Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja czesko-szwajcarska ;)

Czesi byli trzecim narodem po Amerykanach i Rosjanach w kosmosie. Czescy badacze Otto Wichterle i Drahoslav Lim opatentowali w 1963 roku metodę produkcji miękkich soczewek kontaktowych i Czesi uważani są za wynalazców soczewek kontaktowych. Kostka cukru została wynaleziona w czeskiej miejscowości Dačice.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.01.2017 13:25

kkra napisał(a):Ciekawe miejsca pokazujesz, zapisuje co warto zobaczyć, może tam będę latem?

To bardzo ciekawy rejon i na pewno jeszcze się tam wybierzemy :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 06.01.2017 20:26

Piękne miejsca nam pokazałaś Agnieszko, widoki niesamowicie malownicze. Zazdroszczę Wam kondycji i mam nadzieję, że w tym roku również powstanie co najmniej kilka Twoich relacji. Ps. Czekam na relację narciarską, bo chociaż zimy nie lubię to Twoje relacje czytam od deski do deski.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.01.2017 21:06

Sara76 napisał(a):Piękne miejsca nam pokazałaś Agnieszko, widoki niesamowicie malownicze. Zazdroszczę Wam kondycji i mam nadzieję, że w tym roku również powstanie co najmniej kilka Twoich relacji. Ps. Czekam na relację narciarską, bo chociaż zimy nie lubię to Twoje relacje czytam od deski do deski.

Justyna, dzięki za miłe słowa :)

Póki co, wrzucam jeszcze jeden tatrzański spacer w słowackim wątku :)

Pozdrawiam :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.01.2017 21:27

To ja dziękuję Ci za pokazanie tak pięknych miejsc i z niecierpliwością będę czekać na następne Twoje, tak ciekawie pisane relacje.
Pozdrawiam Was niestrudzonych wędrowców :D :papa: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.01.2017 23:09

elka21 napisał(a):Pozdrawiam Was niestrudzonych wędrowców :D :papa: :papa:

Również pozdrawiam :D :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.04.2020 18:19

W ramach uzupełniania zdjęć w relacjach, po Słowenii, przyszła pora na Czechy i Szwajcarię ;)

Na razie "ogarnęłam" część majową, wkrótce zdjęcia pojawią się też w tej drugiej - sierpniowej 8)

:papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.04.2020 20:38

To ja sobie chętnie odświeżę te relacje skoro zdjęcia się pojawiły :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.04.2020 20:43

tony montana napisał(a):To ja sobie chętnie odświeżę te relacje skoro zdjęcia się pojawiły :)

Cześć Tony! :D
Bardzo się cieszę, bo jednak trochę roboty z tym jest i fajnie, jak ktoś znowu zerknie :mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.04.2020 20:52

Wiem że jest bo jakiś czas temu swoją Sycylie uzupełnialem, nie wszystko jeszcze jest, ale już gro zrobione :)
Pozdrav Aga :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.04.2020 20:57

tony montana napisał(a):Pozdrav Aga :)

Pozdrav!
Trzymaj się, Tony! :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.04.2020 21:04

maslinka napisał(a):Bardzo się cieszę, bo jednak trochę roboty z tym jest i fajnie, jak ktoś znowu zerknie :mrgreen:

Zerknie, zerknie, a samą pracę włożoną w uzupełnienie zdjęć bardzo podziwiam, bo gdyby w mojej relacji wcięło zdjęcia, to nie wiem, czy bym się na to zdobył. :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.04.2020 21:59

walp napisał(a):
maslinka napisał(a):Bardzo się cieszę, bo jednak trochę roboty z tym jest i fajnie, jak ktoś znowu zerknie :mrgreen:

Zerknie, zerknie, a samą pracę włożoną w uzupełnienie zdjęć bardzo podziwiam, bo gdyby w mojej relacji wcięło zdjęcia, to nie wiem, czy bym się na to zdobył. :wink:

:D

Na szczęście większość relacji zapobiegliwie sobie ściągnęłam, kiedy poprzedni serwis hostingowy (imageshack) przestał działać. W 2012 roku już przerabiałam akcję, którą na cro.pli nazwaliśmy "migracją zdjęć z imageshack'a". Pomyślałam, że taka sytuacja może się powtórzyć i zachowałam wersje offline relacji. Problemy z fmixem mnie nie zdziwiły, choć oczywiście zdenerwowały.

Wszystko to nie zmienia faktu, że z uzupełnianiem zdjęć jest trochę pracy...
Poprzednia strona

Powrót do Czechy - Česko



cron
Relacja czesko-szwajcarska ;) - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone