Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mam fajną propozycję, ZADAR - BORIK, czy warto ???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Mam fajną propozycję, ZADAR - BORIK, czy warto ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 21.12.2007 22:43

Jesli , ktoś z Szanownym forumowiczów tam był , prosze o wrażenia. Mam propozycję apartamentu 2-pokojowego dla 4 osób za 35 euro na dobę na przełomie czerwca i lipca. Gospodarz pisze, że jest tam nawet piaszczysta plaża, że do Zadaru 4 km, zatoka osłania przed widokiem na miasto, centru sportowe, restauracje itd. Czy warto wybrać się do Borik z córką 8-letnią ? Od razu zaznaczam jestem typem wczasowicza przedkładającego miasto typu Świnoujście nad wyludnioną nadmorską miejscowość. Lubimy gwar i atrakcje. No własnie dokąd zrobić ze 2-3 wypady z tego Borik ? Co tam jeszcze ciekawego na miejscu i w okolicy ? W razie czego może jakies foto z pobytu komuś uda się wyasłać... mój e-mail pachala(małpa)tlen.pl Z góry dziękuję i Wesołych Świąt !
Artur
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 22.12.2007 08:04

35 euro za 4 osoby,tam nie ma nic ciekawego,jeżeli lubisz duże miasto to wybierz Makarską tam się pobawicie.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.12.2007 21:21

Jak masz fajną propozycję to jedż.Opowiesz potem jak było. :wink:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 24.12.2007 14:14

AndrzejJ. napisał(a):Jak masz fajną propozycję to jedż.Opowiesz potem jak było. :wink:


Opowiem, opowiem Zarezerwowałem :) 35 euro za 2-pokojowy apartament 4-osobowy , tv - sat, jadalnia, balkon na morze (300 m), ogród, grill itd, więc standard. Zdjęcia dostałem, fajny nowiutki domek. dzielnica Borik - 600 m do niby piaszczystej plaży.
Z Zadaru wyskoczę na pewno do Nin, NPKrka, Trogiru i jak starczy czas na Kornati. Jestem typem (zresztą jak i cała rodzina) plażowicza od 9.00 - 13.00 - potem obiad i w trasę więc chyba ten Zadar przeżyję :)
Jednak będe wdzięczny, gdy ktoś z Państwa ma doświadczenia z tym rejonem o podzielenie się nimi.
Dlaczego Zadar zapytacie ? Ano ostatnio byłem na Rab , wspaniała wyprawa, tylko te wyjazdy z wyspy, żeby coś zwiedzić za każdym razem samochód, prom ... Dla mojej rodziny to była atrakcja dla mnie za 3 razem już nie za bardzo. :lol:
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 24.12.2007 16:13

Bahama napisał(a):Jesli , ktoś z Szanownym forumowiczów tam był , prosze o wrażenia. Mam propozycję apartamentu 2-pokojowego dla 4 osób za 35 euro na dobę na przełomie czerwca i lipca. Gospodarz pisze, że jest tam nawet piaszczysta plaża, że do Zadaru 4 km, zatoka osłania przed widokiem na miasto, centru sportowe, restauracje itd. Czy warto wybrać się do Borik z córką 8-letnią ? Od razu zaznaczam jestem typem wczasowicza przedkładającego miasto typu Świnoujście nad wyludnioną nadmorską miejscowość. Lubimy gwar i atrakcje. No własnie dokąd zrobić ze 2-3 wypady z tego Borik ? Co tam jeszcze ciekawego na miejscu i w okolicy ? W razie czego może jakies foto z pobytu komuś uda się wyasłać... mój e-mail pachala(małpa)tlen.pl Z góry dziękuję i Wesołych Świąt !
Artur


Gospodaż ma rację tylko że:

Piszczysta plaża należy do hotelu Funimation i dla gości spoza hotelu jest płatna
Centrum sportowe ( korty tenisowe, aquapark) należy do hotelu Funimation i dla gości spoza hotelu jest płatne
( nie wiem jakie były koszty wejścia, ale chyba słono- bo nikogo spoza hotelu tam nie spotkałem).

Poza tym fragmentem gdzie jest kompleks hotelowy Funimation ( hotel Funimation, Barbara,Donat, Novi Park, camping) nie widziałem normalnej plaży. Wszystko grube kamienie. Jak koniecznie chcesz tam jechać to poszukaj oferty któregoś z tych hoteli.

Po wyjściu poza teren kompleksu czułem sie jak w godzinach szczytu w Warszawie ( trochę przesadziłem). A żeby poczuć Trochę świnoujścia to musisz iść do Zadaru, bo w Boriku są chyba ze dwie restauracje ( przynajmniej tak było 3 lata temu)

pozdrawiam

puzzle1
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 24.12.2007 16:48

Dzięki za info, ten hotel prezentuje się nieźle, jesli tam plaża jest piaszczysta to ok. Borik traktuję jako bazę wypadową. Pozdrawiam.
Artur

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mam fajną propozycję, ZADAR - BORIK, czy warto ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone