Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Roboty drogowe we Wrocławiu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.07.2005 20:36

Wielkie dzięki! :)

Chętnie odwdzięczę się, jak koledzy będą jechać kiedyś nad nasze morze przez Poznań... :wink:

PozdraV
J.
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 09.07.2005 22:24

"Miniesz kolejne skrzyżowanie z sygnalizacją ( po obu stronach będzie widoczna fosa miejska) i dojedziesz do następnych świateł, przy tych światłach twój i sąsiedni pas ruchu będą skręcać pod kątem prostym w prawo, a po kilkudziesięciu metrach ( znowu światła) jezdnia znowu skręci pod kątem prostym ale w lewo."
Chyba się nie walnąłem :wink:
Trzymam kciuki za wszystkich tranzytowców i który wariant byście nie wybrali oby szybko i "bezboleśnie"pozwolił Wam przejechać przez Wrocław.

Gdyby była potrzebna pomoc - mój numer telefonu ( stacjonarny) (71)368-17-68, służe pomoca do 22.07. bo w tym dniu sam planuję ruszyć do Chorwacji 8) 8)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.07.2005 22:35

Nie, nie walnołeś się ;-)
Czytając to pierwszy raz myślałem że piszesz o jeździe na wprost zamiast przez Kościuszki,
Sorry
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 10.07.2005 05:07

Jacunio napisał(a):Wielkie dzięki! :)

Chętnie odwdzięczę się, jak koledzy będą jechać kiedyś nad nasze morze przez Poznań... :wink:

PozdraV
J.


hahahaha :lol: a po co Jacunio ? U mnie w kranie zimna woda cieplejsza jak w Bałtyku :wink:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 10.07.2005 11:05

bazyl napisał(a):hahahaha :lol: a po co Jacunio ? U mnie w kranie zimna woda cieplejsza jak w Bałtyku :wink:

No wiesz, na przykład do sanatorium w zimie... :wink: :D

PozdraV
J.
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 10.07.2005 12:27

Tylko z Wrocławia nad morze ( wybrzeże Gdańskie) wygodniej jechać na Milicz, Krotoszyn, Jarocin, Września, Gniezno, Bydgoszcz, a na Szczecińskie raczej na Gorzów :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2005 12:47

...no chyba, że do Koszalina i Mielna.... :lol:
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005
Dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 10.07.2005 19:49

Dziękuję wszystkim za dobre rady. Mam nadzieję, że jak bedziecie przedzierać się przez Bydgoszcz, bedę mógł się zrewanżować. mam jeszcze pytanko do Kir-a: linki do map nie otwierają się, możesz mi podesłać mapki na e-mail. A dla całej reszty forumowiczów, proponuję stworzyć nowy temat o utrudnieniach jakie mogą spotakać wujeżdżający do Cro forumowicze. Oczywiście najlepiej z podpowiedziami jak je ominać :) Uwagi wpisujcie tutaj;http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=91075#91075
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 10.07.2005 22:16

Mapki już powinne działać - mieliśmy w miescie ulewę po której żarówki zaświeciły się jasno na 10 sekund i wyleciał prąd więc odcieło serwer od świata. Mapki poprawiłem i trochę mocniej skompresowałem bo się długo ciągneły
Wysłał bym Ci ale nie znam emaila a za godzinę wychodze z pracy, śpię 4 godziny i o 13 będę w Gdyni (służbowo niestety) Niech żyje tauryna w Red Bullu ;-)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 10.07.2005 22:39

A tak w ogóle to wyrazy współczucia z powodu pory przejazdu przez Wrocek. Gorszego terminu nie mogłes wybrać
A może odbij w Rawiczu na Wołów w Wołowie jedz na południe, przejedz Odrę i jedz do autostrady a Wrockowi to pomachaj przejeżdzając przez autostradę? Wiem że to nie są rewelacyjne szerokie drogi, ale może się okazać że zyskasz sporo omijając Wrocław
brylinx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brylinx » 11.07.2005 06:39

Kir napisał(a):Mapki już powinne działać - mieliśmy w miescie ulewę po której żarówki zaświeciły się jasno na 10 sekund i wyleciał prąd więc odcieło serwer od świata. Mapki poprawiłem i trochę mocniej skompresowałem bo się długo ciągneły
Wysłał bym Ci ale nie znam emaila a za godzinę wychodze z pracy, śpię 4 godziny i o 13 będę w Gdyni (służbowo niestety) Niech żyje tauryna w Red Bullu ;-)

dzięki za mapki już działają, wyrazy współczucia z powodu pracy 8O Ty w ogóle nie dosypiasz 8O
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 13.07.2005 20:38

JUż jestem w domu ;-) Dziś się wyśpię ;-)
Wracałem dizś przez ul. Wyszyńskiego - nie jestem pewien czy w tej chwili ruch od pl. Bema do ogrodu jest możliwy - zmienili rozkopany pas.
Jeżeli nie da się przejechać od Pl. Bema w stronę ogrodu to trzeba będzie na placu skręcić w prawo i przejechać przez most piaskowy do trasy Rajkuba
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 13.07.2005 22:03

Kir napisał(a):JUż jestem w domu ;-) Dziś się wyśpię ;-)
Wracałem dizś przez ul. Wyszyńskiego - nie jestem pewien czy w tej chwili ruch od pl. Bema do ogrodu jest możliwy - zmienili rozkopany pas.
Jeżeli nie da się przejechać od Pl. Bema w stronę ogrodu to trzeba będzie na placu skręcić w prawo i przejechać przez most piaskowy do trasy Rajkuba

Czyli chyba jednak trasa Rajkuba przez ul. Most Uniwersytecki jest pewniejsza... :)

PozdraV
J.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 14.07.2005 09:50

Tak, trasa Rajkuba jest lepsza. Co prawda od pl. Bema do ogrodu botanicznego są 2 pasy i daje sie przejechać jednak dalej jest zdecydowanie gorzej bo po zamknięciu mostu Grunwaldzkiego w tę stronę jadą wszyscy z kierunku Warszawa i Kluczbork. Jeżeli nie da sie wjechac w trasę Rajkuba to jedzcie przez Wyspę Piaskową, tam sie jedze w sznureczku ale jedzie, dojazd do mostu pokoju jest zapchany.
A jeszcze lepiej omińcie Wrocław
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 06.08.2005 15:10

Wielkie dzięki dla kolegów z Wrocławia za cenne wskazówki, szczególnie dla kolegi Rajkuba, którego opis był tak precyzyjny, że 3 tygodnie temu (sobota, 9:00 rano) przejazd przez Wrocław zajął mi niecałe 25 (słownie: dwadzieścia pięć) minut! :D
Miałem jeszcze wydrukowane z internetu mapki Wrocławia, które wtedy mi się nie przydały (sam opis załatwił sprawę), natomiast były jak znalazł z powrotem, dzięki czemu przejechałem może nieco wolniej, ale i był to piątek, koło 15, więc chyba najgorsza pora. Niemniej i tak nie ugrzązłem w żadnych korkach!!!

Jeszcze raz serdeczne podziękowania!

PozdraV
J.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Roboty drogowe we Wrocławiu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone