Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Resnik - czy ktos tam był ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
abiasz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.08.2005
Resnik - czy ktos tam był ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) abiasz » 25.08.2005 20:26

Witam ! Wybieram sie we wrzesniu do miejscowosci Resnik . Czy ktos moze juz tam był . Jesli tak to prosze o jakies informacje . pozdrawiam
dorota_dak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.04.2005
Resnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota_dak » 26.08.2005 14:03

Pytasz o Resnik w jednym z Kaszteli? Jeśli tak to są to bungalowy a ich stan jest bardzo marny. Ja byłam w Palace ale też bez szału. Kiepska plaża ale same Kasztele są fajne. Polecam Split, Trogir i inne wycieczki bo warto.
B@M
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) B@M » 26.08.2005 14:09

abiasz napisał(a):Witam ! Wybieram sie we wrzesniu do miejscowosci Resnik . Czy ktos moze juz tam był . Jesli tak to prosze o jakies informacje . pozdrawiam


Potwierdzam, że to nieciekawe miejsce. Poza tym miejscowości Resnik nie ma to ośrodek w Kasztelu. Nie napisałem wypoczynkowy bo to duże nadużycie. Woda brudna. Obok lotnisko. Jedynie pobliski Trogir rekompensuje pobyt. Pzdr.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 26.08.2005 14:19

dobre miejsce na bazę wypadową do zwiedzania Chorwacji ale przydałby się wielki basen
OSIEDLE BUNGALOWE RESNIK - znajduje sie zaledwie 5 km na poludnie od Trogiru tzw. “ Malej Wenecji”, 20 km od Splitu-stolicy Dalmacji, 2km od starego miasteczka Kaštel Stari. Osiedle turystyczne znajduje sie na duzym przestrzennym obszarze z cala infrastruktura (restauracja, kawiarnia, pizzeria, sklep samoobslugowy, sklep upominkowy, taras z muzyka, wypozyczalnia rekwizytow do uprawiania sportow wodnych, korty tenisowe, pilka siatkowa na plazy. Plaza jest drobnokamyczkowa, przestrzenna, czesciowo wybetonowana.Widok na wyspe ĆIOVO, BRAĆ, polwysep MARJAN. Odleglosc do miasteczka Kaštel Stari 2000m (spacer plaza).
Osiedle bungalowe sklada sie z wolno stojacych domkow (po generalnym remoncie – wszystko jest nowe). Infrastruktura bardzo dobra , sklep samoopslugowy obok.
Bungalow 2+2+1 sklada sie z 2 pokoji 2-osobowych oraz pokoju dziennego z jednym miejscem
do spania, aneksu kuchennego z pelnym wyposazeniem oraz łazienki i małego tarasiku przed domkiem.
abiasz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) abiasz » 26.08.2005 14:59

dokladnie tak chodzilo mi o bungalowy resnik. Jade do chorwacji pierwszy raz wiecjeszcze nie jestem obeznany w miastach itp. ;)
Pierwsze dwa posty mnie troche zniechecily ale 3 byl calkiem fajny i bardzo dziekuje za informacje .
Platon gdybym mógl prosic do ciebie jakis kontakt , numer gg albo maila mialbym jeszcze kilka pytan . Z gory dzieki
pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2005 15:02

Ośrodek Resnik leży w miejscowości Kaštel Štafilić obok Kaštel Stari (tu jest Hotel Palace). To jeden z siedmiu kaszteli powstałych w XIV - XVI w. między Splitem, a Trogirem. Również podzielam brak zachwytu nad okolicą.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Resnik - czy ktos tam był ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone