Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Roboty drogowe we Wrocławiu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 07.08.2005 09:52

3 godziny temu wróciłem z Pagu i własnie nadrabiam zaległości w czytaniu Forum 8)
Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :D

Pozdrawiam , Rajkub
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005
Wrocek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 08.08.2005 11:25

Co do wrocka to ludzie juz taki jego urok :), ja bywam tam od czasu do czasu i juz sie przyzwyczaiłem ze zawsze jakas ulica bedzie zamknięta albo remoncik nie ma sie czym denerwować. Tym co jadą z północy proponuje alternatywną trasę lokalnymi drogami. Ruch jest prawie żaden dlatego jedzie sie szybciej niż krajówkami (za wyjątkiem okresów kiedy nasila się kampania buraczna ;). Z bydgoszczy kieruj sie na Konin - Kalisz-Grabów nad. Prosną-Wieruszów-Olesno-Gliwice-Cieszyn-Cadca-Zilina i dalej na poludnie tak żebyś wyjechał na Komarno (omijasz Budapeszt) z tamtąd masz juz autostardy albo leciż dalej lokalnymi nad balaton, a jak chcesz przekimać to też możesz zrobić sobie tranzyt na węgrzech dobre wino, pyszna kuchnia no i ceny bardziej polskie niż austryjackie. Według mnie to najlepszy warian podróży.

Pozdrawiam :lol:
arnika
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arnika » 09.08.2005 20:37

A może te remonty we Wrocku juz się skończyły :?
Rajkub
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 22.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rajkub » 09.08.2005 21:12

Niestety nie, faceci w żółtych kubraczkach tylko sie rozglądają co by tu jeszcze rozkopać.
arnika
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arnika » 09.08.2005 21:46

No to mnie nie pocieszyłeś ... Ale co tam, nie taki Wrocław straszny. Z Waszymi mapkami na pewno mi się uda go pokonać (mam nadzieję że szybko) :wink:
altE
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) altE » 12.08.2005 16:47

Zastanawia mnie tylko, po jaką cholerę pchacie się z Poznania przez Wrocław ??? Trasa przez Legnicę ma mniej więcej tą samą długość, a zaoszczędzicie sobie korków i stresów....
Ja omijam Wrocław szerokim łukiem, nawet jak nie ma remontu pl. Grunwaldzkiego i pl. 1 Maja
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Roboty drogowe we Wrocławiu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone