Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ranking plaż

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
k.ka
Odkrywca
Ranking plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 08:51

Nie wiem czy to dobry tytuł... :mrgreen:
W każdym bądź razie w zeszłym roku, gdy patrzyłam na Chorwację znalazłam super stronę, gdzie klikało się na region Cro i wyskakiwały wszystkie plaże w miejscowościach. Można było kliknąć czy chce się takie z niebieską flagą, czy specjalnie dla rodzin z dziećmi, czy z dobrym zapleczem sanitarnym (nie wiem czy to dobrze określiłam, ale wszyscy wiedzą o co chodzi :P) itd., itd...
Oczywiście danej strony nie zapisałam nigdzie, żeby w tym roku móc poszukać czegoś.
Użyłam szukajki, ale ludzie raczej piszą "piękna plaża jest w Breli", nikt nie pisze nigdzie "najpiękniejsze plaże Dalmacji północnej to..."
W interecie pojawia się Bol, Omis, Brela, Dubrovnik. A ma ktoś może taką stronę, gdzie są plaże wypisane regionami, ze zdjęciami, krótkim opisem? Ew. może jakiś starszy wątek, bo przyznam szczerze, że przeglądam zawsze pierwszym 4-5 stron :lol: :oops:
Dzięki wielkie za pomoc :)
umca
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 11.06.2013 09:08

o to chodziło?
http://www.blueflag.org/
k.ka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 09:23

Nie do końca, tzn dzięki, bo też przydatna strona, ale są na niej tylko blue flag bicze, a ja bardziej wyszukiwarki wszystkich plaż chorwackich chciałam, z ew. np zaznaczeniem, że to niebieska :)
Ale dzięki wielkie :D Ktoś jeszcze coś zna?
Rero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 11.06.2013 09:58

mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 11.06.2013 10:03

k.ka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.ka » 11.06.2013 19:03

No nie, to ta strona!!! Ja nie moge, nie spodziewałam się, naprawde... Bardzo dziękuje :mg:

Ale te inne też przeglądne :wink:
salbinn
Turysta
Chorwacja wprowadza podział plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) salbinn » 08.02.2015 15:03

http://podroze.onet.pl/plaze/chorwackie ... ybor/9sdqd

Może komuś się to z czasem przyda mi osobiście nie przeszkadza na jakiej jestem plaży ważne że jestem w Chorwacji i odpoczywam:)
lechocz
Cromaniak
Re: Chorwacja wprowadza podział plaż

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 08.02.2015 15:16

salbinn napisał(a):http://podroze.onet.pl/plaze/chorwackie-plaze-zostana-oznaczone-kategoriami-tematycznymi-aby-ulatwic-wybor/9sdqd

Może komuś się to z czasem przyda mi osobiście nie przeszkadza na jakiej jestem plaży ważne że jestem w Chorwacji i odpoczywam:)

Jako wstępna informacja, zwłaszcza dla rozpoczynających swoja przygodę z Chporwacją, może być jak najbardziej przydatna gdyż każdy z nas ma inne preferencje. :papa:
silnana17
Turysta
Zadar - dostępność plaż ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 07:39

Witam :)

jestem tutaj nowa i za 3 tygodnie wyruszam z rodzinką i znajomymi bezpośrednio do Zadaru . Chciałam się ogólnie dowiedzieć jak tam jest i czy plaże przy hotelach są dostępne dla wszystkich ??

Pozdrawiam serdecznie :)
Silvana
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Zadar - dostępność plaż ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 08:58

silnana17 napisał(a):Witam :)

jestem tutaj nowa i za 3 tygodnie wyruszam z rodzinką i znajomymi bezpośrednio do Zadaru . Chciałam się ogólnie dowiedzieć jak tam jest i czy plaże przy hotelach są dostępne dla wszystkich ??

Pozdrawiam serdecznie :)
Silvana

Witam.

Zadar to spore miasto

Obrazek

- gdzie konkretnie pobyt :?:
silnana17
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 10:34

Centrum miasta, niedaleko Campingu Borik. Dokładnie Put Dikla :-)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 11:00

Nie licz na wiele informacji - do Zadaru mało kto jeździ na pobyt.

https://www.google.pl/maps/@44.1361467,15.2175331,15z

W starym wątku (z 2007 roku) ktoś pisał o płatnej plaży kompleksu Borik. I pewnie jest tak obecnie.

mam-fajna-propozycje-zadar-borik-czy-warto-t17876.html
silnana17
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 11:14

znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 11:17

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)

To Wasz pierwszy wypad do Chorwacji :idea: - tylko co Was skusiło na pobyt w dużym mieście :?:
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.05.2015 11:26

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe (poza oczywiście basenami przyhotelowymi), także chyba coś się zmieniło :-) no nic chyba muszę sama się przekonać jak będzie :-) to nasz pierwszy wypad na Chorwację :-)

Zadar zwiedzić tak , miejsce na pobyt nie !
Następna strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019