Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Roboty drogowe we Wrocławiu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005
Roboty drogowe we Wrocławiu

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 09.07.2005 08:57

Witam
Mam Pytanie do Wrocławian. Słyszałem w radio, że w waszym pięknym mieście:D zaczynają prace drogowe na jakimś moście. Napiszcie czy te ewentualne prace mają wplyw na przejazd tranzytem przez Wrocław i ewentualnie zaproponujcie jakiś dobry objazd. Nadmieniam, że przez to piękne miastobędę przejeżdżał w piatek 15.07 ok 14-15, czyli w godzinach największego szczytu. :cry:
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 09.07.2005 09:08

ano od dziś rozpiepszyli na dłuuuugi czas pl.Grunwaldzki . Ale jak Ty walisz z Bydzi to chyba przez Poznań , więc przeskoczysz nas szybciutko . Jadąc od Poznania wjedź na most Milenijny a zniego prosto na estakadę Gądowską . Cały czas prosto , potem skręcisz w prawo z Hallera w Powst.Sląskich i prosto na Bielany a tam już masz wypad na Wałbrzych i południe kraju . W dzień wolny lub wcześnie rano zajmie Ci to tylko kilkanaście minut . Szerokiej drogi :lol:
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 09.07.2005 10:08

Dzięki za szybka odpowiedź. Czy ta trasa jest oznakowana bo wolałbym nie pobłądzić we Wrocku :oops:
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 09.07.2005 10:08

Dzięki za szybka odpowiedź. Czy ta trasa jest oznakowana bo wolałbym nie pobłądzić we Wrocku :oops:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 09.07.2005 10:19

Nie pobłądzić we Wrocku ??? Dowicipniś się znalazł :wink: Tam błądzenie gwarantowane, gorsze oznaczenia mają tylko Czesi :mrgreen:
A jak już jakiś remoncik zaliczysz to kóniec Panie, jeden znak Objazd a potem radź sobie sam :lol: /zaraz mnie Bazyl zabije :twisted: /
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 09.07.2005 11:05

jak remont to remont , można się pogubić , ale napisałem jak to ominąć . Co prawda nie ma żadnych oznaczeń , ale mogę to opisać szczegółowo , ulica za ulicą , skrzyżowanie po skrzyżowaniu i po problemie , przy okazji omija się miasto , no poza ul.Hallera , tam są 2 pasy i kilka minut sie stoi w koreczku , reszta łatwa jak kobiety ;)
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 09.07.2005 11:45

będę ci wdzięczny bazyl za szczegółowe informacje :lol:
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 09.07.2005 12:48

forum/viewtopic.php?t=6965

Polecam ten wątek.
Ludzie zlitujcie się nie kierujcie nikogo w ciagu dnia na Most Milenijny a potem na ul.Klecińską. Chyba że chcecie zahartować w staniu w korkach.
Klecińska to jedna wielka czkawka.

Pozdrawiam, Rajkub
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 09.07.2005 16:33

no to już kolega z wrocka Cię poprowadzi , powodzenia
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 09.07.2005 16:47

Bazyl, ale widzę,że Wrocław nie jest Ci obcym miastem ? :wink:

Pzdrawiam, Rajkub
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2005 17:43

Spróbuj mojego patentu:
forum/viewtopic.php?t=7652&highlight=wroc+aw

przy rozkopanym ostatnio centrum i pl. Grunwaldzkim jest to wg mnie optymalna trasa.
Szerokiej drogi.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.07.2005 18:08

Oj przerąbane macie Wy którzy chcecie przez Wrocław przejechać. Wszędze w miescie gdzieś dłubią. Żeby przez toto przejechac trzeba być nie tylko tubylcem ale i jasnowiedzem. Zrzuciłem do sieci mapki
z zaznaczonymi trasami od Poznania do autostrady. Zielone kropy to trasa Bazyla. Daje się nią jechać tylko nie w godzinach 7:30-10:00 i 14:30-18:00. W tych godzinach Klecińska to pułapka bez jakiej kolwiek sznsy na przebicie się bokiem. Most Millenijnynie jest tak zły jak giełda rolna i ta wąska drogfa koło niej. Ale poza godzinami szczytu da się tamtendy przejechać. Największą zaletą tej trasy jest to że nie trzeba kluczyć
Druga trasa jest na godziny szczytu. W każdym razie ja bym tak jechał. Zwalnia się co prawda na trzebnickiej i potem jest zwężenie koło ogrodu botanicznego ale nie jest źle. Za to jak się przejedzie na drugą stronę Odry to korków nie ma, dopiero moża stanąć na Piłsudskiego, ale to tylko jakieś 200m, potem korków nie ma tylko światła
http://whehn.techmil.com.pl/hr/mapawr1.jpg
http://whehn.techmil.com.pl/hr/mapawr2.jpg

mapki są dość duże, brakuje jeszcze jednej dorzucę jak będę miał kontakt z serwerem mapy - mapa jest na http://www.wroclaw.pl/m3292/
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.07.2005 18:28

Wyszły jeszcze 2 mapki
http://whehn.techmil.com.pl/hr/mapawr3.jpg
http://whehn.techmil.com.pl/hr/mapawr4.jpg

- w sumie tylko dla czerwonej trasy

A jak ktoś będzie jechał ul Dworcową to ja proszę o 2 razy po 2 sygnały klaksonem żebytm wiedział ze z moją mapka jedziecie ;-)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.07.2005 19:18

Jestem pod wrażeniem całej roboty!! :D
Natomiast jak się ma proponowana przez Ciebie trasa do propozycji Rjakuba z wątku:
forum/viewtopic.php?t=6965&postdays=0&postorder=asc&start=30
Widzę duże różnice w koncepcji... :wink:

PozdraV
J.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.07.2005 20:18

W stosunku do proponowanej trasy


"Do Wrocławia[...] (na Pl.Św. Macieja)."

Do tego miejsca trasa jest ta sama - potem rzeczywiscie zmienia się koncepcja czy jechać dookoła starówki od południowego wschodu czy pchac się przez Halę Targową i Dominikański. Ja na tym skrzyżowaniu radzę pojechać bardziej w lewo w stronę hotelu Plaza i objechać przez plac Bema starówkę. Przejazd przez Dominikański to krótsza trasa ale mało tranzytowa - noie mniej poza godzinami szczytu można ją polecić

"Dalej jedź cały czas prosto, przejedziesz przez spory plac ( Pl Dominikański[...]jezdnia znowu skręci pod kątem prostym ale w lewo(ul.Stawowa). "

tu się kolegfa walnął chyba bo z Kołątaja na Stawową to sie odbija w prawo, dopiero po dojechaniu do Stawowej to się skręca w lewo. Ten krótki kawałejk czasem się korkuje ale to to samo co mój wariant z Piłsudskiego. Dalej Stawowa dojeżdza do Piłsudskiego i jesteśmy na mojej trasie

Co do opini to mozna zrobić tak: jeżeli jadąc obok placu Macieja jedziemy w korku (nie powinno go być) a potem Łokietka korek (zdarza się) to nie pchać się do centrum bo na Grodzkiej i Piaskowej znów nas korek może złapać (tam korek jest na wyjeździe w mostów piaskowych do centrum i może buyć problem z właczeniem się do ruch) tylko odbić w kierunku pl Bema (na widoczny Hotel Plaza - dwa puste pasy w tą tronę) (jest w remocie ale przejezdny, chyba 2 pasy są w stronę ogrodu botanicznego w druga ruch zamknięty

naniosłem trasę Rjakuba fioletem na mapki - nr3 i 4
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Roboty drogowe we Wrocławiu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone