mięsny. Są budki z pamiątkami, płetwami, ręcznikami i materacami do pływania. WArto przejść się pod kośćiół, roztacza się z niego przyjemny widok. Biuro turystyczne oferuje różne wycieczki (nie korzystaliśmy akurat). Namiaru na apartman nie mam, jechaliśmy w ciemno i akurat trafiliśmy na taki jak nam odpowiadał (20e/osoba, w tym właścicielka piekła chleb, który nam przynosiła, dostawaliśmy też prawie co wieczór różne buteleczki ;) wina, rogacz, rakija itp. własnoręcznie robione sery i rybki. Raz trafił nam się ciepły popcorn). :D
Jeżeli masz pytania to pisz, jeżeli trafię znów na ten temat ;) to odpiszę.
ew. mail : mutiaq(małpa) interia.pl
Pozdrawiam.
Acha, warto przejść się nad Zmajewo Oko. --> patrz google.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.03.2012 19:17

Mazur napisał(a):Trochę dalej za Sepurine jest plaża Lozica.


Zapomnij. Lozica jest idealna dla osób ... bez dzieci :D

Jest mały skraweczek, z wejściem obłożonym dużymi kamieniami, przez które trzeba przenieść dziecko, natomiast reszta to są betonowe tarasu, pomiędzy cudownymi, ostrymi, czarno-białymi skałami.

Sepurine jest chyba najfajniejsza pod tym względem z tych położonych nad morzem, natomiast sympatyczne plaże są w zatoce - zarówno na wyspie (za portem, od strony wejścia do zatoki) jak i u podnóża Mariny (wąska i mz za blisko drogi, za to wygodna, no i na końcu półwyspu, za mariną - daleko, za to jest cień w lesie, gdzie można sobie zrobić legowisko.

Są jeszcze plaże w zatoce po stronie od lądu, ale tam mi się nie podobało - za daleko od morza i, mam wrażenie, że bardziej brudno.

Wszystkie plaże można zobaczyć na visit-rogoznica.com, w zakładce: plaże.

Pozdrawiam :)
tomasz2350
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz2350 » 09.01.2017 21:13

Witam! Czy Ktoś wie jaka jest plaża przy ul Nowej.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.01.2017 21:29

tomasz2350 napisał(a):Witam! Czy Ktoś wie jaka jest plaża przy ul Nowej.


Plaża Crljina. Tutaj filmik z przejazdu wzdłuż plaży, od ul. Nova 1 do Nova 10.

post1795599.html#p1795599

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone