Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje hoteli i apartamentów

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Rezerwacje hoteli i apartamentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 29.12.2013 13:50

Mam pytanko, zawsze jeździłem (już 6 razy) do Cro. Zawsze był hotel z biura podróży. teraz chcemy wybrać się do Czarnogóry. Ale z tego co widzę, hotele są tam dość drogie. Mam zamiar więc szukać apartamentu. Jakie strony rezerwacyjne w necie polecacie? Chodzi mi o bezpieczeństwo transakcji, zgodność z tym co na obrazku i czy do transakcji potrzebna jest karta kredytowa.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.12.2013 17:00

Jak chcesz to w Petrovacu mam namiar na coś takiego blisko plaży w cichym miejscu
Załączniki:
IMG_4771.JPG
IMG_4770.JPG
IMG_4769.JPG
IMG_4780.JPG
IMG_4779.JPG
IMG_4777.JPG

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Rezerwacje hoteli i apartamentów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone